Top 8 No Clean Flussmittel – Topniki lutownicze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DEWEPRO

#ad

Nie zawiera płynów – w opakowaniu: 12 x 400 ml – środek do czyszczenia – ITW Cramolin – 1071611 – skuteczny środek czyszczący nawet w przypadku najbardziej uporczywych pozostałości, w zestawie 5 szt. DEWEPRO® SingleScrubs

#ad
DEWEPRO #ad - Delikatne, intensywne czyszczenie płytek drukowanych i elementów elektronicznych. Zawartość: 12 x 400 ml pojemnik, w zestawie 5 szt. Dewepro singleScrubs. Nie przepuszcza wilgoci i nie pozostawia żadnych śladów po zastosowaniu. Nadaje się również do odtłuszczania i czyszczenia urządzeń i urządzeń. Bez problemu usuwa uporczywe pozostałości płynów lutowniczych.
MarkaDEWEPRO #ad
ProducentDEWEPRO #ad
Numer części1071611VPE12_SC

2. Stannol

#ad

10 ml, typ X32-10I, Stannol topnik w dozowniku w kształcie flamastra, 830322, 1 sztuka

#ad
Stannol #ad - Jasne, przejrzyste pozostałości. Klasyfikacja topnika: REM0 zgodnie z J-STD 004. Dobra aktywność. Brak konieczności czyszczenia. Topnik z 2, 5% udziałem elementów stałych.
MarkaStannol #ad
ProducentStannol GmbH & Co. KG #ad
Wysokość0.63
Długość5.55
Waga0.04
Szerokość0.63
Numer części830322
Model830322
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

3. BEEYUIHF

#ad

Bez czyszczenia, topnik lutowniczy, BEEYUIHF Pasta lutownicza topnik, lutowanie, bezołowiowa strzykawka, do SMD BGA LED PCB elektronika lutowanie, 30 ml, pasta topnikowa, kalafonia, cyna lutownicza

#ad
BEEYUIHF #ad - Lutowanie strumieniem flux, zakres zastosowania: nadaje się do czyszczenia końcówek lutowniczych, telefonów komórkowych, naprawy BGA, kart PC i innych precyzyjnych elektronicznych układów lutowania rzecznego. Bezołowiowa pasta do lutowania kalafonii, wysoka czystość, dobry pomocnik do naprawy i spawania.

Pasta lutownicza topnikowa, łatwa do cynkowania, nie jest czysta, waga: 46 g, która nie jest łatwa do utylizacji. Praktyczny dozownik strzykawki idealnie nadaje się do naprawy i naprawy zespołów do montażu powierzchniowego. Pasta rzeczna bga, strzykawka 30 ml, ołowiu, pasta do lutowania, nie zawiera kwasu, pasta lutownicza Flux, bardzo mało pozostałości. Nie zawiera ołowiu, bardzo mało pozostałości, nie jest czysta, że płyn lutowniczy jest lepszy, nie zawiera halogenów, połączenie o wysokiej intensywności, łatwa do cynkowania, pomaga w lutowaniu, bez korozji, kwasów, dobre zanurzenie, nietoksyczny, dobra izolacja, sprawia, lekko żółty strumień.

Za każdym razem, tylko część dużej strzykawki musi zostać wciśnięta na małą strzykawkę, gdy używany jest środek do lutowania kalafonii, która może zaspokoić potrzeby wielu zastosowań i jest łatwa do przechowywania. Konstrukcja strzykawki o pojemności 30 ml jest dopasowana do strzykawki o pojemności 5 ml. Mają silny efekt usuwania tlenku na podłożu ze stopu złota i miedzi i drutu. Beeyuihf Środek do lutowania kalafonii jest również dobrym pomocnikiem przy lutowaniu i naprawie.
MarkaBEEYUIHF #ad
ProducentBEEYUIHF #ad
Numer częściDE-9530-30G
ModelDE-9530-30G

