Top 9 Emsa Travel Mug Ersatzdeckel – Termiczne kubki podróżne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Emsa

#ad

7,5 x 7,5 x 7 cm, Emsa Zapasowe zamknięcie czarne do kubka termicznego Travel Mug, tworzywo sztuczne, pokrywka zapasowa

#ad
Emsa #ad - Kompatybilny z kubkiem podróżnym 0, 36 l i Travel Mug Grande 0, 5 l. Wymiary: 7, 5 x 7, 5 x 7, 0 cm. Zakres dostawy: 1 zapasowa pokrywka do kubka Emsa Travel Mug. Zapasowe zamknięcie do kubka Emsa Travel Mug.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość2.76
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer części513857
Model513857

2. ShnminEU

#ad

Kubek termiczny, kubek termiczny, kompatybilnych z Emsa Travel Mug Classic/Waves, 0,36 litra, silikonowych, uszczelki do kubków do kawy, Zestaw 8 pierścieni uszczelniających

#ad
ShnminEU #ad - Dlatego zalecamy wymianę uszczelki pokrywy co 3 miesiące, aby chronić Twoje zdrowie. Jest to niedroga alternatywa dla profesjonalistów. Nie ma skomplikowanych wymagań montażowych, załączamy szczegółową instrukcję montażu. W przypadku pytań dotyczących instalacji jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ekonomiczny wybór: zamiast kompletnej wymiany kubka termicznego lub pokrywki, oferujemy przyjazne dla środowiska rozwiązanie z naszym zestawem uszczelek, który zawiera 4 duże i 4 małe uszczelki. Spełnia normy bezpieczeństwa żywności: nasze uszczelki są wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Profesjonalne wzornictwo: wymiana uszczelek odbywa się bez wysiłku w kilku krokach. Utrzymuje uszczelkę jak nowa: po licznych testach kubek pozostaje szczelny po wymianie oryginalnych uszczelek przez nasz zestaw uszczelek i nie ma już niepożądanego wycieku.

Wskazówka: jest kompatybilny tylko z kubkami Emsa Travel Mug Classic/Waves 0, 36 litra i Travel Mug Grande 0, 5 litra. Nie zawierają bisfenolu a, są nietoksyczne i bezzapachowe – dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ciała. Przestrzeganie higieny wody pitnej: przez dłuższy okres użytkowania oryginalne uszczelki są często trudne do czyszczenia, co może w dłuższej perspektywie wpłynąć na jakość wody. Twoje napoje pozostają bezpiecznie przechowywane, a kubek termiczny jest jak nowy.
MarkaShnminEU #ad
ProducentShnminEU #ad
Wysokość0.2
Długość1.97
Waga0.07
Szerokość1.97
Numer części0001-1
Model0001-1

3. AIEVE

#ad

Gumowych uszczelek, kompatybilnych z Emsa Travel Mug Classic/Waves 0,36 litra i Travel Mug Grande 0,5 l, AIEVE Zestaw 3 pierścieni uszczelniających, zapasowe uszczelki do kubków do, kubek termiczny

#ad
AIEVE #ad - Bezproblemowa instalacja: wymiana uszczelek odbywa się w kilku krokach, a do opakowania dołączona jest instrukcja montażu. Przestrzeganie higieny wody pitnej: uszczelki używane przez dłuższy czas są trudne do czyszczenia ze względu na wąskie szczeliny, co z czasem może negatywnie wpłynąć na zdrowie wody pitnej.

Wskazówka: jest kompatybilny tylko z kubkami Emsa Travel Mug Classic/Waves 0, 36 litra i Travel Mug Grande 0, 5 litra. Spełnia normy bezpieczeństwa żywności: uszczelki wykonane są z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, nie zawierają bisfenolu A, są nietoksyczne i bezzapachowe dla ludzkiego ciała. Aieve jest odpowiedzialny za Twoje zdrowie. Dlatego zalecamy wymianę uszczelki pokrywy co 3 miesiące. Koniec z wyciekami: po wielu testach kubek pozostaje szczelny po wymianie oryginalnej uszczelki na nasz zestaw uszczelek i nie wycieka.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące montażu uszczelki, nie ma skomplikowanych czynności montażowych, możesz najpierw skontaktować się z nami. Po wymianie uszczelek wszystko jest jak nowe. Super stosunek ceny do jakości: zamiast całkowicie wymieniać termos lub pokrywę, nasz zestaw uszczelek pozwala chronić środowisko - profesjonalna i niedroga alternatywa.
MarkaAIEVE #ad
ProducentAieveDirect #ad
Wysokość2.44
Długość2.44
Waga0.07
Szerokość2.44
ModelDIchtungring5771

4. Emsa

#ad

500 ml, kubek termiczny / kubek termosowy, 100% szczelny, otwieranie napoju 360 °, kolor czarny, Emsa 515616 Kubek podróżny Standardowa konstrukcja Grande, szczelny, łatwe zamknięcie szybkim naciśnięciem, utrzymuje 6 godzin na gorąco / 12 godzin na zimno

#ad
Emsa #ad - Godzinny smak świeżo parzonej kawy dzięki stałej temperaturze i hermetycznemu zamknięciu. Mobilność: napoje z dowolnej strony poprzez otwarcie 360 °, 100 procent szczelności, otwieranie i zamykanie jedną ręką.

