Top 10 Herdabdeckung Ceranfeld 2 Teilig – Nakładki ochronne na blaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. banjado

#ad

Osłona kuchenki z motywem martwej natury, 1-częściowa 60 x 52 cm/deska do krojenia, kwiaty/płyty osłonowe na kuchenkę, banjado® Płyta ochronna na kuchenkę, 1-częściowa / deska do krojenia szklana do

#ad
banjado #ad - Wybierz jeden z naszych licznych motywów pasujący wzór do swojej kuchni. Wszechstronność – szklana osłona kuchenki jest wszechstronna jako podkładka do krojenia bezpośrednio na kuchence lub osobno i jako osłona na płytę kuchenną jest po prostu praktyczna.

Możliwe są również płyty wieloczęściowe. Skontaktuj się z nami w sprawie specjalnego wykonania szklanej płyty kuchennej. Otrzymasz oddzielne gumowe wypustki, dzięki czemu Twoja ceramiczna osłona stoi na kuchence antypoślizgowa lub oddzielnie jako duża deska do krojenia. Banjado – na życzenie wykonujemy płytę grzewczą również jako rozmiar specjalny.

Jakość – osłona płyty ceramicznej jest wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego i odpornego na wysokie temperatury. Szczegóły – szklana osłona kuchenki jest jednoczęściowa i wieloczęściowa dostępna w różnych rozmiarach. Funkcja – osłona kuchenki banjado ze szkła ze specjalnym motywem chroni płytę ceramiczną i może być dodatkowo stosowana jako deska do krojenia lub ochrona przed pryskaniem.
Markabanjado #ad
Producentbanjado #ad
Wysokość0.39
Długość23.62
Waga8.38
Szerokość20.47
Numer częściHAP1 10539
ModelHAP1 10539

2. KitchenYeah

#ad

Zwijana, mata antypoślizgowa, KitchenYeah© Jednoczęściowa pokrywa na kuchenkę, płyta ceramiczna, płyta indukcyjna, koktajl, miętowy, 60 x 52 cm, zielony, Mojito

#ad
KitchenYeah #ad - Trwałe i praktyczne uzupełnienie każdej kuchni. Idealne rozwiązanie dla wydajnej i bezstresowej rutyny kuchennej. Niezależnie od tego, średnia czy duża płyta kuchenna, ale nasze płyty osłonowe są dostępne w różnych rozmiarach, mamy dla Ciebie idealne dopasowanie. Resztki żywności i plamy można bez problemu zetrzeć z gładkiej powierzchni, co oszczędza czas i utrzymuje kuchnię w czystości i porządku.

Zabezpieczona przed zadrapaniami i brudem: nasza płyta ochronna zapewnia optymalną ochronę twojej płyty kuchennej. RÓŻne rozmiary: ten format to 60 x 52 cm, czy jest to mała, aby zapewnić indywidualne rozwiązanie dla Twojej płyty grzewczej. Jedyny w swoim rodzaju druk fotograficzny: poznaj nasz wysokiej jakości fotodruk na płycie pokrywy kuchenki. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi pasuje do większości standardowych płyt grzewczych. Nasze płyty osłonowe nadają się również do kuchenek indukcyjnych.

Bezpieczeństwo i styl dla Twojej kuchni w jednym produkcie. Dzięki jaskrawym kolorom i ostrym detalom ta pokrywa wnosi powiew wyjątkowości do Twojej kuchni i jednocześnie chroni kuchenkę przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Idealny do nowoczesnych lub tradycyjnych kuchni. Wysokiej jakości mata antypoślizgowa zapewnia bezpieczne i stabilne trzymanie, dzięki czemu praca w kuchni jest wygodniejsza i bardziej wydajna. Uwaga! nie można gotować na tej osłonie indukcyjnej i nie należy jej umieszczać na gorącej płycie kuchennej.
MarkaKitchenYeah #ad
ProducentKitchenYeah #ad
Wysokość0.12
Długość23.62
Waga1.1
Szerokość20.47
Numer części8720977457943
Model8720977457943

