Top 10 Glitzertattoos Kinder Set – Tatuaże tymczasowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. lila liebt dich

#ad

Tatuaże dla dziewcząt, fantastyczne wszelkiego rodzaju tatuaże, dzieci, chłopców // Made in Germany, lila liebt dich / 100 wyjątkowo przyjaznych dla skóry tatuaży dziecięcych

#ad
lila liebt dich #ad - Jeśli uważasz, że skóra nie została wcześniej nałożona. Idealny prezent dla gości // każde dziecko ucieszy się z tego zestawu tatuaży dla dzieci. Następnie wystarczy usunąć kremem lub olejem. Dziecinnie łatwe zastosowanie // tatuaże dziecięce w edycji utrzymują się do 1 tygodnia, np.

Niezależnie od tego, upominek lub upominek, czy jako pomysł na prezent, na urodziny lub po prostu bez okazji – idealna uwaga!. Od rodziców dla rodziców // w przypadku naszych produktów zwracamy uwagę na składniki i materiały produkcyjne – tatuaże dla dzieci przyjazne dla skóry wyprodukowane w Niemczech i testowane dermatologicznie! Wyjątkowo przyjazne dla skóry // nasze tatuaże dziecięce do naklejania są oceniane dermatologicznie jako "bardzo dobre", w 100% wegańskie i wyprodukowane w Niemczech – dla małych dzieci od 3 roku życia! Urocze tatuaże dla dzieci // zestaw tatuaży dla dzieci składa się ze 100 bardzo pięknych motywów dla dziewcząt i chłopców – zapakowany w piękne opakowanie.

Markalila liebt dich #ad
Producentlila liebt dich #ad
Wysokość0.2
Długość5.91
Szerokość4.33

2. Habett

#ad

Upominek, zwierzęta, kosmos, przyjazne dla skóry, jednorożec, tatuaże samoprzylepne, pirat, idealne na urodziny dziecka, 60 arkuszy tatuaży dla dziewcząt, dinozaury, Habett Tatuaże dla dzieci, imprezę, chłopców, tymczasowe tatuaże dla dzieci

#ad
Habett #ad - Przyjazny dla skóry zestaw do tatuażu: tatuaż dziewczęcy może być dowolnie łączony, można go przymocować do ramion, nóg, ramion i twarzy. Jednocześnie w tym procesie relacje między dziećmi a nimi stają się coraz bardziej intymne. Idealny prezent urodzinowy dla dzieci, Boże Narodzenie itd.

Każdy arkusz tatuażu ma wymiary 12 x 6, pleców, dla chłopców i dziewczynek, 8 cm. Można ją również łatwo usunąć oliwą z oliwek lub mydłem. Prawie wszystkie funkcje lubią dzieci. Można je bez problemu odkleić i przykleić i nie pozostawiają śladów. Azmatka edukacyjna dzieci: tatuaż dla dzieci z pięknymi kolorami i żywymi obrazami z komiksów, aby motywować miłość do nauki i świętować osiągnięcia dzięki tym uroczym, Halloween, zabawnym naklejkom. Doskonała nagroda i prezent: nauczyciele, rodzice i dziadkowie mogą nagradzać wysiłek i dobre zachowanie tatuażem, który jest idealny na każdą okazję lub porę roku.

Dzieci i dziewczynki w każdym wieku. Tymczasowe tatuaże obejmują przestrzeń kosmiczną, zwierzęta, pirat, dinozaury, jednorożec, satelitę itd. Bogate treści zapewniają wielogodzinną kreatywną zabawę i subtelnie wpływają na wyobraźnię i kreatywność dzieci. Trwałe, wodoodporne i łatwe w obsłudze i usuwaniu: tymczasowe tatuaże dla dzieci utrzymują się przez 3-5 dni, zależy od tego, jak często tatuaż jest szorowany wodą i mydłem.
MarkaHabett #ad
ProducentHabett #ad

3. ANYE OUTLET

#ad

Zestaw 32 kolorów, 40 + tymczasowe tatuaże dla dzieci, 238 brokatowych twarzy i 4 kleje, prezenty dla dziewcząt, na, 139 brokatowych szablonów do tatuażu, Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci

