Top 10 soundbar 3.1 Für TV Geräte – Głośniki typu soundbar

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Teufel

#ad

Muzyka, subwoofer, film, Bluetooth, czarny, dźwięk, Teufel CINEBAR zestaw soundbar 2.1 11"

#ad
Teufel #ad - Innowacyjny, zajmujący niewiele miejsca subwoofer t 6 zapewnia głęboki, precyzyjny kickbass, leżący pod sofą lub umieszczony w pozycji stojącej, dźwięk można dopasować do ustawienia. Opracowana w berlinie technologia dynamore zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny oraz dodatkowe tryby dźwięku noc, język itp.

8 wysokowydajnych głośników o długim skoku, wolny od zniekształceń poziom i najlepszą możliwą zrozumiałość mowy, 8 stopni mocy, 2-drożny system oraz bezprzewodowy sterowany subwoofer T 6 zapewnia wysoki, soundbar jest kompatybilny z Dolby Vision. Bluetooth 5. 0 z aptx zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona, tabletu, komputera/notebooka Spotify, Youtube itp. Obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania i panelu dotykowego na urządzeniu, zintegrowane mocowanie na ścianie, krystalicznie czysty wyświetlacz VFD możliwość ściemniania, AUX-In, optyczne wejście cyfrowe, dopasowanie dźwięku, szlachetna kratka przednia z metalu, osadzony, korektor.

Smukły soundbar 2. 1/4. 1 najwyższej klasy do ekscytującego oglądania telewizji, gier i odtwarzania muzyki. Do wyboru i wyłączania. Prawdziwy dźwięk przestrzenny z opcjonalnie dostępnymi głośnikami radiowymi nie trzeba przeciągać kabli przez pomieszczenie.
MarkaTeufel #ad
ProducentTeufel #ad
Wysokość2.36
Długość3.27
Szerokość37.32
Numer części106143000
Model106143000

2. Sonos

#ad

Głośnik Wi-Fi, czarny + subwoofer Wi-Fi dla głośnika Sonos biały, Sonos Beam

#ad
Sonos #ad - Streaming ma miejsce poprzez wi-fi, a nie przez Bluetooth. Dzięki temu muzyka gra przez cały czas - także w trakcie rozmowy telefonicznej. Uzupełnia doznania z oglądania telewizji na ekranach HDTV o bogaty w szczegóły, wielowarstwowy dźwięk.

Technologia playbase działa z większością pilotów na podczerwień i może być sterowana bezprzewodowo za pomocą bezpłatnych aplikacji poprzez Twoje urządzenie z systemem operacyjnym Android, iPhone’a lub iPad’a. Dzięki dziesięciu wzmocnionym wewnętrznym sterownikom Playbase zapewnia mocny, autentyczny dźwięk dla telewizorów stojących swobodnie w pomieszczeniu.

Stanowi on jednocześnie głośnik Wi-Fi do odtwarzania Twojej muzyki. Subwoofer dostarcza soczystych basów, które przyprawiają o gęsią skórkę. Jest on wyposażony w dwa głośniki z systemem Force Cancelling, które zapobiegają zakłóceniom wywoływanym przez obudowę. Porywający dźwięk z głębokimi basami do oglądania telewizji, odtwarzania muzyki i innych zastosowań.
MarkaSonos #ad
ProducentSONOS #ad
Wysokość2.68
Długość3.94
Waga6.35
Szerokość2.56
Numer częściBEAM1EU1
ModelBeam

3. Sonos

#ad

Biały, Sonos Beam głośnik WLAN Soundbar | zestaw kina domowego 3.1 Beam + Sub

#ad
Sonos #ad - Sonos beam to inteligentny i kompaktowy soundbar do Twojego telewizora ze sterowaniem głosowym Amazon Alexa. Dwa głośniki force cancelling zapewniają bogaty dźwięk bez hałasu z obudowy. Uruchom i steruj muzyką i nie tylko za pomocą głosu – z Amazon Alexa. System kina domowego 3. 1 z sonos beam. Sub zapewnia bas, który wchodzi pod skórę. Beam jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS. Dodaj więcej głośników sonos i ciesz się porywającym dźwiękiem wszędzie w domu.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad

4. Sonos

#ad

Czarny, Sonos Beam głośnik WLAN Soundbar | zestaw kina domowego 3.1 Beam + Sub

#ad
Sonos #ad - Beam jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS. System kina domowego 3. 1 z sonos beam. Sub zapewnia bas, który wchodzi pod skórę. Dwa głośniki force cancelling zapewniają bogaty dźwięk bez hałasu z obudowy. Uruchom i steruj muzyką i nie tylko za pomocą głosu – z Amazon Alexa. Sonos beam to inteligentny i kompaktowy soundbar do Twojego telewizora ze sterowaniem głosowym Amazon Alexa. Dodaj więcej głośników sonos i ciesz się porywającym dźwiękiem wszędzie w domu.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad

5. Samsung

#ad

Samsung 2.1-kanałowy soundbar HW-A530/ZG z DTS Virtual:X, grafitowa czerń, tryb Bass Boost, Surround Sound Expansion 2021

#ad
Samsung #ad - One remote control: wszystko pod kontrolą za pomocą tylko jednego pilota zdalnego sterowania. Rozszerzenie dźwięku przestrzennego: wirtualny dźwięk przestrzenny i rozszerzone dźwięki słuchania. System 2. 1-kanałowy: 5 wbudowanych głośników i zewnętrzny subwoofer 6, 5". Kompletny system dźwiękowy: soundbar z możliwością rozszerzenia o bezprzewodowe głośniki tylne SWA-9100S/EN sprzedawane oddzielnie. Subwoofer i tryb bass Boost: mocny bas zapewnia uczucie gęsiej skórki.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga16.31
Szerokość0.39
Numer częściHW-A530/ZG
ModelHW-A530/ZG
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. ULTIMEA

#ad

Bluetooth 5.3, ARC/optyczny/Aux, ULTIMEA 4.1-kanałowy soundbar do telewizorów, seria Apollo S50, z subwooferem, dzielony soundbar 2 w 1 do telewizora, regulacja basów, głośniki TV z 3 trybami EQ

#ad
ULTIMEA #ad - Wszystkie tryby można łatwo wybrać za pomocą jednego przycisku za pomocą ustawień EQ. Technologia Bluetooth 5. 3 zapewnia większą prędkość i zasięg do 15 metrów. Bezproblemowa kompatybilność – soundbar jest wyposażony w przewodowe i bezprzewodowe opcje podwójnego połączenia, w tym złącza ARC, optyczne, AUX i USB wszystkie kable wchodzą w zakres dostawy.

Uproszczone sterowanie – dzięki synchronizacji cec można jednocześnie sterować telewizorem i soundbarem za pomocą połączenia ARC. Są elastyczne optycznie, a wyjątkowa konstrukcja nachylenia 7° wzbogaca scenę dźwiękową o ekskluzywne detale. Ekskluzywna technologia bassmx firmy Ultimea rozszerza głębokie częstotliwości i umożliwia regulowane basy dla pulsującego basu. Pełniejszy i wyraźniejszy dźwięk – soundbar wykorzystuje ulepszony chip DSP, aby zredukować statyczne szumy audio. Jedno kliknięcie, aby włączyć lub wyłączyć, połączona regulacja głośności.

Ponadto soundbar apollo s50 jest wyposażony w dodatkowy subwoofer o dużej pojemności 7, 2 l, który umożliwia osiągnięcie amplitudy membrany 15 mm i tym samym generuje mocniejszy bas. Spersonalizowane wrażenia dźwiękowe – popraw jakość dźwięku dzięki 3 trybom eq do muzyki, filmów i gier. Przewodowy subwoofer z ulepszonym basem – ten 4. 1-kanałowy soundbar do telewizorów jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki wysokotonowe i niskotonowe, dzięki czemu odtwarza zrównoważony dźwięk dla bogatszych basów i wyraźniejszych tonów.
MarkaULTIMEA #ad
ProducentULTIMEA #ad
Wysokość2.76
Długość31.93
Szerokość3.86
ModelU3600
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Bose

#ad

Czarny, Bose Głośnik TV – kompaktowy soundbar z połączeniem Bluetooth

#ad
Bose #ad - Pilot zdalnego sterowania: w zakres dostawy kompaktowego głośnika TV wchodzi pilot zdalnego sterowania z funkcją trybu dialogowego, który zapewnia lepszą jakość dźwięku i daje basom więcej głębi. X szer. Kompaktowy soundbar: soundbar ma zaledwie ponad 5 cm wysokości i dzięki temu można go bez problemu umieścić przed telewizorem lub przymocować do ściany uchwyty ścienne dostępne oddzielnie.

