Top 10 Magische Fliegende Schmetterlinge In Box – Sztuczki magiczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ZTMAKYLH

#ad

Magic Butterfly Card, karta podarunkowa Flying Butterfly Toy, dekoracja, do zabawy niespodzianki, urodziny, imprezę, ZTMAKYLH 20 sztuk Magic Butterfly Card, latający motyl zabawka na wesele

#ad
ZTMAKYLH #ad - Atwy w użyciu: przytrzymaj ogon motyla lewą ręką, a następnie obróć głowę motyla około 20 do 30 razy prawą ręką, nie ruszaj się, a następnie przytrzymaj go w dłoni i lataj pod kątem 45 stopni. Jest bardzo łatwa i wygodna w obsłudze. Zabawny design: ta zasilana gumką zabawka motyla może latać, wygląda uroczo i interesująco, wspierać i doskonalić zdolności dotykowe dzieci, magiczny wzór motyla jest bardzo piękny, łatwo przyciągnąć uwagę dzieci, jest to bardzo przyjemny prezent.

Motyl wylatuje po otwarciu jest piękny i romantyczny. Wszechstronne zastosowanie: latająca zabawka z motylem jest idealna do dekoracji urodzinowych, imprezowych i weselnych lub do książki, kartki lub pudełka. Wysoka jakość: magiczna latająca zabawka z motylem wykonana jest z wysokiej jakości papieru, bezpieczny, zdrowy i przyjazny dla środowiska, korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego i elastyczny, gumkę można obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie.

Wspaniały zestaw cenowy i wydajny: zabawka z motywem motyla z mechanizmem zegarowym, nie tylko kolory pokazane na zdjęciu, wszystkie rodzaje różnych uroczych stylów, łącznie 20 części, losowe kolory, możesz wybrać swój ulubiony styl, aby bawić się z rodziną i przyjaciółmi.
MarkaZTMAKYLH #ad
ProducentZTMAKYLH #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Szerokość1.18
Numer częściYE054
ModelYE054

2. VIKSAUN

#ad

Latający motyl, pudełko niespodzianki 10 sztuk, VIKSAUN 10 sztuk magicznych latających motyli, wesele, magiczne motyle, prezent na Walentynki, niespodzianka

#ad
VIKSAUN #ad - Może być również nowoczesnym prezentem. Obróć głowę motyla około 20 do 30 razy prawą ręką. Atwy w obsłudze: trzymaj ogon motyla lewą ręką i nie przesuwaj go. Rodek motyla to gumowa taśma.

Design: jasne kolory i uroczy design, łatwe przyciągnięcie uwagi przyjaciół, pielęgnowanie i doskonalenie umiejętności dotykowych przyjaciół. Może być używany wielokrotnie i nie ulega łatwo uszkodzeniu. Otrzymujesz: 10 magicznych latających motyli w różnych kolorach i wzorach, które są dokładnie jak prawdziwe motyle. Prezent niespodzianka: możesz bawić się z przyjacielem lub rodziną i cieszyć się szczęśliwym momentem.

Flying butterfly może być używany jako zakładka, dekoracja kartek z życzeniami lub idealny prezent dla przyjaciół. Materiał premium: magiczny motyl jest wykonany z biodegradowalnego materiału papierowego i uchwytu z tworzywa sztucznego ABS. Puść i zobaczysz tańczące motyle.
MarkaVIKSAUN #ad
ProducentVIKSAUN #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Szerokość0.79
Numer częściVIKSAUN-cshd
ModelVIKSAUN-cshd
GwarancjaNo

3. TSHAOUN

#ad

Wesele kolor losowy, prezent na urodziny, Magic Flying Card Wind up Butterfly Toy, latający motyl, TSHAOUN 15 sztuk magicznych zabawek w kształcie motyla, niespodzianka

#ad
TSHAOUN #ad - Otrzymasz: rozmiar około 14 cm długości, 11 cm szerokości. Idealny prezent dla niespodzianki: można wymienić taśmę siatkową, poleci piękny motyl. 15 sztuk magicznego latającego motyla ma różne kolory i wzory, które są dokładnie takie same jak prawdziwe motyle.