3. CANVAS FLY

#ad

Uniwersalny blat kuchenny, szklana płyta z, Canvas Fly 60 x 52 szklana płyta ochronna na kuchenkę indukcyjną i ceramiczną, deska do krojenia i pokrywa płyty grzewczej, ochrona przed rozpryskiwaniem

#ad
CANVAS FLY #ad - Dzięki zastosowanej przez nas metodzie nasze osłony na płyty ceramiczne charakteryzują się imponującą ostrością szczegółów i wyróżniają się realistycznym połyskiem kolorów. Ponadto płyty są odporne na temperaturę do 250°C, że jesteśmy pionierami w wykorzystaniu technologii spawania niesamowitych grafik z obszarem roboczym wykonanym z przezroczystego szkła pośrodku deski do krojenia.

Pokrywę płyty grzewczej można również postawić na ścianie za kuchenką kuchenną i służyć jako praktyczna ochrona przed pryskaniem. Do produkcji naszych płyt używamy wyłącznie najwyższej jakości hartowanego szkła bezpiecznego o grubości 4 mm. Pracujemy z najlepszymi materiałami, z najlepszymi ludźmi, aby dostarczać najlepsze produkty! Każda nasza osłona kuchenki do płyt ceramicznych i indukcyjnych lub szklanej deski do krojenia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Innowacja w połączeniu z imponującym wzornictwem: krawędzie płyt są szlifowane maszynowo i polerowane w wysokiej jakości, podczas gdy narożniki są wygięte na maszynie CNC. Szklana płyta ochronna składa się z 2 części. Dodatkowe cechy: szklane płyty ochronne są odporne na zarysowania i pęknięcia, posiadają silikonowe nóżki, które zapobiegają wszelkim ruchom. Kartony należy całkowicie oderwać ręcznie, usunąć wystające metalowe klamerki, a następnie wyjąć szkło.
MarkaCANVAS FLY #ad
ProducentCANVAS FLY #ad
Numer częściOS1-1814904113
GwarancjaKartony należy całkowicie oderwać ręcznie, usunąć wystające metalowe klamerki, a następnie wyjąć szkło. Nieprawidłowe otwarcie kartonu lub użycie ostrych narzędzi może uszkodzić produkt, co nie nadaje się do reklamacji.

4. decorwelt

#ad

Szklana płyta ceramiczna, wielokolorowa, 2-częściowa deska do krojenia, Pokrywa na kuchenkę, ochrona kuchenki, szklana, 60 x 52 przyprawy, szkło bezpieczne, płyta ceramiczna, ochrona przed pryskaniem

#ad
decorwelt #ad - Praktyczna podkładka: talerz służy również idealnie jako talerz na zimne mięso lub jako piękny talerz do raclette. Osłona kuchenki jest bezzapachowa i w 100% higieniczna, ponieważ szkło jest gładkie. Do wyboru są jednoczęściowe, dwuczęściowe i trzyczęściowe osłony szklane.

Małe przyssawki z tworzywa sztucznego zapewniają, że płyta nie leży bezpośrednio na płycie kuchennej, dzięki czemu nic nie zostanie uszkodzone. Powierzchnia robocza i półka zostanie powiększona o rozmiar kuchenki, kuchenek elektrycznych, dzięki czemu masz dużo więcej miejsca do gotowania. Co więcej: w naszej ofercie mamy różne rozmiary i motywy, które można wybrać według życzenia. Jednak również gorące potrawy lub gorące garnki nie powodują żadnych problemów, ponieważ płyta wielofunkcyjna na górze jest odporna na wysokie temperatury.

Szklany blat to nie tylko rozszerzenie powierzchni roboczej w kuchni, jest 3-krotnie polerowany, ale również chroni płyty grzewcze. Właściwości: szklany blat ma grubość 4 mm, odporny na zarysowania i uderzenia. Płyta ochronna na kuchenkę ze szkła bezpiecznego do wszystkich rodzajów kuchenek szklano-ceramicznych, ceramicznych i indukcyjnych z wyłączeniem kuchenki gazowe. Można ją łatwo czyścić wodą i płynem do mycia naczyń. Nadruk jest zabezpieczony folią.
Markadecorwelt #ad
Producentdecorwelt #ad
Wysokość0.16
Długość0
Szerokość0
Numer częściSF0222581

