Top 10 Fahrradschloss Level 15 – 20 – Rowerowe zapięcia składane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TITANLOCK

#ad

90 cm, zabezpieczenie przed kradzieżą indywidualny pin zamek szyfrowy, szybki + łatwy montaż, składane, TITANLOCK Zapięcie rowerowe, poziom bezpieczeństwa 10/10, nierdzewne

#ad
TITANLOCK #ad - Koniec z martwieniem się o kradzież rowerów. Koniec z kradzieżą roweru: "nigdy więcej kradzieży roweru! "przysięgają użytkownicy Titanlock. Stań się częścią historii sukcesu i pokaż, że bezpieczeństwo i styl idą w parze. Oszczędza czas i nerwy, zapobiega problemom związanym z uciążliwymi systemami kluczy i zapewnia wygodne bezpieczeństwo. Bezpieczna i bezpieczna: ruchoma głowica titanlock umożliwia zawsze optymalny kąt otwierania i zamykania. B>
MarkaTITANLOCK #ad
ProducentTITANLOCK #ad
Waga2.87
Gwarancja2 lata.

2. AARON

#ad

Rowerów wyścigowych, opatentowany zamek o wysokim stopniu bezpieczeństwa z uchwytem – lekkie zapięcie rowerowe z kluczem do rowerów elektrycznych, motocykli, MTB w kolorze czarnym, AARON Zapięcie rowerowe – bezpieczne składane zapięcie poziomu 14

#ad
AARON #ad - Jakość aaron – zostań częścią rodziny aaron i zaufaj ponad 1000 zweryfikowanym 5-gwiazdkowym ocenom klientów z całej Europy. Albo jesteś w 100% zadowolony, albo otrzymasz zwrot pieniędzy. Zakres dostawy – składane zapięcie rowerowe jest dostarczane z uchwytem na ramę, trzema kluczami i dwoma dodatkowymi taśmami.

Uchwyt sprawia, że zamek jest cichy podczas jazdy i nie grzechota. Opatentowana technologia nit: hartowane, wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne nity są wyjątkowo mocne, ciche i łatwe do przenoszenia. Wysokie bezpieczeństwo – niezwykle solidne składane zapięcie gwarantuje twojemu rowerowi, motocyklu lub skuterowi optymalną ochronę przed atakami za pomocą noża do bolców, wiertarki lub piły.

Zwycięzca european design award – zamek waży poniżej 1 kg wszystkich swoich konkurentów w klasie bezpieczeństwa 14. Zamek składany firmy aaron z poziomem bezpieczeństwa 14 jest tym samym wyjątkowo zabezpieczony przed kradzieżą. Elastyczne zapięcie składane można łatwo otworzyć i ma długość 85 cm. Oferujemy szybką komunikacyjną obsługę klienta.
MarkaAARON #ad
ProducentAARON #ad
Wysokość7.48
Długość33.46
Waga2.2
Szerokość2.36
Numer częściAA-1029-01
ModelAA-1029-01

3. ABUS

#ad

85 cm, czarny, 85 cm, ABUS zapięcie składane 6500/85 Bordo Granit X-Plus

#ad
ABUS #ad - Stalowe panele o grubości 5, 5 mm z bardzo miękkim 2-elementowym wykończeniem w celu ochrony lakieru. Wyprodukowano w Niemczech. Bardzo dobre zabezpieczenie w przypadku wysokiego ryzyka kradzieży. W zestawie torba transportowa z zabezpieczeniem. Level 15.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość0.39
Długość33.46
Waga3.48
Szerokość0.39
Numer części55160_Black_85 cm
Model55160

4. ABUS

#ad

ABUS Vouwslot Bordo Big 6000K/120 SH w zestawie S

#ad
ABUS #ad - Bezpieczne i elastyczne: składane zapięcie rowerowe z poziomem bezpieczeństwa ABUS 10 – dobra ochrona w przypadku średniego ryzyka kradzieży. Picking. Szczegóły produktu: bordo big 6000k/120 - długość 120 cm po rozłożeniu, waga 1546 g, kolor czarny, szerokość 80 mm, w zestawie 2 klucze i uchwyt.

