Top 10 obrazy do salonu – Plakaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BilderKing

#ad

Przepiękne alpejskie obrazy ścienne w zestawie – 7 gotowych do zawieszenia obrazów na płótnie, góry, sypialni, drzewa, jeziora i las, zestaw obrazów krajobrazowych, 3 x 30, dekoracja ścienna do salonu

#ad
BilderKing #ad - Zaprojektuj swoje ściany i stwórz piękną ścianę z obrazami w Alpach Mood w salonie, sypialni, korytarzu lub gabinecie. Inne dekoracyjne ściany z obrazami, zestawy obrazów i obrazy krajobrazowe do Twojego mieszkania można znaleźć w naszym sklepie Amazon, dostępne w formacie pionowym lub poprzecznym - od razu odwiedź.

Nie zawiera PCW i substancji szkodliwych. Przepiękne motywy motywacyjne alp jako obraz na płótnie w zestawie. Po kilku dniach dostarczamy ten wspaniały obraz gotowy do zawieszenia i bezpiecznie zapakowany do Twojego domu. Dla doskonałej jakości obrazu i druku – nasz system zarządzania jakością rezygnuje z taniego i złego materiału na płótnie z włókniny, dzięki czemu można uzyskać nowoczesne obrazy natury w doskonałej jakości.

Bezzapachowe obrazy krajobrazowe dzięki drukowi bez rozpuszczalników na płótnie w 100% z recyklingu z certyfikatem zgodnym ze standardem 100 Öko-Tex. 100% wydrukowany i wyprodukowany w Niemczech.
MarkaBilderKing #ad
ProducentArtStore #ad
Wysokość0.2
Długość15.75
Szerokość11.81
Numer częściBA26518V76013

2. Novart

#ad

Natura, nowoczesne góry, Novart Zestaw obrazów – gotowy do zawieszenia – nie wymaga dodatkowej ramy – las, sypialni, do salonu, N013263a, jeleń

#ad
Novart #ad - Rama nie jest potrzebna. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. 7 mm. Atwe zawieszanie: ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane. Upiększy każde pomieszczenie. Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni.
MarkaNovart #ad
Producentmade in Germany #ad
Wysokość0.28
Długość35.43
Waga0.24
Szerokość31.5
Numer częściN013263
ModelN013263

3. Hyggelig Home

#ad

Dekoracja ścienna, Hyggelig Home Zestaw plakatów premium – 7 pasujących obrazów w stylowym zestawie – kolaż, zestaw eukaliptusa, bez ramy

#ad
Hyggelig Home #ad - Więcej informacji na ten temat w warunkach gwarancji pod przyciskiem Warunki handlowe i pomoc. Możesz jednak wybrać inny wariant z ramką, w zestawie znajduje się siedem pasujących ramek. Zestaw plakatów bez ramy – nasze zestawy plakatów są dostarczane bez ramy.

Każdy obraz drukujemy specjalnym drukiem cyfrowym na papierze o gramaturze 400 g/m². Jakość premium made in germany – wysokiej jakości druk na bardzo grubym papierze. Opakowane ochronnie i gotowe do odarzenia - Nasze zestawy plakatów są pakowane w solidną, wysokiej jakości kopertę. Dostawa bez zagięć i gotowy do podarowania! gwarancja satysfakcji w zestawie – nie masz pewności? czy plakaty nie pasują do twojego domu? bez problemu! jeśli w ciągu 60 dni od dostawy z jakiegokolwiek powodu nie chcesz mieć swoich plakatów, możesz je bezpłatnie odesłać, a my zwrócimy Ci pełną cenę zakupu.