#ad
ANYE OUTLET #ad - Stare tatuaże można łatwo usunąć. Błyszczący tatuaż z jednorożcem dla wszystkich grup wiekowych, kreatywność, urodziny, imprezy artystyczne, Halloween, majsterkowanie, odgrywanie ról, jak i dorosłych. Jeśli chcesz zrobić sobie nowy tatuaż, wystarczy użyć mydła lub płynu do demakijażu. Pozwól swoim dziewczętom i chłopcom zabłysnąć na imprezie.

Błyszczący tatuaż można nanosić na twarz, scrapbookingu, rzemiosła artystycznego, ramiona, a także na paznokcie i makijaż. Można go również używać do cieni do powiek, malowania ciała, zaproszeń na imprezę, do gier DIY, kartek z życzeniami i samodzielnie wykonanych ozdób choinkowych. Idealny prezent wielkanocny, zarówno dla dzieci, sztuka ciała. Zestaw tymczasowych tatuaży z brokatem najlepiej nadaje się na halloween, opakowań, uda, mebli, imprezy artystyczne dla dzieci, kostki itd. Kosmetyków, gier ubieranki i odgrywania ról.

Zestaw brokatowych tatuaży zawiera 26 kolorów brokatowego proszku do tatuażu + 6 kolorów fluorescencyjnego proszku, 5 pędzel, 139 szablonów, 4 Klej do ciała. Tymczasowe tatuaże są wodoodporne i łatwe do usunięcia, przy prawidłowej pielęgnacji utrzymują się od 3 do 10 dni. Liczne szablony i kolorowe brokaty zapewniają, 4 arkusze 40+ tatuaży dla dzieci, 238 brokatowych twarzy, że każde dziecko może samodzielnie pobudzić swoją własną unikalną sztukę ciała i kreatywność. Wskazówka: przed pierwszym użyciem zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego skóry.
MarkaANYE OUTLET #ad
ProducentANYE OUTLET #ad
Numer częściJ 010301 423

4. BEVISTY

#ad

Tymczasowe tatuaże brokatowe dla dziewczynek – 42 kolory, 204 szablony, 4 świecące arkusze, Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci, naklejki z kreskówek, proszek brokatowy, 215 kamieni strasu, 3 kleje,

#ad
BEVISTY #ad - Wiecący tatuaż dla dzieci - zestaw do tatuażu dla dzieci jest dostarczany z 6-kolorowym proszkiem świecącym. Atwe do czyszczenia, można je usunąć wodą z mydłem. Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci w 42 kolorach – zestaw tymczasowych tatuaży zawiera 36 kolorowych brokatów, 5 wysokiej jakości pędzli, do malowania ciała lub dzieł sztuki.

Ochrona środowiska, takiej jak twarz, ale również dla dorosłych. Gdy klej stanie się całkowicie przezroczysty, błyszczące tatuaże utrzymują się 5-8 dni. Zestaw brokatowych tatuaży dla dziewczynek, czy dla chłopców czy dziewczyn. Gwarancja satysfakcji - nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością, a my wyślemy zamiennik lub damy Ci pełny zwrot pieniędzy bez ryzyka. Aby sztuczny tatuaż świecił, fluorescencyjny proszek musi być wystawiony na działanie słońca lub światła, im dłużej jest wypełniony światłem, tym dłużej i jaśniej świeci.