Urocze wzornictwo: jasne kolory i uroczy design mogą łatwo przyciągnąć uwagę dzieci, pielęgnować i doskonalić zdolności dotykowe dzieci. Materiał premium: magiczny motyl jest wykonany z biodegradowalnego materiału papierowego i uchwytu z tworzywa sztucznego ABS, środek motyla to gumowa taśma. Można jej używać jako zakładki. Dekoracja kartek okolicznościowych, a następnie włożyć do książki lub kartki. Kiedy dzieci otworzą kartkę lub książkę, idealna jako kartka urodzinowa dla dziewczyny, dzieci i rodziny.

Można go umieścić w pudełku prezentowym i odlatać, gdy ktoś go otworzy, co jest bardzo zabawne i urocze. Może być używany wielokrotnie, nie ulega łatwo uszkodzeniu. Atwa zabawa: najpierw przytrzymaj ogon motyla lewą ręką, gdy ją otworzysz, a następnie obróć głowę motyla około 30-50 razy prawą ręką, po trzecie poluzuj motyl. Zabawkę z motylem można również umieścić w książce lub kartce, piękny motyl wyleci.
MarkaTSHAOUN #ad
ProducentTSHAOUN #ad
Wysokość0.39
Długość5.51
Waga0.11
Szerokość4.33
Numer częściTSHAOUN-MSHD-15
ModelTSHAOUN-MSHD-15
GwarancjaNO

4. KEWUZY

#ad

Zabawka dla dzieci, motyle z gumką, Latające motyle, 10 stylów, 20 szt., wesele, kartka z motylami, magiczne latające motyle, dekoracja na urodziny, Boże Narodzenie

#ad
KEWUZY #ad - Latający motyl jest mały i elastyczny, korpus motyla jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, niełatwy do złamania i przyniesie Ci chwilę radości. Latający motyl idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, ale może być również używany jako prezent niespodzianka, zakładka, dekoracja kartki z życzeniami lub jako żartobliwe powitanie.

Magiczne motyle - te latające motyle są napędzane gumowymi taśmami. Wysokiej jakości materiałyskrzydła motyla są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu, mocny i trwały, a środek motyla to gumowa taśma. Skrzydła motyla mają różne kolory i wzory, że jest on bardzo atrakcyjny dla oczu dziecka, co sprawia, zabawny i uroczy. Możesz przytrzymać dno motyla i obrócić głowę motyla około 30-40 razy, a zobaczysz, podczas gdy puścisz ręce, jak motyl zaczyna latać w niebo.

Jest wystarczająco dużo, aby zaspokoić Twoje potrzeby i zabawa z przyjaciółmi będzie dla Ciebie przyjemnością. Zestaw zawiera: 20 sztuk magicznych latających motyli w 10 różnych stylach, po 2 sztuki. Pełna zabawyŻywy motyl można złożyć i zacisnąć w książce, kartce z życzeniami lub albumie fotograficznym, aby przyjaciel mógł otworzyć książkę i zobaczyć, jak motyl wylatuje. Różne wzory - ten magiczny motyl jest piękny i ma jasne kolory.
MarkaKEWUZY #ad
ProducentXLWEN #ad
Wysokość1.18
Długość9.45
Szerokość6.69
Numer częściHDTZ-20PC
ModelHDTZ-20PC
GwarancjaNo

5. TSHAOUN

#ad

Z motywem "Windup", TSHAOUN 40 sztuk magicznych latających motyli, latający motyl na urodziny kolor losowy, kartki z motylami, na prezenty urodzinowe

#ad
TSHAOUN #ad - Kiedy dzieci otworzą kartkę lub książkę, poleci piękny motyl. Urocze wzornictwo: jasne kolory i uroczy design mogą łatwo przyciągnąć uwagę dzieci, pielęgnować i doskonalić zdolności dotykowe dzieci.

Idealny prezent dla niespodzianki: można wymienić taśmę siatkową, a następnie włożyć do książki lub kartki. Może być używany wielokrotnie, nie ulega łatwo uszkodzeniu. Atwa zabawa: najpierw przytrzymaj ogon motyla lewą ręką, a następnie obróć głowę motyla około 30-50 razy prawą ręką, po trzecie poluzuj motyl.