4. MG Chemicals

#ad

Pasta topnikowa – No Clean

#ad
MG Chemicals #ad - Pasuje do bezołowiowych i ołowiowych systemów lutowniczych. Natychmiastowe zwilżanie; pozostawia błyszczące miejsca lutowania. Po lutowaniu pozostałości kalafonii nie są korozyjne, nie przewodzące, odporne na wilgoć i grzyby. Pasta tiksotropowa; zgodność z dyrektywą RoHS. Można nakładać za pomocą dozownika, szczotki, patyczków higienicznych lub zanurzania w wodzie. Doskonała płynność.
MarkaMG Chemicals #ad
ProducentMG Chemicals #ad
Wysokość0.16
Długość0.16
Waga0.04
Szerokość0.47
Numer części8341-10ML
Model8341-10ML

5. TermoPasty

#ad

100 g, smar lutowniczy, Pasta lutownicza, puszka jako topnik do lutowania miękkiego lutowania elementów budowlanych montowanych na powierzchni

#ad
TermoPasty #ad - Innowacyjny flydemiddel/loddepasta i 100 g dåse til SMD blikkenarbejde osv. Innovatieve vloeimiddel/soldeerpasta w 100 g doos voor SMD loodgieterwerkzaamheden, enz. Smd tesisat işleri vb. Için 100 g kutuda yenilikçi akışkan madde/lehim macunu. Inovativní řezací prostředek/pájecí pasta v dóze 100g pro lepení SMD atd. Innowacyjny topnik/pasta lutownicza w puszce 100 g do prac hydraulicznych SMD itd.
MarkaTermoPasty #ad
Producenttermopasty #ad
Wysokość1.34
Długość2.91
Waga0.22
Szerokość2.91
Numer części100g
Model100g

6. MG Chemicals

#ad

Bez pozostałości, MG Chemicals Rysik topnika

#ad
MG Chemicals #ad - Bez halogenu. Pasuje do bezołowiowych i pozostałych systemów lutowniczych. Wiecące, błyszczące miejsca lutowania. Praktyczny format pisaka. Doskonałe zwilżenie.
MarkaMG Chemicals #ad
ProducentMG Chemicals #ad
Wysokość5
Długość1
Waga0
Szerokość1
Numer części836-P
Model836-P

7. nabitec

#ad

FLUX ‘W03’ / ‘R12’ topnik do lutowania elektroniki SMD/BGA możliwy wybór kilku opcji

#ad
nabitec #ad - Płyn elektroniczny smd, również do lutowania naprawczego = lutowania naprawczego i rewolucyjnego = lutowania ponownego topienia, na bazie alkoholu z 12, 5% udziałem ciał stałych kalafonia – do lutowania elektronicznego wielu rodzajów, ze względu na silną aktywację nie nadaje się do reflow z elementami BGA.

Wysoka zawartość ciał stałych, dzięki czemu nadaje się również dla majsterkowiczów i początkujących lutowniczych · doskonałe właściwości zwilżania, wydajność, wydajność · wysokie właściwości deoksydacyjne i przyciągające · butelka z dozownikiem do wielokrotnego napełniania · 32 ml pojemności. Pomoc zakupową można znaleźć na ilustracji 2.

Przeznaczony do lutowania i lutowania za pomocą lutownicy ręcznej lub stacji lutowniczej Hotair / IR. Smd-flux "w03", "r12" i "gel", trzy profesjonalne topniki elektroniczne do każdego zastosowania. Niemiecki produkt wysokiej jakości made in Germany – wyprodukowany zgodnie z naszymi wymagającymi wytycznymi przez jednego z najbardziej renomowanych producentów płynów elektronicznych w Niemczech.
Markanabitec #ad
Producentnabitec #ad
Numer częściFLX-R12-FL032-01

8. Griffon

#ad

Griffon Uniwersalny topnik do lutowania miękkiego S 39

#ad
Griffon #ad - Butelka 80 ml z pędzlem. Do lutowania wszystkich metali z wyjątkiem aluminium. Tylko dla użytkowników profesjonalnych! Griffon uniwersalny miękki lutownik S-39.
MarkaGriffon #ad
ProducentGriffon #ad
Numer częściS-39