Top 10 Solarkamera Für Außen – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Akumulatorowa, wykrywanie ruchu PIR, długi czas czuwania,, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m

#ad
ieGeek #ad - Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, czy latem upał, pierwszorzędne doświadczenie i pierwszorzędną obsługę.

Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo. Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy.

Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców. Długi czas czuwania i bezprzewodowapo jednorazowym naładowaniu kamera monitorująca będzie ci służyć przez 3-6 miesięcy. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, deszcz, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. ieGeek

#ad

2-drożne audio, bateria solarna, monitoring zewnętrzny WLAN, kompatybilna z, oświetlenie punktowe, 5200 mAh, wykrywanie ruchu PIR, kolorowa widoczność w nocy, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K

#ad
ieGeek #ad - Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery. Zapewnia to efekt rozpoznawania, ale także umożliwia ustawienie zdefiniowanych przez użytkownika obszarów wykrywania. Po uzyskaniu zgody inni użytkownicy mogą oglądać ekran wideo.

Każdy obszar monitoringu można ustawić jako ważny obszar wykrywania i umożliwić dokładność rozpoznawania do 99%. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°. Akumulator 5200 mah i panel słoneczny: zewnętrzna kamera monitorująca solarna jest wyposażona w akumulator 5200 mah, wyposażony w panel ładowania solarnego do niezależnego zasilania. Dwukierunkowy dźwięk i udostępnianie wielu użytkowników: po zainstalowaniu mikrofonu w tej kamerze wi-fi na zewnątrz możesz rozmawiać bezpośrednio z osobą przed kamerą monitorującą na zewnątrz, możesz rozmawiać bezpośrednio, niezależnie od tego, czy zwierzę domowe, czy jest to kurier, i nie przegapisz żadnej "wizyty".

Jakość 2k-hd: nadal używasz kamery monitoringowej o jakości obrazu 1080p? wyrzuć swój stary sprzęt. Kompatybilna z alexa i pamięcią w chmurze / sd: ta bezprzewodowa kamera do monitoringu jest kompatybilna z funkcją alexa smart voice, która z łatwością może stać się częścią "inteligentnego domu". Kamera obsługuje również udostępnianie przez wielu użytkowników. Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

3. Menborn

#ad

2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, rejestrowanie ruchu, dwudrożne audio, zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, syrena,, Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K

#ad
Menborn #ad - Gdy kamera wi-fi wykryje ruch, co dzieje się wokół kamery i komunikować się nie tylko z gośćmi, natychmiast wysyła powiadomienie na Twój telefon i chroni Twoją rodzinę przez całą dobę. Możesz sterować kamerą monitorującą, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę.

Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce. Zewnętrzna kamera ip jest wyposażona w odporną na warunki atmosferyczne obudowę zgodnie z IP65, nachylenie 100° i wodoszczelność IP65 - zewnętrzna kamera Menborn jest zaprojektowana z obrotem o 90 stopni w pionie i 355 stopni poziomo. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo. Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF. Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, inteligentny i noktowizor na podczerwień.

Ta kamera i aplikacja są łatwe w konfiguracji i obsługują tylko WiFi 2, 4 GHz. Rozpoznawanie człowieka i dwukierunkowy dźwięk - rozpoznaj i koncentruj się inteligentnie na działalności człowieka. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz usłyszeć, ale również z rodziną w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu. Możesz dzielić się kamerą z rodziną i przyjaciółmi.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

4. TOAIOHO

#ad

Wykrywanie ruchu, kamera do monitoringu zewnętrznego, TOAIOHO 2K kamera monitoringowa na zewnątrz, udostępnianie wielu użytkowników,, dwukierunkowa rozmowa, z kolorowym widokiem, wodoszczelność IP66

#ad
TOAIOHO #ad - Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", kamera monitorująca na zewnątrz wi-fi nagrywa kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, gdy zostanie uruchomiony alarm. Clearer 2k & camera sharingkamera monitorująca zewnętrzna posiada nową wersję technologii 2k.

Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, aby Twoja rodzina mogła sterować kamerą. Szerokie pole widzenia 360° i poziome śledzenie kamera wi-fi zewnętrzna obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera monitorująca ma szeroki kąt widzenia 130 stopni. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, deszcz, silny śnieg i wysokie temperatury. Niezależnie od tego, czy jest używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz, może lepiej zrozumieć, co dzieje się w obszarze monitorowania.