5. decorwelt

#ad

Płyta ochronna na kuchenkę pokrywa płyta ceramiczna płyta osłonowa deska do krojenia 1-częściowa 60x52 lilia różowa ochrona przed pryskaniem płyta szklana osłona płyt ceramicznych ochrona płyty grzewcze szkło bezpieczne deska do krojenia

#ad
decorwelt #ad - Płyta ochronna na kuchenkę ze szkła bezpiecznego do wszystkich rodzajów kuchenek szklano-ceramicznych, płyt ceramicznych i indukcyjnych bez kuchenki gazowe. Szklana płyta to nie tylko rozszerzenie powierzchni roboczej w kuchni, odporna na zarysowania i uderzenia. Właściwości: płyta szklana ma grubość 4 mm, jest 3-krotnie polerowana, ponieważ szkło jest gładkie.

Osłona kuchenki jest bezzapachowa i w 100% higieniczna, ale również chroni płyty grzewcze. Do wyboru są jednoczęściowe, dwuczęściowe i trzyczęściowe szklane osłony. Praktyczna podkładka: płyta służy również idealnie jako talerz na zimne mięso lub jako piękny talerz do raclette. Nadruk jest zabezpieczony folią. Można ją łatwo czyścić wodą i płynem do mycia naczyń. Jednak również ciepłe potrawy lub gorące garnki nie stanowią problemu, ponieważ wielofunkcyjny blat na górze jest odporny na wysokie temperatury.

Wszechstronne zastosowanie: oprócz funkcji ochrony kuchenki jako dekoracja i ochrona płyty kuchennej, osłona płyt ceramicznych ma jeszcze inne praktyczne funkcje. Powierzchnia robocza i półka zostanie powiększona o rozmiar kuchenki, kuchenek elektrycznych, dzięki czemu masz o wiele więcej miejsca do gotowania. Jest to szczególnie przydatne w mniejszych kuchniach. Małe przyssawki z tworzywa sztucznego zapewniają, że płyta nie leży bezpośrednio na płycie kuchennej i tym samym nic nie zostanie uszkodzone.
Markadecorwelt #ad
Producentdecorwelt #ad
Wysokość1.97
Długość23.62
Szerokość20.47
Numer częściFB00A-W001-B2445325

6. decorwelt

#ad

1-częściowa deska do krojenia, płyta ceramiczna, ochrona przed pryskaniem, szklana deska, biała, ochrona kuchenki, Pokrywa na kuchenkę, 60 x 52 ziarna kawy, szkło bezpieczne, szklana płyta ceramiczna

#ad
decorwelt #ad - Jednak również gorące potrawy lub gorące garnki nie powodują żadnych problemów, ponieważ płyta wielofunkcyjna na górze jest odporna na wysokie temperatury. Dzięki temu służy jako ochrona przed rozpryskiwaniem, gdy postawisz płytę za płytą grzejną lub jako higieniczna deska do krojenia.

Właściwości: szklany blat ma grubość 4 mm, jest 3-krotnie polerowany, odporny na zarysowania i uderzenia. Co więcej: w naszej ofercie mamy różne rozmiary i motywy, które można wybrać według życzenia. Do wyboru są jednoczęściowe, dwuczęściowe i trzyczęściowe osłony szklane. Jest to szczególnie przydatne w mniejszych kuchniach. Wszechstronne zastosowanie: oprócz funkcji ochrony kuchenki jako dekoracja i ochrona płyty grzewczej, osłona płyty ceramicznej ma jeszcze inne praktyczne funkcje. Małe przyssawki z tworzywa sztucznego zapewniają, że płyta nie leży bezpośrednio na płycie kuchennej, dzięki czemu nic nie zostanie uszkodzone.

