Top 10 Crimpzange Servo Stecker – Szczypce zagniatające do wtyków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Preciva

#ad

Preciva szczypce zaciskowe do tulejek kablowych, szczypce zaciskowe do izolowanych, nieizolowanych końcówek kablowych, czworokątne

#ad
Preciva #ad - Samonastawne, niepomyłkowe dopasowanie do rozmiaru tulejek kablowych. Automatycznie dopasowuje średnicę styków zaciskowych, poprawia dokładność i niezawodność podczas procesu zaciskania. Niezmiennie wysoka jakość zaciskania dzięki wymuszonej blokadzie możliwość odblokowania.

Ciśnienie zacisku jest fabrycznie precyzyjnie skalibrowane. Szczypce zaciskowe są przyjemne w dotyku dzięki wygodnej pozycji chwytu, niewielkiej wadze, krótkiej konstrukcji i ergonomicznie ukształtowanym uchwytom. Automatyczna regulacja przekroju ️ Wymuszona blokada️ Funkcja zapadki. Preciva czworokątne szczypce do tulejek kablowych: do zaciskania końcówek tulejkowych z boku 0, 25 – 10 mm².

Płynnie działające szczypce zaciskowe o stałych rezultatach, są wystarczające dla majsterkowiczów i świetnie nadają się do prac elektrycznych. Optymalne przenoszenie siły szczypiec tulejkowych dzięki dźwigni zmniejsza zmęczenie operatora. Nacisk szczypiec można regulować ręcznie.
MarkaPreciva #ad
ProducentPreciva #ad
Numer częściCP28001
ModelCP28001

2. DXCRIMP

#ad

DxCRIMP JST zestaw szczypiec zaciskowych JST-SYP + JST-SM 2,5 mm szczypce zaciskowe, 17 stylów wtyczek ze szczypcami do ściągania izolacji, szczypce zaciskowe dla 0,03 – 0,5 mm². Szczypce zaciskowe

#ad
DXCRIMP #ad - Nadaje się do dupont, 03-0, Molex-Micro, Micro-KK.254, jst-syp, micro-fit, jst-vh, złącza d-SUB i Futaba serwo itd. Umożliwia jednoczesne zaciskanie przewodów i płaszczy izolacyjnych i jest dokładniejsze niż normalne kształty. Profesjonalne narzędzie zaciskowe dwuwarstwowa konstrukcja szczęk jest obrabiana za pomocą drutu edm.

Jest to najlepszy wybór dla hobbystów i profesjonalnych rzemieślników. Za pomocą szczypiec do ściągania izolacji można ciąć i zdejmować przewody 0, 5 mm i wtyczkę JST-SYP z siatką 2, 75 mm²/30-20 AWG. Praktyczny zestaw - szczypce, urządzeń drukarskich 3d, dzięki czemu są łatwe do przenoszenia. Obietnica dxcrimpjeśli nie jesteś zadowolony z naszych miniaturowych klipsów, oferujemy zwrot pieniędzy lub wymianę. Zdolność zaciskania dxcrimp idealnie nadaje się do mikrowtyków o pojemności 0, jst-xh, kf2510, jst-ph, jst-sm, amp/te ei, 5 mm²/32-20 awg. Oszczędność pracy, trwała, 50% oszczędności pracy, wygodny uchwyt, ergonomicznie zaprojektowana do zaciskania przyłączy, wygodna, mocny i łatwy w obsłudze.1

17 rodzajów wtyczek jst - zestaw wtyczek jst zawiera wtyczkę jst-sm z siatką 2, 05-0, 5 mm + obudowę gniazda + kołki zaciskowe + szczypce zaciskowe + szczypce do ściągania izolacji. Części szczypiec zaciskowych z grzechotką są wykonane ze specjalnej stali węglowej. Idealnie nadaje się do ręcznych prac domowych, urządzeń gospodarstwa domowego, szczypce do ściągania izolacji i zestaw wtyczek JST bez problemu zmieszczą się w skrzynce narzędziowej, kopiarek, płytek drukowanych itd. Skontaktuj się z nami.
MarkaDXCRIMP #ad
ProducentDXCRIMP #ad
Numer częściJST-SY-3
ModelJST-SM + JST-SYP

