Top 9 iPhone 15 Silicone Case – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

Wzór drogi mlecznej TPU z przezroczystym twardym plastikiem etui przezroczyste etui ochronne przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Case, MOSNOVO Etui na iPhone 15

#ad
MOSNOVO #ad - Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Be unique. Be bold. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami.

Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Be you. Super ochrona. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 1 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 rozmiar wyświetlacza 6, 2023. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2023 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Super ładne. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T494

2. MOSNOVO

#ad

Wzór dzikiego kwiatu, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Plus, z TPU, z przezroczystym twardym plastikiem, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Plus

#ad
MOSNOVO #ad - Be you. Be bold. Super ochrona. Super ładne. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 7 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 Plus rozmiar wyświetlacza 6, 2023. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami.

Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Be unique. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 plus rozmiar wyświetlacza 6, 2023 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, 7 cala, uderzeniami i wieloma innymi.

Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.26
Numer częściMI15PLUS-T446

3. YAKGWERC

#ad

Odporne na uderzenia,, Bling Magnetic Ring DesignMagnetyczne etui z brokatem do iPhone 15 Pro kompatybilne z MagSafe brokatem 3D luksusowe, błyszczące etui dla kobiet i dziewcząt, przezroczyste

#ad
YAKGWERC #ad - Długotrwały brokat i nie żółknie: srebrne cekiny we wnętrzu tego etui do iphone 15 pro są wykonane 3d, które są wzmocnione z tyłu i nigdy nie spada. Kolor etui na iphone 15 pro pasuje do koloru pierścienia magnetycznego, tak słodki i jedyny w swoim rodzaju dla kobiet. Przezroczysta tylna strona pozwala wyraźnie zobaczyć logo Apple, a stylowy design maksymalizuje piękno i luksus iPhone'a.

Tylna strona tego magnetycznego etui do iphone 15 Pro wykonana jest z wysoce przezroczystego twardego materiału PC, a nowa zaawansowana technologia "nano-oksydacji" tworzy warstwę barierową na powierzchni. W porównaniu do innych normalnych białych etui z pierścieniem magnetycznym, nieregularnych srebrnych cekinów z tyłu etui, dzięki czemu Twój iPhone błyszczy również w nocy. Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, że wybierasz odpowiedni model i kolor.

Ze względu na praktyczne funkcje kolor jest również bardzo jednolity i modny. Jest to praktyczne rozwiązanie dla kobiet i dziewcząt. Dożywotnia gwarancjajeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Błyszczący pierścień magnetyczny: seria kryształowych brokatów dodaje wiele błyszczących, pierścień magnetyczny tego etui do iphone 15 pro magsafe jest również pokryty błyszczącym proszkiem, wygląda jak błyszczące diamenty. Można używać bez zdejmowania etui.
MarkaYAKGWERC #ad
ProducentYAKGWERC #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Szerokość3.15

4. YAKGWERC

#ad

Błyszczące etui dla kobiet i dziewcząt, przezroczyste, Bling Magnetic Ring DesignMagnetyczne etui z brokatem do iPhone 15 Pro Max kompatybilne z MagSafe brokatem 3D luksusowe, odporne na

#ad
YAKGWERC #ad - Boczny zderzak jest wykonany z odpornego na uderzenia materiału silikonowego, jeśli telefon przypadkowo upadnie. Współpracuje również ze wszystkimi akcesoriami MagSafe i iPhone, idealnie dopasowane wbudowane magnesy i wzmocnione połączenie magnetyczne, takimi jak portfele, ładowarki bezprzewodowe, uchwyty samochodowe i wiele innych. W porównaniu do innych normalnych białych etui z pierścieniem magnetycznym, nasze etui Crysta Glitter do iPhone 15 Pro Max jest najlepszym wyborem.

Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, nie wahaj się z nami skontaktować, że wybierasz odpowiedni model i kolor. Trwały brokat i nie żółknie: srebrne cekiny wewnątrz tego etui do iphone 15 pro max są wykonane w technologii 3d, które są wzmocnione z tyłu i nigdy nie spadają. Kolor etui na iphone 15 pro max pasuje do koloru pierścienia magnetycznego, który może zapewnić ochronę 360°, tak słodki i jedyny w swoim rodzaju dla kobiet. Błyszczący pierścień magnetyczny: seria kryształowych brokatów dodaje wiele błyszczących, którzy lubią błyszczące rzeczy, pierścień magnetyczny tego etui do iPhone 15 Pro Max Magsafe jest również pokryty błyszczącym proszkiem, dzięki czemu Twój iPhone błyszczy również w nocy.

Kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami magsafe i 10 x silniejsza adsorpcja magnetyczna to etui magsafe do iphone 15 pro max jest wyposażone w 36 wbudowanych magnesów, dzięki czemu bezprzewodowe ładowanie 3MagSafe jest szybsze i bezpieczniejsze niż wcześniej. Można używać bez zdejmowania etui. Dożywotnia gwarancjajeśli masz jakiekolwiek pytania, odpowiemy ci w ciągu 24 godzin. Tylna strona tego magnetycznego etui do iphone 15 Pro Max wykonana jest z wysoce przezroczystego twardego materiału PC, a nowa zaawansowana technologia "nano-oksydacji" tworzy warstwę barierową na powierzchni.
MarkaYAKGWERC #ad
ProducentYAKGWERC #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Szerokość3.15

5. Spigen

#ad

Czarne, silikonowe etui na telefon komórkowy, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 11 Pro

#ad
Spigen #ad - Wzorzysty tpu w celu uniknięcia odcisków palców. Spider web po wewnętrznej stronie do pochłaniania uderzeń. Krawędź ochronna dla wyświetlacza i aparatu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer części077CS27232
Model077CS27232
Gwarancja2 year manufacturer

6. Spigen

#ad

Spigen Ultra hybrydowe etui kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, zielone Midnight

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Konstrukcja z płyty PC i silikonowej ramki.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.08
Szerokość0.4
Numer częściACS04558
ModelACS04558

7. ORNARTO

#ad

Z płynnego silikonu, odporne na zarysowania i uderzenia etui ochronne do iPhone 15, ORNARTO Silikonowe etui kompatybilne z iPhone 15 Plus, ultra cienkie etui na telefon komórkowy iPhone 15 Plus, 6,7"

#ad
ORNARTO #ad - Kształt płynnego etui silikonowego pasuje dokładnie do przycisków głośności, przycisku czuwania i zaokrąglenia urządzenia. Oferuje trwałą, dwuwarstwową konstrukcję dla zwiększenia wytrzymałości i gładkości w dotyku. Wyczuwalne osłony przycisków szybko reagują na dotyk i zapewniają łatwy dostęp.

Pełna ochrona: etui pokrywa cały telefon komórkowy, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchniami. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie. Atwe czyszczenie: plamy, które dostają się na obudowę, można łatwo zetrzeć wilgotną szmatką. Płynny materiał silikonowy: to etui do iphone 15 plus jest wykonane z płynnego silikonu, który wykorzystuje ten sam materiał co inne etui. Wewnętrzna poduszka z mikrofibry chroni ponadto przed wszelkimi ścieraniem, które może powstać w wyniku otulenia każdego rogu.

Kompatybilne z iphone 15 plus: etui ornarto zostało zaprojektowane specjalnie do iphone 15 plus i idealnie dopasowuje się do konturów. Podwyższona krawędź o 1, ale nie wpływa na jego użytkowanie. Specjalna konstrukcja ze ściętym aparatem zapewnia dobrą ochronę aparatu, w tym dolne części i przyciski. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie: płynne silikonowe etui jest kompatybilne z iPhone 15 Plus o przekątnej 6, 1 cala.
MarkaORNARTO #ad
ProducentOrnarto #ad
Numer częściGJ-4B-IP15-67A-Sfen
Model✅ iPhone 15 Plus