Osłona kuchenki jest bezzapachowa i w 100% higieniczna, ponieważ szkło jest gładkie. Płyta ochronna na kuchenkę ze szkła bezpiecznego do wszystkich rodzajów kuchenek szklano-ceramicznych, kuchenek elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych z wyłączeniem kuchenki gazowe. Powierzchnia robocza i półka zostanie powiększona o rozmiar kuchenki, dzięki czemu masz dużo więcej miejsca do gotowania. Nadruk jest zabezpieczony folią.
Markadecorwelt #ad
Producentdecorwelt #ad
Długość52
Szerokość60
Numer częściFB00A-W001-B9819210

7. banjado

#ad

Każda 40 x 52 cm, 2-częściowa, banjado® Szklana płyta ochronna na kuchenkę, pokrywa kuchenki z motywem koszyków na biżuterię/płyt pokrywających kuchenkę, 2-częściowa, płyta ceramiczna, deska do krojenia, deska do krojenia, szklana do indywidualnego zastosowania

#ad
banjado #ad - Wybierz spośród jednego z naszych licznych motywów odpowiedni wzór do Twojej kuchni. Możliwe są również płyty wieloczęściowe. Jakość – osłona płyty ceramicznej jest wykonana z wysokiej jakości hartowanego i odpornego na wysokie temperatury szkła.

Wszechstronność – szklana osłona kuchenki jest wszechstronna jako podkładka do krojenia kuchni bezpośrednio na kuchence lub osobno i może być ustawiona na ścianie jako osłona przed pryskaniem i jest po prostu praktyczna. Banjado – na życzenie wykonujemy osłonę płyty kuchennej również jako rozmiar specjalny. Szczegóły – szklana osłona kuchenki jest jednoczęściowa i wieloczęściowa w różnych rozmiarach.

Skontaktuj się z nami w sprawie specjalnego wykonania Państwa szklanego blatu. Funkcja – szklana osłona kuchenki banjado ze specjalnego motywu chroni płytę ceramiczną i może być dodatkowo stosowana jako deska do krojenia lub osłona przed pryskaniem. Otrzymasz oddzielne gumowe wypustki, aby Twoja ceramiczna osłona stoi na kuchence lub oddzielnie jako duża deska do krojenia.
Markabanjado #ad
Producentbanjado #ad
Waga13.76
Numer częściHAP6 11498
ModelHAP6 11498

8. Tulup

#ad

Tulup Deska do krojenia osłona płyty grzewczej 60 x 52 cm szkło hartowane beżowe — płytki ceramiczne

#ad
Tulup #ad - Ten rodzaj szkła jest bardziej odporny na uderzenia i zarysowania. Wszechstronne zastosowanie: ta uniwersalna i wielofunkcyjna szklana płyta może być używana jako pokrywa ochronna do płyt indukcyjnych lub ceramicznych oraz jako deska do krojenia lub krojenia, jako płyta do serwowania lub jako tylna ścianka kuchenna.

Bardzo wysoka powierzchnia: ta jednokolorowa obudowa ma wymiary 60 cm x 52 cm i ma grubość 4 mm, zapewnia dużą powierzchnię i wysoką łatwość obsługi. Samoprzylepne, elastyczne stopery nóżki zapobiegają ślizganiu się płyty na blacie roboczym lub płycie indukcyjnej. Bezpieczne i trwałe: deski do krojenia z hartowanego szkła bezpiecznego. Górna powierzchnia płyty wytrzymuje temperaturę do 200°C.

Odporne na działanie wody i czyste: w przeciwieństwie do desek do krojenia wykonanych z drewna, co oznacza, szklane koce nie mogą moczyć się w tłuszczu lub wodzie, że z czasem nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Wysoka jakość druku: dzięki najnowszej technologii druku wielkoformatowego nasze osłony są nie tylko praktyczne, ale również niezwykła głębokość kolorów i najwyższa rozdzielczość obrazu - przyciągają wzrok w każdej kuchni.
MarkaTulup #ad
ProducentTulup #ad
Wysokość0.16
Długość20.47
Waga8.6
Szerokość23.62
Numer części010010520040000007834
Modeldk-60x52-f-108637684

9. TMK ArtDeko

#ad

Szklana, deska do krojenia, 60 x 52 cm, ochrona kuchenki, szklana płyta dekoracyjna, ochrona przed pryskaniem, indukcyjna, TMK płyta ochronna na kuchenkę, chili granitowa, jednoczęściowa

#ad
TMK ArtDeko #ad - 100% higieniczne i łatwe do czyszczenia, w przeciwieństwie do płyt drewnianych lub z tworzywa sztucznego. Gładka i bezzapachowa powierzchnia. Zalety: trwałe, odporne na zarysowania i uderzenia z lekko zaokrąglonymi narożnikami. Idealny prezent urodzinowy i świąteczny.