Dzięki wielu różnym szablonom każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, idealny na imprezy, 6 fluorescencyjnych proszków, 3 kleje do ciała i 215 samoprzylepnych kamyczków strasu, 40 świecących w ciemności tatuaży dla dzieci, 204 unikalne i słodkie szablony, pięknie zapakowane. W porównaniu do zwykłych tymczasowych tatuaży sprawi, festiwal muzyczny, że noc będzie o wiele przyjemniejsza dzięki temu fajnemu świecącemu tatuażowi. Idealny prezent - nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci i dorosłych.
MarkaBEVISTY #ad
ProducentBEVISTY #ad
Numer części2023110107

5. Swiecedon

#ad

220 szablonów do tatuaży tymczasowych dla dzieci, zestaw dla dziewczynek – 36 kolorów, prezent dla dziewcząt, na urodziny,, Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci, w zestawie 5 pędzli i 3 klejów

#ad
Swiecedon #ad - Wodoodporne i wielokrotnego użytku szablony do tatuażytymczasowe tatuaże z brokatem mogą wytrzymać 3-7 dni, jak i dzieci mogą go używać bez obaw. Doskonała wodoszczelność. Następnie wytrzyj nadmiar brokatu dużym pędzlem. Szerokie zastosowanie - nowy błyszczący tatuaż można nanosić na twarz, kostki itd.

Gdy klej stanie się całkowicie przezroczysty, oderwij szablon. Liczne szablony i kolorowe brokaty umożliwiają dzieciom wykonywanie ulubionych tatuaży brokatowych! Można go również używać do cieni do powiek, malowania ciała, rzemiosła artystycznego, uda, opakowań, kosmetyków, scrapbookingu, zaproszeń na imprezę, ramiona, mebli, kartek z życzeniami i samodzielnie wykonanych ozdób choinkowych. Klej do tatuażu z brokatem składa się z wysokiej jakości naturalnych składników, jeśli nie zostaną usunięte.

Jest to najlepszy kreatywny prezent dla dzieci, karnawał, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka, aby spędzić miło czas z przyjaciółmi na co dzień lub na przyjęciu urodzinowym. Atwy w użyciu i usuwaniu- najpierw przyklej szablon do miejsca, w którym chcesz wytatuować, i nałóż klej. Oraz paznokcie i makijaż. Wspaniały prezent - pięknie zapakowany zestaw brokatowych tatuaży jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Ten zestaw tatuaży jest idealny na przyjęcia urodzinowe, Halloween, imprezy i cosplay.
MarkaSwiecedon #ad
ProducentSwiecedon #ad

6. LEAZZLE

#ad

Prezent na imprezę,, do makijażu, 238 kamieni strasu, 4 kleje, 1 gąbka kosmetyczna, brokat, 250 szablonów, wodoodporny tatuaż dla dzieci, 48 kolorów, Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci, 5 pędzli

#ad
LEAZZLE #ad - Dzięki temu na imprezie będziesz wyjątkowa i błyszcząca. Zestaw do tatuażu brokatowego: otrzymasz między innymi: 48 kolorów brokatu, 250 szablonów do tatuażu, 4 kleje, 5 pędzli, 238 naklejek diamentowych i 1 pudełko prezentowe. Możesz łatwo wykonać swój ulubiony styl tatuażu w domu.

ObsŁuga klienta: stwórz unikalną sztukę i ekscytujące błyszczące tatuaże z przyjaciółmi i rodziną dzięki temu zestawowi brokatowych tatuaży! Zespół LEAZZLE stara się zapewnić pierwszorzędną obsługę klienta. Zastosowanie: przyklej szablon w miejscu, które chcesz wytatuować, i nałóż trochę kleju. Nadmiar pudru usunąć dużym pędzlem. Wodoodporny i trwaŁy: efekt tatuażu utrzymuje się przez 3-7 dni, w przypadku skóry wrażliwej i dzieci zaleca się wykonanie testu skórnego przed użyciem, aby usunąć wodę lub użyć płynu do demakijażu.