Wykrywanie ruchu i hałasu oraz ip66kamera zewnętrzna automatycznie rozpoznaje ruch i hałas. Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Dzięki temu kamera noktowizyjna może uchwycić więcej szczegółów w nocy. Automatycznie podąża za poruszającą się osobą lub obiektem, dopóki kamera nie będzie mogła się obracać lub obiekt zniknie z pola widzenia kamery. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wyraźniejsze zdjęcia i filmy można wybierać między standardową rozdzielczością, wysoką rozdzielczością i ultraprzezroczystym.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
ModelG100
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

5. GALAYOU

#ad

WiFi 2,4 GHz, czujnik ruchu PIR, 2K PTZ, kamera WLAN, GALAYOU Zewnętrzna kamera monitoringowa, akumulator solarny, kompatybilna z Alexa R1, monitoring zewnętrzny z panelem słonecznym

#ad
GALAYOU #ad - Rozdzielczość 2k i pochylenie/przesuwanie/zoom dzięki rozdzielczości 2k ta kamera monitorująca na zewnątrz zapewnia wyraźniejsze obrazy w dzień i w nocy niż 1080p. Dzięki klasie ochrony ip65 korzystanie z kamery w deszczowe i śnieżne dni nie stanowi problemu. Akumulatorowa kamera zewnętrzna obsługuje obrót o 350°, kąt nachylenia 90° i 4-krotny zoom cyfrowy, zapewniając pełną ochronę Twojego domu bez martwych kątów.

Ponadto bardzo wygodne jest udostępnienie kamery IP Wi-Fi nawet 3 użytkownikom, dzięki czemu można jednocześnie oglądać filmy w aplikacji. Czujnik ruchu pir z wykrywaniem ruchu w przeciwieństwie do innych zwykłych kamer, ta bezprzewodowa kamera monitorująca posiada wbudowany czujnik ruchu PIR, który może identyfikować ludzkie ciało na podstawie temperatury, co znacznie redukuje fałszywe alarmy. Bardzo praktyczna i oszczędna. Widoczność w nocy w kolorze z reflektorami i syreną alarmową solarna kamera monitorująca obsługuje trzy tryby widzenia w nocy: tryb podczerwieni, tryb pełnokolorowy i syrena alarmowa.

W aplikacji rejestruje się 10-sekundowy film o ruchu, a po wykryciu ruchu otrzymasz powiadomienie w czasie rzeczywistym. Ustaw syrenę alarmową i reflektory tak, aby automatycznie włączały się po wykryciu ruchu, dzięki czemu natychmiast wiesz o tym i odstraszysz niechciane osoby. Dwukierunkowe audio i dzielenie się z członkami rodziny zewnętrzna kamera do monitoringu jest wyposażona w wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać z osobą przed kamerą za pomocą aplikacji lub odeprzeć intruzów. Dzięki temu można ją zamontować wszędzie, nawet bez gniazdka.
MarkaGALAYOU #ad
Producent‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Wysokość5.34
Długość5.87
Szerokość4.62
Numer częściChaVwe-49
ModelR1

6. TP-Link

#ad

WLAN IP, wykrywanie ruchu, pełnokolorowa widoczność w nocy, dwukierunkowe audio, wodoszczelność IP66, 1 sztuka 1 opakowanie, alarm alarmowy, 30 m, TP-Link Tapo C320WS kamera do monitoringu zewnętrznego, 4 MP o wysokiej rozdzielczości, biały

#ad
TP-Link #ad - Pełne kolory – noktowizor – zrób kolorowe wideo nawet w nocy. Możliwe jest bezpłatne testowanie przez 30 dni przed rozpoczęciem płatnego abonamentu.