Cylinder xplus: cylinder tarczowy, który zapewnia wyjątkowo wysoką ochronę przed manipulacjami, takimi jak np. WskazÓwka: optyczne różnice w nakładce silikonowej są możliwe – jakość i funkcjonalność są jednak niezmienne. Stabilny: pręty o grubości 5 mm oraz obudowa są wykonane ze specjalnie hartowanej stali – pręty są połączone specjalnymi nitami.

Uchwyt sh: uchwyt zamka do łatwego transportu na kole, który dzięki praktycznym taśmom napinającym jest montowany bez użycia narzędzi – uchwyt Bordo jest wyjmowany z przodu z uchwytu. Zmiana: składane zapięcie z bardzo miękką i wytrzymałą osłoną prętów i obudowy – do ochrony przed uszkodzeniami lakieru i dobrej przyczepności.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga2.93
Szerokość1.97
Numer części62091
Model62091
GwarancjaNie.

5. BALOU

#ad

Zielone, Składane zapięcie rowerowe z uchwytem – zapięcie rowerowe o długości 90 cm z 6 segmentami stalowymi – zapięcie składane z poziomem bezpieczeństwa 10

#ad
BALOU #ad - Ochrona lakieru dla twojego roweru – składane zapięcie jest pokryte tworzywem sztucznym. Atwy w obsłudze – wystarczy wyciągnąć zamek z dołączonego uchwytu ramy, złożyć 6 stabilnych segmentów stalowych do długości 90 cm i bezpiecznie przymocować rower do następnego stojaka rowerowego lub latarni za pomocą jednego z dwóch kluczy.

Szybki montaż – niezależnie od tego, czy mocujesz uchwyt za pomocą śrub na już istniejących otworach uchwytu na napoje, czy też za pomocą opasek kablowych oba elementy w zestawie: oba warianty są łatwe i szybkie i zapewniają, że zapięcie rowerowe jest zawsze bezpiecznie przy sobie. To składane zapięcie ma poziom bezpieczeństwa 10/10 i utrzymuje złodziei na odległość. Tam dobrze leży i nie grzechota. Dzięki temu można zawsze używać zamka, nie martwiąc się o zarysowania lakieru koła.

Trudne do złamania – dzięki temu stabilnemu zapięciu rowerowemu 6 stabilnych segmentów stalowych z hartowanego stopu stali zabezpiecza Twój rower przed próbami kradzieży. Zajmujący mało miejsca uchwyt transportowy – mechanizm składania zamka rowerowego i dołączony uchwyt z tworzywa sztucznego do montażu ramy sprawiają, że jest to możliwe: zamek można złożyć jak calówka, schować bezpośrednio na ramie w zamykanym uchwycie transportowym i transportować w zasięgu ręki.
MarkaBALOU #ad
ProducentBALOU #ad
Wysokość1.57
Długość35.43
Waga2.32
Szerokość2.91
Numer częściET490L-GN
ModelET490L-GN

6. ABUS

#ad

90 cm, ABUS Bordo zapięcie składane 6000/90 cm, czarny

#ad
ABUS #ad - Stalowe panele o grubości 5 mm z hartowanej stali specjalnej. Konstrukcja przegubowa umożliwia złożenie zamka do małych rozmiarów. Dobre zabezpieczenie w przypadku średniego ryzyka kradzieży. Zalecane do rowerów dobrej jakości. Bardzo miękkie 2-komponentowe wykończenie chroniące lakier.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość3.94
Długość35.43
Waga2.43
Szerokość5.91
Numer części6000/90_BLACK
Model51798

7. ABUS

#ad

Abus Bordo 6000/90 zapięcie rowerowe, czarny

#ad
ABUS #ad - Pręty o grubości 5 mm, 2-częściowe poszycie z ekstra miękkiego materiału dopasowanego kolorystycznie zapewnia ochronę przed uszkodzeniami lakieru, właściwości „Soft Touch”.

Wyprodukowano w Niemczech. Pewne i wytrzymałe połączenie prętów jest gwarantowana przez specjalne nity. Panele i korpus wyprodukowane ze specjalnie hartowanej stali. Wysokiej jakości zamek bębenkowy abus plus w zestawie 2 klucze i karta z kodem zapewnia bardzo wysoką ochronę przed manipulacją i próbami otwarcia, zapewnia przy tym wyjątkowo duży komfort zamykania. W zestawie „uchwyt sh” do łatwego transportu zapięcia bordo 6000 i 6100 – idealne rozwiązanie, nie zajmuje wiele miejsca na rowerze oraz w przypadku małych ram, możliwość wyjęcia zapięcia od przodu.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość2.56
Długość35.43
Waga2.69
Szerokość5.12
Numer części729836
Model72983
Gwarancjabrak.

