Top 10 Digitales Thermometer Außen – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ThermoPro

#ad

Miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley, ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, 3 sztuki, termometr wewnętrzny, termometr pokojowy

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, sypialni, np. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy.

W salonie, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

2. MAVORI

#ad

MAVORI® 2 w 1 higrometr wewnętrzny analogowy i termometr ze stali nierdzewnej | analogowy higrometr i termometr analogowy | miernik wilgotności powietrza wewnątrz zapewnia zdrowy klimat w

#ad
MAVORI #ad - Kolorowe strefy komfortu pokazują, kiedy zaleca się wentylację lub zwiększenie wilgotności powietrza! Zrównoważony i przyjazny dla środowiska: ten termometr z higrometrem lub areometrem nie zawiera plastiku, a eksploatacja odbywa się bez baterii.

Dzięki temu jest nie tylko trwały, ale również szlachetny w wzornictwie. Precyzyjny pomiar bez baterii: nasz analogowy termometr wewnątrz zapewnia niezawodne rezultaty – precyzję dla wymagających klientów. Dokładna instrukcja obsługi jest dołączona do hydrometru! Bardzo duży wyświetlacz: wilgotność powietrza i temperatura na termohigrometrze są łatwe do odczytania dzięki analogowemu wyświetlaczowi o wielkości 12 cm. Natychmiastowa gotowość do użycia: miernik temperatury i wilgotności powietrza jest fabrycznie skalibrowany i gotowy do użycia.

W razie potrzeby dostępne są śruby do precyzyjnej regulacji. Nasz miernik temperatury i wilgotności powietrza chroni środowisko i oszczędza koszty następcze. Nie nadaje się do sauny! Wysoka jakość i szlachetność: cała obudowa wraz z podstawą analogowego termohigrometru jest wykonana ze stali nierdzewnej, cyferblat z aluminium, a pokrywa z wytrzymałego prawdziwego szkła.
MarkaMAVORI #ad
ProducentMAVORI #ad
Waga233
Numer częściUS-HTA-12
ModelUS

3. DOQAUS

#ad

ładowanie typu C, duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, ogrodu, termometr pokojowy do domu, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, wilgotność powietrza, cyfrowy termohigrometr 3,05", biura

#ad
DOQAUS #ad - Ulepszony termohigrometr - termometr doqaus z higrometrem wewnętrznym z dokładnym i czułym czujnikiem i 27 dużymi otworami wentylacyjnymi, 1°C, temperatura jest dokładna do ± 1, wilgotność powietrza 1% ~ 99% RM, szklarni, może aktualizować wartości pomiarowe w ciągu 3 sekund. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°c -58°f ~ 158°f, pokoju dziecięcego, dokładność wilgotności: ± 2%.

Praktyczne jest to, że wewnętrzny termometr pokojowy można przymocować do kuźni za pomocą magnesu. Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Dodatkowo, sucha smutna twarz, higrometr z 3-poziomowym wyświetlaczem Air Comfort, termostatów. Doskonale nadaje się do sypialni, biura i piwnicy na wino. Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, na przykład: ustawienie nawilżaczy powietrza, przyjemna buźka, dzięki czemu możesz wcześniej zareagować, 05 cala, mokra neutralna twarz, 05" i wyraźniejszy odczyt - termometr wewnętrzny jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz lCD o przekątnej 3, łatwy do odczytania. Trzy elastyczne metody umieszczania termometr pokojowy wewnątrz można umieścić bezpośrednio na biurku za pomocą składanego uchwytu z tyłu lub zainstalować na ścianie za pomocą otworów do zawieszenia z tyłu termometru pokojowego i higrometru.

Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, co ułatwia odczyt. Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Bateria litowa 200 mah, może być używana przy pełnym naładowaniu przez 2-3 miesiące.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

4. X-Sense

#ad

4 czujnikami i 1 stacją, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, bezpłatny eksport danych, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, kompatybilny z Alexa, zasięg 500 m

#ad
X-Sense #ad - Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, miesięczne, maksymalne i średnie. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału.

Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, która zapewnia widoki roczne, dzienne i godzinowe. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz.

Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych. Wymiary: 3, 5 x 2, 2 x 9, 4 cm. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz. Idealny do humidorów, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

5. FENSOL

#ad

Biura, 3 sztuki, do pokoju dziecięcego, salonu, Termometr z higrometrem wewnętrznym, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia, szklarni, miernik wilgotności powietrza, cyfrowy mini termometr LCD

#ad
FENSOL #ad - Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10℃~70℃. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: za pomocą cyfrowego mini termometru wilgotności możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, magazynie, pokoju dziecięcym, łazience, pokoju dziecięcym, piwnicy, np.

Jeśli wilgotność powietrza wynosi od 40% do 70%, pojawia się uśmiechnięta twarz. Przejrzysty wyświetlacz lcd: termometr pokojowy zapewnia wyświetlacz temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dużymi cyframi na 2, 1-calowym ekranie LCD, dzięki czemu można odczytać termometr z dowolnego kąta i z każdej odległości. W sypialni, w których przebywasz przez większość czasu, szklarni itp. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole.

Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy. 3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Jeśli wilgotność powietrza jest niższa niż 40% lub wyższa niż 70%, wyświetlany jest niezadowolony, aby szybko powiadomić o stanie suchego/wygodnego, wilgotnego powietrza w celu odpowiedniego ustawienia nawilżacza lub osuszacza i zapewnienia, że zawsze będziesz mieszkać w najwygodniejszym otoczeniu.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

6. GoveeLife

#ad

Szklarni,, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją, przechowywanie danych do domu

#ad
GoveeLife #ad - Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie.

Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń. Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia.

Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

7. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Cyfrowy termometr basenowy, zasilany energią słoneczną, 30.2033.20, pływający z linką mocującą, pomiar temperatury wody, biało-turkusowy

#ad
TFA Dostmann #ad - Temperatura wody: wygodny odczyt aktualnej temperatury wody w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita od -20 do + 50°C -4. 122°f. Wodoszczelność: cyfrowy termometr jest wodoszczelny zgodnie z IPX8 i mierzy aktualną temperaturę co 60 sekund na głębokości pomiarowej 165 mm.

Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi termometr basenowy zasilany energią słoneczną i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Zastosowanie: idealny jako termometr do ogrodu w basenie, basenie, jacuzzi lub w stawie, dzięki panelowi solarnemu baterie nie są potrzebne. Montaż: pływający termometr basenowy, można opcjonalnie zamocować za pomocą linki mocującej 1 m, urządzenie pozostaje blisko krawędzi.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.44
Szerokość0.01
Numer części30.2033.20
Model30.2033.20

8. TFA Dostmann

#ad

Do kontroli klimatu na zewnątrz lub wewnątrz, TFA Dostmann Nadajnik termiczny higro, biały, 30.3215.02, do stacji radiowych TFA 35.1136 | 35.1141 | 35.1142.01

#ad
TFA Dostmann #ad - Zasięg: nadajnik ma zasięg do 60 m w otwartym polu. Zakres dostawy: nadajnik termiczny higro, baterie 2 x 1, 5 V AAA należy zakupić oddzielnie. Bezprzewodowa transmisja: Bezprzewodowa transmisja klimatu zewnętrznego, mierzy temperaturę i wilgotność powietrza. Nadajnik wymienny: nadajnik cyfrowy do pracy ze stacjami radiowymi TFA: 35. 1136 | 35. 1141 | 35. 1142. 01; numer artykułu można znaleźć z tyłu urządzenia. Montaż: do zawieszenia lub ustawienia, montaż w miejscu chronionym przed opadami atmosferycznymi.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość1.1
Długość5.91
Waga0.1
Szerokość2.13
Numer części020302057
Model30.3215.02

9. TFA Dostmann

#ad

Dł. 175 x szer. 38 x wys. 1145 mm, srebrny, TFA Dostmann AVENUE PLUS cyfrowy termometr ogrodowy z oświetleniem słonecznym

#ad
TFA Dostmann #ad - Odporny na warunki atmosferyczne: termometr jest odporny na zimę i warunki atmosferyczne, mierzy temperaturę do -25 stopni.

Zakres dostawy: termometr ogrodowy, bateria, instrukcja obsługi. Solarny termometr ogrodowy: wbudowany czujnik światła włącza lub wyłącza oświetlenie w zależności od jasności. Umiejscowienie: termometr solarny można włożyć w ziemię za pomocą kołka do wbijania w ziemię, wysokość około 1 m. Wyświetlacz: 3 różne wyświetlacze aktualnej temperatury, aktualnej temperatury i godziny na zmianę lub aktualna temperatura, maksymalne i minimalne wartości dzienne oraz godzina na zmianę.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość44.88
Długość6.69
Waga1.76
Szerokość1.57
Numer części30.2030.54
Model30.2030.54

10. TFA Dostmann

#ad

Temperatura wewnątrz i na zewnątrz, Amazon Exclusiv, 30.1012.01, maksymalne i minimalne, wodoszczelny czujnik przewodu, wysokość 8,5, TFA Dostmann Cyfrowy termometr do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
TFA Dostmann #ad - Temperatura pokojowa: kontrola temperatury w pomieszczeniu jest ważna dla komfortowego i zdrowego klimatu w mieszkaniu, pomaga również w oszczędzaniu energii, ponieważ obniżenie temperatury o 1° stopni zapewnia do 6% mniejsze koszty ogrzewania.

Bateria: termometr jest zasilany baterią 1 x 1, 5 V AAA wchodzi w zakres dostawy. Czujnik kabla: aktualna temperatura zewnętrzna jest mierzona za pomocą wodoszczelnego czujnika kabla długość: 300 cm, dzięki czemu nadaje się również do kontroli temperatury lodówki/zamrażarki lub akwarium.

Celsjusza: podanie temperatury w stopniach Celsjusza, dzięki przełącznikowi z tyłu można ją również przestawić na Fahrenheita. Cyfrowy termometr: wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej na cyfrowym wyświetlaczu termometru, do tego termometr jest wyposażony w funkcję maksymalnych i najniższych wartości z ręcznym resetowaniem.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Waga0.16
Numer części30.1012.01
Model30.1012.01