Można wybierać spośród 2 wariantów abo: baza: od 3, 49 € mtl i Premium: 10, 49 € miesięcznie. Tapo care to bezpłatna pamięć w chmurze i usługa smart home service. Wizja starlight night vision – zapewnia również w świetle gwiazd stabilną widoczność z większą ilością szczegółów. Sieć przewodowa lub bezprzewodowa – połącz kamerę z siecią przez Ethernet lub WiFi, aby umożliwić bardziej elastyczną instalację. Wykrywanie ruchu i powiadomienia – powiadamia, gdy kamera wykryje ruch. 2k qhd – zapisuje każdy obraz w krystalicznie czystej rozdzielczości 2560 x 1440 .
MarkaTP-Link #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer częściTapo C320WS
ModelTAPO C320WS
Gwarancja2 years.

7. ieGeek

#ad

Podwójna antena 4 dbi, z panelem Tilt 355°/140°, syrena/alarm białego światła, czujnik ruchu PIR, noktowizor kolorowy 20 m, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K z akumulatorem zewnętrznym, IP65,

#ad
ieGeek #ad - Obracanie o 355° i nachylenie 120° i podwójna antena 4 dbkamera monitorująca zewnętrzna obsługuje obrót o 355° i pochylenie 120° oraz 4 x zoom cyfrowy, zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę bez martwych kątów w Twoim domu. Atwa instalacja w ciągu 1 minuty za pomocą dołączonego zestawu śrub, profesjonalny akumulator, nie wymaga układania kabli. W ciągu 3 sekund po rozpoznaniu ruchu otrzymasz powiadomienie o alarmie w czasie rzeczywistym, a także możesz wybrać jeden z trzech trybów alarmu: syrena/światło/syrena i alarm świetlny.

Wykrywanie ruchu pir, który znacznie poprawia dokładność rozpoznawania, syrena i źródło światła - bateria do kamery monitorującej iegeek wykorzystuje najnowszy inteligentny algorytm AI, redukuje fałszywe alarmy i oszczędza energię. Funkcja aplikacji "iegeek cam" z diagnostyką sygnału pozwala określić, gdzie sygnał jest najlepszy. Zasilana energią słoneczną i bezprzewodową - zewnętrzna kamera monitorująca iegeek posiada wbudowany, który jest używany przez samochody Tesla, który ma dużą pojemność akumulatora i jest zasilany przez kolektory słoneczne dla lepszego czasu pracy baterii.

2k super hd i 20 m noktowizor kolorowy zewnętrzna kamera monitorująca wykorzystuje ulepszony czujnik ultra clear 2k w 2022 roku, a obraz jest bliżej prawdziwego świata ludzkiego oka i zapewnia wrażenia wizualne o wysokiej rozdzielczości. Podwójna antena 4dbi umożliwia kamerze mocniejszy i bardziej stabilny odbiór w sieci. 2-drożne audio/chmura/pamięć sdkamera solarna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, który umożliwia płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Iegeek korzysta z podwójnego trybu autoryzacji "Platforma + użytkownik" ze zintegrowanym 1024-bitowym certyfikatem szyfrowania RSA w jakości finansowej, aby chronić Twoje prywatne dane we wszystkich kierunkach.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość6.14
Długość8.86
Waga1.2
Szerokość7.68
Numer częściZS-GX1S
ModelZS-GX1S

8. Jennov

#ad

Kolorowa widoczność w nocy,, obracana o 355°/90°, 2K 3 MP PTZ IP kamera zewnętrzna, akumulator do użytku na zewnątrz, zewnętrzna kamera solarna z kartą SIM, Jennov 3G/4G LTE kamera do monitoringu

#ad
Jennov #ad - Po wykryciu konturu termicznego osoby lub zwierzęcia, aby informować użytkowników o aktywności. Zewnętrzna kamera monitorująca może obracać się o 350° w poziomie i w pionie o 100°, zapewnia szerszą, dzięki czemu można monitorować bez martwych kątów. Możesz w każdej chwili zdalnie sterować funkcją przechylania/pochylenia za pomocą aplikacji Ubox i zawsze zachować czujność swojej własności.