8. ABUS

#ad

Zapięcie rowerowe z hartowanej stali, czarne, ABUS Bordo Combo 6100/90 SH składane zapięcie rowerowe z uchwytem, z kodem numerycznym poziom bezpieczeństwa 9-90 cm

#ad
ABUS #ad - Atrakcyjne wzornictwo: wyjątkowo miękka 2-komponentowa powłoka przekonuje optycznie i niezawodnie chroni przed uszkodzeniami lakieru, takimi jak zadrapaniami na rowerze.

Składane i kompaktowe: specjalne nity umożliwiają elastyczne składanie zamka do poręcznego rozmiaru, a tym samym łatwy i zajmujący niewiele miejsca transport. Niezawodny zamek do wysokiej jakości rowerów i rowerów w średnim segmencie cenowym: długość 90 cm, waga 1160 g, wraz z uchwytem. Zamek szyfrowy z poziomem bezpieczeństwa abus 9: składane zapięcie z prętami o grubości 5 mm z hartowanej stali i indywidualnie ustawianym kodem numerycznym, np. Gdy dzielisz się rowerem z przyjaciółmi. Uchwyt zamka sh: mocowanie bez użycia narzędzi za pomocą taśm napinających – zamek można wyjąć z przodu z uchwytu.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość2.56
Długość35.43
Waga2
Szerokość5.12
Numer części729904
Model72990

9. ABUS

#ad

Czarny, STANDARD, ABUS zapięcie zabezpieczające do roweru

#ad
ABUS #ad - Składana konstrukcja przegubowa. Automatyczny cylinder. Poziom bezpieczeństwa: 7 z 15 możliwych. Pręty o grubości 5 mm.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość9.65
Długość2.36
Waga1.83
Szerokość6.1
Numer części112737
Model11273
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

10. KOHLBURG

#ad

KOHLBURG Bezpieczne zapięcie składane – bardzo bezpieczne zapięcie rowerowe 89 cm – zapięcie ogniwowe z hartowanej stali specjalnej z najwyższym poziomem bezpieczeństwa – zamek typu Wien do rowerów

#ad
KOHLBURG #ad - Wygodny rozmiar – dzięki praktycznej długości 89 cm po rozłożeniu bardzo dobrze nadaje się do mocowania na stałych przedmiotach; dobrze nadaje się do rowerów elektrycznych, rowerów turystycznych, rowerów trekkingowych, przyczep rowerowych oraz jako zapięcie rowerowe. Bezpieczny cylinder z wieloma tarczami – aby dodatkowo chronić przed atakami spowodowanymi tzw.

Z praktycznym uchwytem – dzięki wygodnemu uchwytowi nie ma potrzeby wiercenia ramy. W celu ochrony lakieru rowerowego osłona zamka wykonana jest z odpornego na temperaturę i twardego tworzywa sztucznego bez zmiękczaczy. Lock-picking", zamek jest wyposażony w bezpieczny cylinder z wieloma tarczami, który utrudnia życie złodziejom. Uchwyt można przymocować bezpośrednio do ramy tylko okrągłe ramy o średnicy od 2, 3 do 4 cm – alternatywnie można wykorzystać już istniejące otwory uchwytu na napoje. Bez klapy podczas jazdy – od września 2020 roku z zaawansowanym, niegrzechotającym uchwytem; uchwyt otwiera się do przodu za pomocą pałąka i umożliwia wyjęcie zamka do przodu; dzięki temu zamek można przymocować również do ramy, które nie zapewniają dużo miejsca do góry.

Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – zamek został zaprojektowany w celu ochrony wysokiej jakości rowerów i rowerów elektrycznych; w przeciwieństwie do wielu innych zamków składanych, zamek ten jest wykonany ze specjalnej stali hartowanej, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny przed nożycami do śrub i pił do metalu.
MarkaKOHLBURG #ad
ProducentKOHLBURG #ad
Wysokość1.46
Długość35.04
Waga2.2
Szerokość2.95
Numer częściKB-FS-003a
ModelKB-FS-003a