X głęb. Głośnik tv z połączeniem bluetooth: połącz swoje urządzenie do odtwarzania z głośnikiem Bluetooth, aby bezprzewodowo przesyłać swoją ulubioną muzykę i podcasty. Lepsze odtwarzanie dialogów: ten głośnik TV został zaprojektowany specjalnie do wyraźnego i ulepszonego odtwarzania dialogów oraz głosów i wymowy. Konfiguracja i rozszerzanie: głośnik tv bose jest kompatybilny z bose bass module 500 i 700 Wymiary głośnika tv: 5, 4 cm x 10, 6 cm x 59, 2 cm wys. Urządzenia można połączyć ze sobą za pomocą kabla połączeniowego do modułu Bose Bass lub standardowego kabla audio 3, 5 mm oba dostępne oddzielnie.

Doskonały dźwięk dla twojego telewizora: głośnik bose TV to kompaktowy soundbar, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia wyraźne odtwarzanie głosu i lepszy dźwięk TV. Atwa konfiguracja: kompaktowy soundbar jest podłączony do telewizora za pomocą jednego połączenia kablowego, albo optycznego kabla audio wchodzi w zakres dostawy lub kabla HDMI sprzedawany oddzielnie, a następnie można go uruchomić już po krótkim czasie. Szerokie, naturalne spektrum dźwięku: dwa kątowe przetworniki Full Range zapewniają bardziej realistyczne, wypełniające przestrzeń przestrzeń doznania dźwiękowe dla lepszego dźwięku TV z kompaktowego soundbara.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość7.17
Długość26.97
Waga0
Szerokość6.54
Numer części838309-2100
Model838309-2100
Gwarancja2 year manufacturer

8. Samsung

#ad

Bezprzewodowy Dolby Atmos / DTS:X, Q-Symphony, Samsung HW-Q710B 3.1.2. Kanał Q-Soundbar model niemiecki, SpaceFit Sound 2022

#ad
Samsung #ad - Q-symphony: tv i soundbar w imponującej harmonii. System 3. 1. 2-kanałowy: z 9 wbudowanymi głośnikami i zewnętrznym subwooferem 6, 5". Kompatybilność z asystentem głosowym i Airplay 2: inteligentna obsługa. Bezprzewodowy dolby atmos/DTS:X: imponujący dźwięk przestrzenny. Dźwięk spacefit: Dźwięk dopasowany do domu.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość11.02
Długość6.69
Waga30.64
Szerokość3.15
Numer częściHW-Q710B/ZG
ModelHW-Q710B/ZG
Gwarancja24 Miesięcy

9. Samsung

#ad

Q-Symphony 2021, Samsung 3.1.2-kanałowy soundbar HW-Q700A/ZG z Dolby Atmos, DTS:X

#ad
Samsung #ad - Zintegrowane asystenty głosowe: Alexa oraz Airplay 2 dla inteligentnej obsługi. Kanałowy: 8 wbudowanych głośników i zewnętrzny subwoofer 6, 5". Obsługa true dolby atmos i DTS:X: Wsparcie dźwięku przestrzennego. Q-symphony: głośniki TV i soundbar w imponującej harmonii. Dźwięk spacefit: dźwięk pasujący do Twojego domu. System 3. 1. 2.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Numer częściHW-Q700A/ZG
ModelHW-Q700A/ZG
Gwarancja24 Miesięcy

10. Bose

#ad

Bose Solo 5 system dźwiękowy telewizora, czarny

#ad
Bose #ad - Tryb dialogu zapewnia przejrzystość i zrozumienie w każdej scenie. Tylko jedno przyłącze do telewizora. Jednoczęściowy system soundbar zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku niż telewizor. Technologia bluetooth do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego muzyki przez dowolne urządzenia. Uniwersalny pilot do sterowania telewizorem, basem, połączeniami Bluetooth i innymi funkcjami.
MarkaBose #ad
ProducentBose BV #ad
Wysokość4.13
Długość23.82
Waga3.53
Szerokość7.69
Numer części732522-2110
Model732522-2110
Gwarancja24 Miesięcy