Wskazówka: nie możesz zalogować się na to samo konto. Kolorowa widoczność w nocy i dwukierunkowe audio monitorowanie kamery za pomocą panelu słonecznego jest wyposażone w funkcje noktowizyjne, białe światło aktywuje się po wykryciu poruszających się obiektów w nocy. System wysyła powiadomienia do wstępnie zdefiniowanych urządzeń mobilnych lub elektronicznych, które dostaje się do obszaru monitorowania, która wykrywa zmiany sygnatur ciepła w otoczeniu. Może nagrywać wyraźne i szczegółowe nagrania wideo nawet w słabo oświetlonym otoczeniu. Zewnętrzna kamera monitorująca może być dzielona jednocześnie z maksymalnie 3 członkami rodziny, aby dzielić szczęśliwe chwile z członkami rodziny lub opiekować się dziećmi lub osobami starszymi wszędzie.

Wykrywanie ruchu pir i natychmiastowe powiadomieniakamera 4g lte jest wyposażona w technologię wykrywania PIR, aktywuje zapis i przechwytuje migawki. W 100% bezprzewodowy, place budowy, bez konieczności korzystania z sieci WLAN, domki letniskowe, które są poza siecią lub nie mają sieci WLAN, takich jak np. Dodatkowo zapewnia dwukierunkową funkcję audio, która umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym między użytkownikami a monitorowanym obszarem.
MarkaJennov #ad
ProducentShenzhen Dianchen Industrial Co.,Ltd #ad
Waga1.4
Numer częściSS7001
ModelSS7001

9. Reolink

#ad

Widoczność w nocy na podczerwień, RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, wodoodporna

#ad
Reolink #ad - Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów. Ponadto może pracować również z serwerem FTP. Atwe podłączanie i odtwarzanie: kamera poe jest wyposażona w moduł poe do pojedynczego kabla sieciowego, który umożliwia przesyłanie zarówno prądu jak i danych. Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu.

Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Można również nagrywać przez całą dobę, jak i ciągłe. Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Ruch lub nagrywanie 24/7: kamera poe obsługuje zarówno nagrywanie sterowane ruchem, nie wchodzą w zakres dostawy. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink.

Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności. Klipsy można zapisać na karcie micro SD do 256 GB, gdy jest podłączony do Reolink NVR. Możesz śledzić swój druk 3d, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca. Jest łatwy w obsłudze i sprawia radość z dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Inteligentne rozpoznawanie osob/pojazdów: pożegnaj się z niepożądanymi alarmami wywołanymi przez poruszające się gałęzie lub latające chrząszcze.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. FOAOOD

#ad

360°PTZ, wodoszczelność IP66, rozpoznawanie osób, 2-drożne audio, FOAOOD Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, kolorowa, zewnętrzna kamera z noktowizorem

#ad
FOAOOD #ad - Każdy róg. Niezależnie od tego, będzie to idealna kamera bezpieczeństwa. En, dzięki wysokiej szczelnej obudowie i systemowi uszczelniającemu, kamera zewnętrzna może pracować bezprzewodowo w temperaturze -20~60°C. Je. Potężny!kamera nagrywa wideo z ruchu na karcie SD również bez WiFi.

Możesz zaprosić rodzinę do przyłączenia się i dowiedzieć się, co jest teraz w domu. 2-drożne udostępnianie audio i rodziny wbudowany głośnik i mikrofon, możesz komunikować się z kurierem lub gośćmi przy drzwiach. Wszystkie ruchydokładność! zmniejsz o 99, 1, 99% fałszywych alarmów. Zaawansowana technologia wykrywania ruchu, kamery monitorujące rejestrują tylko filmy z ruchu i nie otrzymujesz żadnych nieważnych powiadomień. Zostaniesz powiadomiony i zobaczysz wideo w CLOUDPLUS. W cichą noc po wykryciu osoby wysyła szybko ostrzeżenia dźwiękowe i świetlne, aby zatrzymać wszystkie niebezpieczne zachowania i zapewnić bezpieczeństwo w domu przez cały czas.

3, czy wewnątrz i na zewnątrz, 96 x bardziej efektywna niż bateria kameanie martw się o baterie. Nie ma wątpliwości, będzie to 11 00% miłości. Bezpieczniejsza rozmowa zawsze i wszędzie. Ta nowa kamera łączy w sobie ładowanie baterii i energię słoneczną. Nawet bez prądu może pracować nieprzerwanie przez 60-90 dni po pełnym naładowaniu.
MarkaFOAOOD #ad
ProducentFOAOOD #ad
Waga470
Numer częściDQ201
ModelDQ201-W