Gdy tylko klej stanie się przezroczysty, zdejmij szablon i nanieś brokat małym pędzlem. Wysokiej jakości materiał: zarówno brokat do tatuażu, można je bezpiecznie stosować na twarzy, oczach, ramionach, jak i klej są nieszkodliwe dla ludzkiej skóry, ramionach, dłoniach i paznokciach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, zawsze możesz skontaktować się z naszym uważnym i troskliwym zespołem.
MarkaLEAZZLE #ad
ProducentLEAZZLE #ad
Wysokość1.97
Długość10.63
Waga1.54
Szerokość6.5
Numer częściGTS-48
ModelGTS-48
GwarancjaOkres gwarancji jednego roku

7. AGPTEK

#ad

Syrenki i flaminga, 250 sztuk, przyjazne dla skóry, zestaw tymczasowych tatuaży, AGPTEK Tatuaże dla dzieci, dla dziewcząt jako prezent urodzinowy lub pomysł na prezent, naklejki z motywem jednorożca

#ad
AGPTEK #ad - Prawie nieograniczone kreatywne kombinacje i opcje, zabawki, serca, syrenek, na imprezę, tęczy, tęcze, składający się z żywych jednorożców, chmury itd. Nietoksyczne i w 100% bezpieczne - te tatuaże są zadrukowane nietoksycznym tuszem, który jest bezpieczny dla skóry dzieci.

Atwe w użyciu i usuwaniu - dzięki temu zestawowi tymczasowych tatuaży każdy wzór można indywidualnie i łatwo przykleić do skóry wodą przez 10-20 sekund. Zalecane dla dzieci od 2 lat. 4. 72*2. 95". Im większy wybór, gwiazd, diamentów, tym więcej możliwości - jest to zestaw tymczasowych tatuaży, imprezę, urodziny dziecka, upominki, 3 prezentowane serie, flamingów, ponad 250 kolorowych wzorów na prezent, boże narodzenie, tatuaże. Umożliwiają dziecku uzyskanie bardzo realistycznego wzoru tatuażu bez bólu. Wspaniała dekoracja dla dzieci - nadaje się na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, płytki, kostium na halloween, tworzywo sztuczne, do parku rozrywki, stal nierdzewna, miejsca na kąpieli.

Można go bez obaw położyć na ciele dziecka. 14 arkuszy, aby spełnić Twoje potrzeby. Wodoszczelna i trwała wodoszczelna i odporna na pot, bezpieczna do noszenia na plaży, w zależności od tego, pod prysznicem lub w basenie. Tatuaże te utrzymują się przez 3-5 dni lub dłużej, jak wiele pryszniców jest potrzebnych i jak często tatuaż jest szorowany wodą z mydłem.
MarkaAGPTEK #ad
ProducentAGPTEK #ad
Numer częściKG1-EU

8. BOYATONG

#ad

Syrenką, prezent urodzinowy, zestaw naklejek dla dzieci, tatuaż dla dzieci, dinozaurami i pojazdami, Tatuaż dla dzieci, 40 arkuszy tymczasowych tatuaży z jednorożcem, dziewcząt, chłopców

#ad
BOYATONG #ad - Nadają się bardzo dobrze jako prezent urodzinowy dla dzieci, skontaktuj się z nami. Wietna dekoracja dla dzieci - nadaje się na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Boże Narodzenie, sesję zdjęciową, gry imprezowe. Mamy nadzieję, jako prezent rodzinny lub jako prezent na Boże Narodzenie. Atwy do czyszczenia - namocz tatuaż przez 15-20 sekund alkoholem, oliwą z oliwek lub mydłem, a następnie można go łatwo zetrzeć.

Przyjazny dla skóry materiałtatuaże dla dzieci wykonane z nietoksycznego, wodoodpornego tworzywa sztucznego, łatwe do założenia i utrzymują się przez wiele dni pomimo mycia, wodoodporne i odporne na pot, przyjazne dla skóry, prysznica lub kąpieli!. Składa się z żywych jednorożców, muszli, tęczy, tyranozaura, zapalniczek. Można ją przymocować do ramion, pleców, Wielkanoc, kostium na Halloween, nóg, ramion i twarzy. Ponad 400 tatuaży dla dzieci: 4 style jednorożec + syrenka + dinozaur + pojazdy, wodorostów, torby gery, balonów na gorące powietrze, samolotów, ponad 200 tymczasowych wodoodpornych tatuaży dziecięcych dla dziewcząt i chłopców.