Otrzymasz: rozmiar około 14 cm długości, 11 cm szerokości. Można jej używać jako zakładki. Magiczny latający motyl ma różne kolory i wzory, które wyglądają jak prawdziwe motyle. Materiał premium: magiczny motyl jest wykonany z biodegradowalnego materiału papierowego i uchwytu z tworzywa sztucznego ABS, środek motyla to gumowa taśma.
MarkaTSHAOUN #ad
ProducentTSHAOUN #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Szerokość3.94
Numer częściTSHAOUN-SLHD-40
ModelTSHAOUN-SLHD-40
GwarancjaNo

6. Aohcae

#ad

Magiczne leżące motyle, Aohcae Latające motyle, prezentów urodzinowych i niespodzianek ślubnych, idealne do gier imprezowych, latające motyle, 20 sztuk

#ad
Aohcae #ad - Zrób niespodziankę to nie tylko idealny latający motyl w pudełku eksplozji, książek, kartek okolicznościowych, a nawet kwiatów. Idealnie nadaje się do zaproszeń ślubnych, gdy ktoś go otworzy. Urocze wzornictwo ten magiczny motyl ma jasne kolory i uroczy wygląd, może wzbudzić zainteresowanie dzieci już w młodym wieku i jednocześnie cieszyć się procesem zabawy, łatwo przyciąga uwagę, bardzo dobrze nadaje się do rozwoju inteligencji i umiejętności.

Sprawia radość i jest słodkie, pudełek prezentowych, listów, ale również latająca zabawka wróżki dla dziewcząt. To zabawne powitanie i magiczny motyl serialu. Magiczna operacja motylatrzymaj ogon motyla lewą ręką, a następnie puść ręce. Najlepsze pióro dla dzieci. Zabawkę z motylem można również umieścić w książce, obróć głowę motyla około 30-50 razy, karcie lub pudełku eksplozyjnym lub otworzyć książkę lub kartkę i podziwiać, jak piękny motyl wylatuje. Scenariusz zastosowania w zestawie z 20 magicznymi motylami, kartek z życzeniami, które cię zaskoczą.

Nadaje się doskonale do zaproszeń ślubnych, kartek bożonarodzeniowych, pudełek prezentowych, książek, kart z podziękowaniami, listów, świątecznych wypełniaczy pończoch, a nawet kwiatów. Wysokiej jakości materiał magiczny latający motyl jest wykonany z kartonu, należy obrócić gumową taśmę zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, motyl leci swobodnie, magiczny motyl jest mały i elastyczny, różne anioły mogą latać w różnych kierunkach latanie pod kątem 45 do nieba powinno być najlepszym sposobem.
MarkaAohcae #ad
ProducentAohcae #ad

7. Waldspring

#ad

Motyle latające motyle z książki bokserskiej, Waldspring 26 sztuk latających motyli

#ad
Waldspring #ad - Podczas użytkowania mocno przytrzymaj ogon, obróć głowę około 40 razy i puść motyla do tańca. Duża liczba motyli będzie wyglądać bardzo ładnie podczas lotu. Atwy w użyciu: latające motyle są napędzane wysokiej jakości gumową taśmą.

Zaskakujące: latające motyle mieszczą się w pudełku, komputerze, książce, a kolorowe motyle zaskakują ludzi. Materiał produktu: latające motyle są wykonane z wysokiej jakości twardego papieru, który jest trwały, niełatwy do uszkodzenia i może być używany wielokrotnie. Zastosowanie: latające motyle nadają się na przyjęcia urodzinowe, występy sceniczne, imprezy na kampusie, karnawał, zajęcia na świeżym powietrzu itp.

Dostępne są różne style i wystarczające ilości, są szczególnie piękne podczas lotu. Zestaw zawiera: 20 sztuk latających motyli, z czego 20 motyli w różnych stylach i urocze motyle wróżki.
MarkaWaldspring #ad
ProducentWaldspring #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściJYHK-2303081
ModelJYHK-2302031
GwarancjaNo

8. Audasi

#ad

Audasi 20 sztuk magiczny latający motyl magiczny latający motyl motyl latający zabawka gumowa Powered Flutter Card nadaje się na prezenty urodzinowe, karty podarunkowe duże

#ad
Audasi #ad - Użyj scenerii – jeśli dajesz prezenty dla przyjaciółek lub dzieci, na przyjęciach, weselach, piknikach itd. Kolacjach, latające motyle mogą być używane do stworzenia bardzo interesującej atmosfery.