Bardzo popularne są wzory z kawą, drewna i mozaiki lub jednokolorowe, samoprzylepne i antypoślizgowe nóżki o wysokości 4 mm znajdują się w małej torbie. Dzięki najnowszej technologii druku kolory są żywe, który chroni powierzchnię, zabezpiecza i jest przydatny. Czarny, kompozycje ze świeżych owoców i warzyw, że kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora lub telefonu. Ponadto jest to jedyna w swoim rodzaju dekoracja do Twojej kuchni. Należy pamiętać, ale również motywy z winem i kwiatami lub tradycyjne wzory z marmuru, biały lub przezroczysty.

Nowoczesna: 1-częściowa płyta ochronna na kuchenkę o wymiarach 60 cm szerokość x 52 cm długość ze szkła hartowanego 4 mm do wszystkich rodzajów kuchenek ceramicznych, kuchenek elektrycznych, ceramicznych i kuchenek indukcyjnych z wyjątkiem kuchenek gazowych. Właściwości: praktyczny i bezpieczny szklany blat, pary i kurzu. Ważne: zestaw zawiera silikonowe, cegły, np. Przyciągają spojrzenia i nadają Twojej kuchni wyjątkową atmosferę. Nie straszy gorącego tłuszczu, a nasze wzory są wyjątkowe.
MarkaTMK ArtDeko #ad
ProducentTMK ArtDeko #ad
Wysokość0.16
Długość20.47
Waga6.88
Szerokość23.62

10. decorwelt

#ad

2-częściowa 60 x 52 cm, Płyta ochronna na kuchenkę, szklana płyta ceramiczna, różowa ochrona przed rozpryskiwaniem, drzewo kościelne, deska do krojenia, szkło bezpieczne, płyta osłonowa, płyta ceramiczna, ochrona kuchenki, szklana deska do krojenia 2x30x52

#ad
decorwelt #ad - Do wyboru są jednoczęściowe, dwuczęściowe i trzyczęściowe szklane osłony. Jednak również ciepłe potrawy lub gorące garnki nie stanowią problemu, ponieważ wielofunkcyjny blat na górze jest odporny na wysokie temperatury. Płyta ochronna na kuchenkę ze szkła bezpiecznego do wszystkich rodzajów kuchenek szklano-ceramicznych, płyt ceramicznych i indukcyjnych bez kuchenki gazowe.

Inne: w naszej ofercie mamy różne rozmiary i motywy, które można wybrać wedle życzenia. Praktyczna podkładka: płyta służy również idealnie jako talerz na zimne mięso lub jako piękny talerz do raclette. Właściwości: płyta szklana ma grubość 4 mm, ponieważ szkło jest gładkie. Można ją łatwo czyścić wodą i płynem do mycia naczyń. Dzięki temu służy jako ochrona przed pryskaniem, gdy postawisz płytę za płytą grzewczą lub jako higieniczna deska do krojenia.

Jest to szczególnie przydatne w mniejszych kuchniach. Nadruk jest zabezpieczony folią. Wszechstronne zastosowanie: oprócz funkcji ochrony kuchenki jako dekoracja i ochrona płyty kuchennej, osłona płyt ceramicznych ma jeszcze inne praktyczne funkcje. Małe przyssawki z tworzywa sztucznego zapewniają, że płyta nie leży bezpośrednio na płycie kuchennej i tym samym nic nie zostanie uszkodzone. Szklana płyta to nie tylko rozszerzenie powierzchni roboczej w kuchni, odporna na zarysowania i uderzenia.
Markadecorwelt #ad
Producentdecorwelt #ad
Wysokość0.79
Długość20.47
Szerokość11.81
Numer częściFB00A-W002-B9332699