Samochody strażackie, pociąg, stegozaura, kochane przez dziewczęta, syrenki, traktory itp. Chłopcy, meduz, można dowolnie łączyć z innymi elementami, popularne hity wśród dzieci w każdym wieku. Obsługa klientajeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z produktu, że możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi i produkty. Inne tymczasowe tatuaże można znaleźć w sklepie BOYATONG.
MarkaBOYATONG #ad
ProducentVictotory #ad

9. ZMILLA

#ad

ZMILLA® Zestaw brokatowych tatuaży dla dzieci 20 kolorów | 100 szablonów dla dziewczynek – błyszczące tatuaże łącznie z 2 pędzlami i 2 klejem

#ad
ZMILLA #ad - 20 wspaniałych kolorów brokatu – duży wybór łącznie z 4 neonowymi kolorami zapewnia więcej możliwości kreatywności. Dzięki temu możesz używać naszych błyszczących kolorów znacznie dłużej! poczucie dla dzieci – jeśli zestaw brokatowych tatuaży wyczaruje niebieskie, że będzie ci to tak łatwe, motylem i jednorożcem, jak to tylko możliwe: jeśli nie będziesz zadowolony z zestawu brokatowych tatuaży, ale mogą również napisać własne imię lub imię swojej najlepszej przyjaciółki! Bardzo praktyczny – zestaw zawiera dwa wysokiej jakości pędzle i dwa przyjazne dla skóry kleje do ciała, gwarantowany jest zachwyt – a dzięki sprawdzonym składnikom jest to w 100% bezpieczne! 100 motywów dla dzieci – twoje dzieci mogą nie tylko wybierać między księżniczką, a poszczególne elementy można praktycznie schować w oddzielnych przegródkach! Obietnica zmilla – chcemy sprawić, złote i różowe tatuaże na ramionach dzieci, otrzymasz zwrot pieniędzy – do 100 dni od zakupu!.MarkaZMILLA #ad
ProducentZmilla GmbH #ad
Wysokość0.91
Długość5.87
Waga0.28
Szerokość5.43
Numer częściX0016MM7PF
ModelX0016MM7PF

10. Eleanore's Diary

#ad

31 kolorów, 4 pędzle, 165 szablonów, 2 kleje, Eleanore's Diary brokatowy zestaw do tatuażu dla dziewczynek, dorosłych, prezent dla dziewczynki, prezent na Boże Narodzenie, tymczasowy tatuaż brokatowy dla dzieci

#ad
Eleanore's Diary #ad - Instrukcja użytkowania - najpierw przyklej szablon w miejscu, które chcesz wytatuować i nałóż klej. Seria 4: astronauta i rakieta. Następnie użyć dużego pędzla, aby usunąć nadmiar brokatu. Następnie nanieść brokatem za pomocą pędzla.

Seria 9: popularne szablony. Seria 8: Święty Mikołaj i jajko wielkanocne. Gdy klej stanie się całkowicie przezroczysty, oderwij szablon. Słodkie pudełko to wspaniały prezent dla dziewcząt i chłopców, Wielkanoc, niezależnie od tego, Boże Narodzenie, karnawał, czy na urodziny, Dzień Dziecka lub na inny dzień. Seria 1: wróżka i księżniczka. Liczne szablony i kolorowy brokat umożliwiają dzieciom wykonywanie ulubionych błyszczących tatuaży. Jedyna w swoim rodzaju seria: słodki hipopotam pippy.

Seria 7: słodkie zwierzęta. Wielokrotnego użytku i słodkie szablony - szablony zawierają różne, wyjątkowe kolekcje wzorów. Ten zestaw do tatuażu to idealny wybór na przyjęcia urodzinowe, imprezy i odgrywanie ról. Seria 3: lody, lizaki i ciasta. Dzieci mogą łączyć każdy tymczasowy tatuaż zgodnie z własnymi potrzebami. Skóra wrażliwa i dzieci poniżej 3 lat powinny zostać przetestowane przed zastosowaniem.
MarkaEleanore's Diary #ad
ProducentEleanore's Diary #ad
Wysokość1.54
Długość7.24
Szerokość5.04
Numer częściHU-XI-80