Bez żadnych dodatków! Gwarancja nie narusza Twoich ustawowych praw. 7 harmonijnych obrazów w jednym zestawie – twoje długie poszukiwania dobiegły końca – nasze zestawy plakatów to idealne połączenie na ściany! Zawieś wszystkie 7 obrazów w całości lub rozłóż je w różnych pomieszczeniach.
MarkaHyggelig Home #ad
Wysokość0.39
Długość16.93
Waga1.06
Szerokość11.81

4. murando

#ad

Sypialni, dekoracja ścienna, nowoczesne obrazy ścienne na płótnie XXL, las,, murando Obrazy jelenia 120 x 80 cm, abstrakcyjne zwierzęta, 1-częściowy druk artystyczny, obraz na płótnie, do salonu

#ad
murando #ad - W 100% bezpieczny dla dzieci i sypialni. Dekoracja: przyciąga wzrok w Twoim mieszkaniu. 120 x 80 cm szer. Całkowity format: ok. X wys. Kolory: światłotrwały i bezzapachowy. Stabilny i klasyczny, ręcznie naciągnięty na drewnianą ramę o grubości 15 mm, gotowy do zawieszenia. Kolory o głębokiej i wysokiej ostrości kolorów. Pokój dzienny. Właściwości: montaż nie jest wymagany. Jednoczęściowy na płótnie z włókniny premium. Rękodzieło: ten obraz ścienny jest wykonany zgodnie z Państwa życzeniem po zakupie i zapakowany w stabilne opakowanie.
Markamurando #ad
Producentmurando #ad
Wysokość0.2
Długość47.24
Szerokość31.5
Numer częścig-C-0329-b-a-xxl

5. BuukStore

#ad

4 stylowe obrazy motywacyjne 30 x 30 | obrazy na płótnie | oprawione gotowe do zawieszenia | zestaw obrazów I druk artystyczny nowoczesny I dekoracja ścienna I, BuukStore® Zestaw plakatów

#ad
BuukStore #ad - Możliwość dowolnego pozycjonowania; czy to do korytarza, kuchni, sypialni i salonu. 4 wysokiej jakości plakaty na płótnie / wszystko w magazynie, natychmiastowa wysyłka z Niemiec.

Rozmiar plakatu: 30 cm x 30 cm x 2 cm. Wykonanie: szlachetny druk artystyczny na płótnie, idealnie nadaje się jako dekoracja ściany. Wietnie nadaje się również na prezent. 4-częściowy zestaw plakatów. Montaż nie jest konieczny. Jest on naciągnięty na ramę napinającą. Dzięki temu trafisz w każdy gust dla młodych/starszych, męża/kobiety. Dzięki bezbarwnemu wzornictwu nasze zestawy plakatów można łatwo łączyć ze stylem mieszkania lub domu.
MarkaBuukStore #ad
Wysokość0.79
Długość11.81
Waga2.16
Szerokość11.81

6. decomonkey

#ad

Abstrakcja, czarne, 120 x 80 cm, druk artystyczny, 1-częściowy, ściana, obraz ścienny, obraz na płótnie, włóknina, zwierzęta, dekoracja ścienna, decomonkey Obrazy jelenia, salon, dekoracja ścienna

#ad
decomonkey #ad - Dzięki temu wszystko jest naprawdę nowe! Płótno i rama napinająca: płótno z włókniny premium jest zamontowane na Rama z naturalnego drewna o grubości 15 mm, ręcznie naciągnięta i złożona za pomocą solidnych stalowych klamerek.

Format: ok. Kolory: najwyższa rozdzielczość druku, salon, bezzapachowa i o wysokiej trwałości kolorów. X wys. Wszystko zostanie wykonane dopiero po złożeniu zamówienia, tak jak chcesz. Dekoracja: wystarczy rozpakować, powiesić i zobaczyć, przybić gwoździe do ściany, jak zmieniło się pomieszczenie! Zawsze nasz ulubiony moment.

Nasze farby są certyfikowane i mogą być używane w każdym pomieszczeniu pokój dziecięcy, sypialnia, kuchnia, jadalnia.120 x 80 cm szer. Wygląda świetnie i pozostanie tak przez długi czas. 1-częściowy, płótno z włókniny premium, ręcznie naciągane. Ręczne wykonanie: w naszym decomonkey! manufaktura nie posiada magazynu.
Markadecomonkey #ad
Producentdecomonkey #ad
Wysokość0.2
Długość47.24
Szerokość31.5
Numer częściDKC1432a1XL

7. B&D XXL

#ad

Wzór na ścianę, murando – obrazy Coffee & Milk Liebe 120 x 80 cm, włóknina na płótnie, 1-częściowy druk artystyczny, nowoczesny obraz ścienny XXL, abstrakcyjna para twarzy,, dekoracja ścienna