Narzędzie do robienia niespodzianek – najczęstszym sposobem latania motyli jest zaciśnięcie kilku motyli, a następnie otwarcie motyli, aby wydostać się z tego, umieszczenie ich w książce lub laptopie, co jest bardzo piękne i zaskakujące. Zasada działania zabawki polega na obracaniu papierowych skrzydeł motyla za pomocą elastycznej siły gumki, aby stworzyć siłę i ostatecznie stworzyć efekt lotu motyla, który jest bardzo piękny. Magiczny latający motyl – nowa latająca zabawka motylkowa pełna kreatywności. Materiał - taśmy papierowe i gumowe są bardzo wytrzymałe i trwałe, mogą być wielokrotnie używane i nie ulegają łatwo uszkodzeniu.
MarkaAudasi #ad
ProducentAudasi #ad
Numer częściFB-001
ModelFB-001

9. WILDPARTY

#ad

Prezent na Walentynki, z gumową taśmą, urodziny, dekoracja, 30 sztuk latających motyli, 15 stylów, magiczne zabawki, niespodzianka, wesele, latające motyle

#ad
WILDPARTY #ad - Możesz utrzymać ogon motyla w pozycji nieruchomej, a motyl może latać na niebo, gdy puścisz. To żartobliwe pozdrowienia, albumie fotograficznym lub innych przedmiotach, takich jak zaproszenie, a następnie schować je w książce, kartce z życzeniami, aby zaskoczyć osobę, a także magiczny motyl na pokaz.

Wysokiej jakości materiał: skrzydła w kształcie motyla są wykonane z kartonu, który jest mały i elastyczny, wytrzymały i niełatwy do złamania, co może sprawić Ci długotrwałą radość. Baw się dobrze: możesz złożyć te żywe zabawki motylkowe, która otwiera książkę lub kartkę, i spędź razem zabawny i relaksujący czas. Jest to nie tylko idealny latający motyl na pudełko niespodzianki, ale również latająca bajkowa zabawka dla dziewczynek, ktoś go otwiera, co jest bardzo zabawne i słodkie. Im bardziej obracasz głowę motyla, tym wyżej motyl leci. Zestaw zawiera: otrzymasz 30 sztuk magicznych latających motyli, w których znajduje się 15 różnych stylów, po 2 sztuki.

Dzięki wystarczającej ilości, możesz bawić się z przyjaciółmi, aby zaspokoić Twoje potrzeby w grach, co jest piękne i czarujące, co będzie zabawne. Atwa zabawa: te latające zabawki motylkowe są napędzane gumowymi taśmami, obrócić głowę motyla około 30-50 razy i ścisnąć gumową taśmę i poluzować, które doskonale nadają się do aktywności na świeżym powietrzu. Urocze wzornictwo: ta magiczna zabawka z motylami w jasnych kolorach i słodkim wyglądzie jest łatwa do zauważenia.
MarkaWILDPARTY #ad
ProducentWILDPARTY #ad

10. TSHAOUN

#ad

Magic Flying Card Wind up Butterfly Toy, wesele kolor losowy, latający motyl kartka niespodzianka, TSHAOUN 16 sztuk magicznych zabawek w kształcie motyla, prezent na urodziny

#ad
TSHAOUN #ad - 3. Materiał premium: magiczny motyl jest wykonany z biodegradowalnego materiału papierowego i uchwytu z tworzywa sztucznego ABS. Kiedy dzieci otwierają kartkę lub książkę, wylatuje piękny motyl.

Można jej używać jako zakładki. Rodek motyla to gumowa taśma. Uwolnij motyla. Uroczy design: jasne kolory i uroczy design mogą łatwo przyciągnąć uwagę dzieci, wspierać i poprawiać zdolności dotykowe dzieci. Atwa zabawa: najpierw przytrzymaj ogon motyla lewą ręką, a następnie obróć głowę motyla około 30-50 razy prawą ręką. Otrzymujesz: 16 sztuk magicznych latających motyli w różnych kolorach i wzorach, które są dokładnie jak prawdziwe motyle.

Idealny prezent niespodzianka: można wymienić taśmę zasilającą i włożyć ją do książki lub karty. Może być używany wielokrotnie i nie ulega łatwo uszkodzeniu. Idealne jako kartki urodzinowe dla dziewczyny, dzieci i rodziny.
MarkaTSHAOUN #ad
ProducentTSHAOUN #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Waga0.11
Szerokość3.94
Numer częściTSHAOUN-HDWJ-16
ModelTSHAOUN-HDWJ-16
GwarancjaNo