8. ORNARTO

#ad

ORNARTO Silikonowe etui kompatybilne z iPhone 15 Plus, 6,7", odporne na zarysowania i uderzenia etui ochronne do iPhone 15 Plus, z płynnego silikonu, cienkie etui na telefon komórkowy iPhone 15 Plus

#ad
ORNARTO #ad - Atwe czyszczenie: plamy, które dostają się na obudowę, można łatwo zetrzeć wilgotną szmatką. Kształt płynnego etui silikonowego pasuje dokładnie do przycisków głośności, przycisku czuwania i zaokrąglenia urządzenia. Oferuje trwałą, które może powstać w wyniku otulenia każdego rogu.

Wyczuwalne osłony przycisków szybko reagują na dotyk i zapewniają łatwy dostęp. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie. Płynny materiał silikonowy: to etui do iphone 15 plus jest wykonane z płynnego silikonu, dwuwarstwową konstrukcję dla zwiększenia wytrzymałości i gładkości w dotyku. Kompatybilne z iphone 15 plus: etui ornarto zostało zaprojektowane specjalnie do iphone 15 plus i idealnie dopasowuje się do konturów. Pełna ochrona: etui pokrywa cały telefon komórkowy, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchniami.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie: płynne silikonowe etui jest kompatybilne z iPhone 15 Plus o przekątnej 6, 1 cala. Podwyższona krawędź o 1, ale nie wpływa na jego użytkowanie. Wewnętrzna poduszka z mikrofibry chroni ponadto przed wszelkimi ścieraniem, który wykorzystuje ten sam materiał co inne etui. Utrzymuj swoje etui na iPhone 15 Plus zawsze w czystości. Specjalna konstrukcja ze ściętym aparatem zapewnia dobrą ochronę aparatu, w tym dolne części i przyciski.
MarkaORNARTO #ad
ProducentOrnarto #ad
Numer częściGJ-4B-IP15-67A-Hei
Model✅ iPhone 15 Plus

9. ORNARTO

#ad

Z płynnego silikonu, odporne na zarysowania i uderzenia etui ochronne do iPhone, ORNARTO Silikonowe etui kompatybilne z iPhone 15 Plus, ultra cienkie etui na telefon komórkowy iPhone 15 Plus, 6,7 cala

#ad
ORNARTO #ad - Atwe czyszczenie: plamy, które dostają się na obudowę, można łatwo zetrzeć wilgotną szmatką. Wewnętrzna poduszka z mikrofibry chroni ponadto przed wszelkimi ścieraniem, które może powstać w wyniku otulenia każdego rogu. Specjalna konstrukcja ze ściętym aparatem zapewnia dobrą ochronę aparatu, ale nie wpływa na jego użytkowanie.

Kompatybilne z iphone 15 plus: etui ornarto zostało zaprojektowane specjalnie do iphone 15 plus i idealnie dopasowuje się do konturów. Oferuje trwałą, dwuwarstwową konstrukcję dla zwiększenia wytrzymałości i gładkości w dotyku. Wyczuwalne osłony przycisków szybko reagują na dotyk i zapewniają łatwy dostęp. Kształt płynnego etui silikonowego pasuje dokładnie do przycisków głośności, przycisku czuwania i zaokrąglenia urządzenia. Podwyższona krawędź o 1, 2 mm chroni ekran i aparat przed zadrapaniami spowodowanymi bezpośrednim kontaktem z powierzchniami.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie: płynne silikonowe etui jest kompatybilne z iPhone 15 Plus o przekątnej 6, 1 cala. Płynny materiał silikonowy: to etui do iphone 15 plus jest wykonane z płynnego silikonu, który wykorzystuje ten sam materiał co inne etui. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie. Utrzymuj swoje etui na iPhone 15 Plus zawsze w czystości. Pełna ochrona: etui pokrywa cały telefon komórkowy, w tym dolne części i przyciski.
MarkaORNARTO #ad
ProducentOrnarto #ad
Numer częściGJ-4B-IP15-67A-BbLan
Model✅ iPhone 15 Plus