#ad
B&D XXL #ad - Kolory: światłotrwały i bezzapachowy. Jednoczęściowy na płótnie z włókniny premium. Pokój dzienny. Rękodzieło: ten obraz ścienny jest wykonany zgodnie z Państwa życzeniem po zakupie i zapakowany w stabilne opakowanie. 120 x 80 cm szer. W 100% bezpieczny dla dzieci i sypialni. Właściwości: montaż nie jest wymagany. Całkowity format: ok. X wys. Stabilny i klasyczny, ręcznie naciągnięty na drewnianą ramę o grubości 15 mm, gotowy do zawieszenia. Dekoracja: przyciąga wzrok w Twoim mieszkaniu. Kolory o głębokiej i wysokiej ostrości kolorów.
MarkaB&D XXL #ad
Producentmurando #ad
Wysokość0.2
Długość47.24
Szerokość31.5
Numer częścih-C-0213-b-a

8. Novart

#ad

Novart N018571a Obrazy ścienne Lwy Miłość – kompletnie gotowe do zawieszenia – beżowe, 7 nowoczesnych obrazów Mood, do salonu, sypialni

#ad
Novart #ad - 7 mm. Atwe zawieszanie: zestaw składa się z 4 zdjęć – 20 x 30 cm i 3 zdjęć – 30 x 40 cm. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku.

Upiększy każde pomieszczenie. Rama nie jest potrzebna. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. Ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni. Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane.
MarkaNovart #ad
Producentmade in Germany #ad
Wysokość0.28
Długość39.37
Waga0.24
Szerokość27.56
Numer częściN018571
ModelN018571

9. Novart

#ad

Novart Zestaw obrazów – gotowy do zawieszenia – nie wymaga dodatkowych ramek – trawa pampasowa w stylu boho nowoczesna beżowa – do salonu, sypialni N005663a

#ad
Novart #ad - Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni. Rama nie jest potrzebna. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane. 7 mm. Upiększy każde pomieszczenie. Atwe zawieszanie: ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku.
MarkaNovart #ad
Producentmade in Germany #ad
Wysokość0.28
Długość35.43
Waga0.24
Szerokość31.5
Numer częściN005663
ModelN005663

10. Piy Painting

#ad

Płótno fotograficzne i druk artystyczny, Piy Painting 3 x obraz ścienny, orchidea, wydruki na płótnie, dekoracja, obrazy na płótnie, kwiaty, na Boże, kuchni, obraz ścienny, dekoracja ścienna do salonu

#ad
Piy Painting #ad - Prezent urodzinowy, żeby twoje życie było jak ten kwiat: PIY canvas paintings to elegancka dekoracja ścienna, elegancję, pamiątka świąteczna, boże Narodzenie, że obraz wygląda bardzo zaawansowany. Dobrze wykończone, nie krzywa, tekstura płótna.

Atwy montaż: hak jest już zamontowany na drewnianym drążku. 4. 5. Chciałbym, pokazuje Twoją osobliwość. Obraz można powiesić bezpośrednio na ścianie, nie ma potrzeby blokowania haczyków. Długa żywotność: rama jest prosta, haki posiadają ząbki piły, spryskane wysokiej jakości lakierem, dzięki czemu można regulować obraz wokół wagi. Lepsza wersja i dotyk. Dobry prezent dla rodziców, itd.

Orchidea symbolizuje wysoką czystość, Nowy Rok, patriotyzm i wytrzymałość. Ponadto nie wydziela zapachu obrazu olejnego. Jest bardzo wygodna w czyszczeniu. Zdjęcia wielu innych sprzedawców trzeba jeszcze samodzielnie zablokować haczyk. Liczne obszary zastosowania: najlepszy wybór dla nowego domu, placu, łazienki, restauracji itp.1: piy painting eleganckie storczyki wyrażają urok życia.
MarkaPiy Painting #ad
ProducentPiy Painting #ad
Wysokość0.2
Długość35.43
Waga1.59
Szerokość12
Numer częściBH872333F
ModelBH872333F