Można myć w zmywarce; zapięcie na przycisk z kolorowym oznaczeniem otwarte / zamknięte: Optymalne czyszczenie poprzez demontaż pokrywy w dwóch częściach. 6 godzin gorących / 12 godzin zimnych; brak przypalonych palców dzięki wysokiej jakości; Tłok izolowany próżniowo ze stali nierdzewnej; Przyjemny komfort noszenia; atrakcyjny; gumowany mankiet. Zakres dostawy: 1 kubek podróżny Emsa Travel Mug Grande Black z silikonowym mankietem, PP. Termo / mobilny kubek kawy z szybkim zamknięciem.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.45
Długość3.15
Waga0.83
Szerokość3.15
Numer części515615
Model515615

5. Emsa

#ad

Emsa Kubek termiczny Travel Mug Light 0,4 l zielony z osobistym grawerunkiem okrągłym laserowym i zamknięciem z klapką

#ad
Emsa #ad - Pokrywę można zdemontować w celu higienicznego czyszczenia i nadaje się do mycia w zmywarce. Dzięki indywidualnemu tekstowi do okrągłego grawerunku kubek termiczny jest unikatem i tym samym jest oryginalnym osobistym pomysłem na prezent.

Należy pamiętać, że pomimo grawerowania okrągłego, ciągły grawerunek 360° uderzenie w uderzenie nie jest możliwe ze względów technicznych. Zawartość bardzo lekkiej, dwuściennej kolby izolacyjnej ze stali nierdzewnej pozostaje ciepła do 8 godzin lub zimna do 16 godzin i ma pojemność 0, 4 l. Ważne wskazówki dotyczące grawerunku: aby przekazać nam życzenia dotyczące grawerowania, kliknij żółty przycisk "Dostosuj teraz".

Idealny w podróży: kubek termiczny można bezpiecznie transportować w torbach, plecakach lub tym podobnym dzięki zamykanej klapce. Następnie otwiera się okno, w którym można wygodnie i szybko umieścić wybrane grawerowanie literami łacińskimi.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość7.72
Długość2.6
Waga0.43
Szerokość2.6
Numer części180-78-LAS / N2151900

6. Emsa

#ad

Emsa N20227 Travel Mug Wave kubek termiczny 0,5 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 6 h gorąca i zimna przez 12 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do picia

#ad
Emsa #ad - Atwe i sprytne picie, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach.

Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Atwe do czyszczenia: praktyczna, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.1

100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.99
Szerokość3.15
Numer częściN20227
ModelN20227

7. Emsa

#ad

Emsa N20202 Travel Mug Classic filiżanka izotermiczna 0,36 l | nieutleniana | 4h chaud et froid 8h | 100% étanche | Anti-fuite | Passe au lave-vaisselle | Ouverture à 360° | Noir

#ad
Emsa #ad - 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie. Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin.

Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach. Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Atwe do czyszczenia: praktyczna, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie.

Atwe i sprytne picie, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość8.03
Długość3.23
Waga0.84
Szerokość3.23
Numer częściN20202
ModelN20202

8. Emsa

#ad

Emsa N20219 gobelin izotermiczny Classic 0,5 l | nietlenowy | 6 h chaud et froid 12 h | 100% etanche | anti-fuite | pasuje do lave-vaisselle | ouverture à 360 ° | nietlenowy

#ad
Emsa #ad - Atwe czyszczenie: kubek termiczny przekonuje wysokim komfortem użytkowania, pokrywką, którą można łatwo rozłożyć i w 100% nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Praktyczna przyjemność picia: dzięki okrągłemu otworowi 360° picie jest możliwe z każdej strony; łatwe otwieranie jedną ręką za pomocą zamknięcia Quick-Press.

Innowacyjne i eleganckie wzornictwo: wysokiej jakości kolba izolacyjna z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej o prostym wzornictwie do stylowego zastosowania w podróży. Bezpieczne użytkowanie w podróży: kubek termiczny po zamknięciu jest w 100% szczelny, z przyjemną powierzchnią dla bezpiecznego trzymania; pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych samochodowych uchwytów na napoje. Optymalna wydajność izolacyjna przez godziny: kubek podróżny jest napełniony do 6 godzin i zimny do 12 godzin.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.86
Szerokość3.15
Numer częściN20219
ModelN20219

9. Emsa

#ad

Emsa N20221 Travel Mug Classic kubek termiczny 0,5 litra | nowa komfortowa zakrętka | stal nierdzewna | 6 h gorąca i zimna przez 12 h | 100% szczelności | nadaje się do mycia w zmywarce | otwór do

#ad
Emsa #ad - Idealna wydajność izolacji: nasz kubek termiczny podróżny jest wykonany z trwałej, a zimne napoje chłodzą do 12 godzin. Odkryj idealny kubek termiczny do codziennego użytku i ciesz się ulubionymi napojami, gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie. 100% szczelność: nie wycieka, zapewnia absolutne bezpieczeństwo w podróży – pasuje do wszystkich kieszeni i popularnych uchwytów na napoje w samochodzie.

Atwe i sprytne picie, wytrzymałej stali nierdzewnej i utrzymuje gorące napoje do 6 godzin, które przyczynia się do zapobiegania powstawaniu odpadów i chroni środowisko. Picie 360°: pokrywka 360° umożliwia bezproblemowe użytkowanie i picie pod każdym kątem. Nowoczesny sleeve design: modna koszulka z miękkiego dotyku idealnie leży w dłoni bez ześlizgiwania się i jest dostępna w różnych kolorach i dwóch różnych rozmiarach.

Atwe do czyszczenia: praktyczna, nadająca się do mycia w zmywarce konstrukcja z pokrywką, którą można łatwo rozłożyć na dwie części, zapewnia idealną higienę i bezproblemowe czyszczenie. Szybkie zamknięcie: łatwe otwieranie dzięki zamknięciu Quick-Press z zaworem ciśnieniowym – zapewnia szybki i przyjemny łyk, dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. Atwe otwieranie i zamykanie: wyposażona w wygodną zakrętkę, która ułatwia napełnianie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.53
Długość3.15
Waga0.99
Szerokość3.15
Numer częściN20221
ModelN20221