3. jutyum

#ad

Zestaw szczypiec zaciskowych solarnych, do kabli PV 2,5/4/6 mm², wtyków solarnych, zestaw szczypiec zaciskowych do wtyczek solarnych, 43 sztuki, listew wtykowych i, szczypiec zaciskowych i wtyków PVC

#ad
jutyum #ad - Różne zestawy akcesoriów1 x zacisk, 10 miedzianych klipsów, 1 prostowany napinacz do złącza solarnego. Swobodne otwieranie i zamykanie, łatwa i wygodna obsługa. Atwa obsługaszczypce zaciskowe do kabla diesla są połączone za pomocą kompresji. Wysoka wytrzymałość i twardośćszczypce zaciskowe są wykonane ze stali wysokowęglowej i wytrzymałego stopu stali o długiej żywotności.

Precyzyjne wzornictwoszczypce do ściągania izolacji są wyposażone w ultraprecyzyjny otwór do ściągania izolacji i sprężynę powrotną o wysokiej wytrzymałości, aby można go było szybko odłączyć i podłączyć, dzięki czemu są łatwe i łatwe w obsłudze. 10 par złączy solarnych męskich/żeńskich, 10 zestawów miedzianych rdzeni do złącza, 1 łącznik solarny krzyżowy, 1 zestaw narzędzi. Bardzo wytrzymały, wodoszczelny pierścień jest wodoszczelny i pyłoszczelny, który ma stabilną funkcję ochronną.

Głowica elementu stykowego jest wyposażona w dobry materiał izolacyjny, a jakość jest stabilna. Różnorodność narzędzi i kompaktowy zestaw narzędzi z zamkiem błyskawicznym dla łatwego przenoszenia. Głowa męska i żeńska z mechanizmem samoblokującym i odblokowującym, łatwa do połączenia i odłączania. Uchwyt jest wykonany z materiału pp + TPR, dobra antypoślizgowa, sterowana za pomocą dźwigni w celu zmniejszenia zmęczenia pracy. Odpowiedni klucz płaski został zaprojektowany tak, co oszczędza czas i pracę podczas instalacji.
Markajutyum #ad
Producentjutyum #ad
Numer częścistecker-43
Modelstecker43

4. Wirefy

#ad

Wirefy Szczypce zaciskowe do izolowanych końcówek kablowych – szczypce zaciskowe do końcówek kablowych z funkcją grzechotki – szczypce zaciskowe odpowiednie do 0,5 mm² – 6 mm²

#ad
Wirefy #ad - Dzięki tym wysokiej jakości szczypcom do końcówek kablowych można zawsze osiągnąć doskonałe rezultaty na absolutnie profesjonalnym poziomie! Prosty – profesjonalny mechanizm zaciskania zapewnia trwałe zaciskanie bez żadnych problemów.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi szczypiec można je stosować bez bólu i z dużym komfortem. Regulowana siła nacisku – wysokiej jakości szczypce zaciskowe Wirefy do końcówek kablowych można indywidualnie konfigurować, co umożliwia dowolne dopasowanie siły zaciskania do własnych warunków. Dzięki temu pokażemy, jak bardzo jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów. Dożywotnia gwarancja – wszystkie zestawy szczypiec zaciskowych Wirefy objęte są naszą dożywotnią gwarancją.

Na pewno tak będziesz! Te wysokiej jakości szczypce do wyciskania powinny znajdować się w każdym dobrze posortowanym asortymencie narzędzi! Za każdym razem perfekcyjne zaciskanie – niezwykle precyzyjny mechanizm zapadkowy zapewnia ciągłe równomierne zaciskanie. Wszechstronne szczypce zaciskowe – najlepiej nadaje się do stosowania z izolowanymi końcówkami kablowymi. Kup raz i zawsze używaj.
MarkaWirefy #ad
ProducentWirefy #ad
Wysokość0.9
Długość11.42
Waga1.21
Szerokość4.69
Numer częściWirefy-CRMP-01
ModelWirefy-CRMP-01

5. BAURIX

#ad

BAURIX® Szczypce zaciskowe I szczypce zaciskowe do złączy wtykowych 0,50 – 2,50 mm² I szczypce zaciskowe pojedyncze I szczypce do tulejek płaskich I narzędzie do zaciskania

#ad
BAURIX #ad - Mocne mocowanie – złączki zaciskowe mocno trzymają się końcówek kabli i można je bezpiecznie łączyć. Dzięki niewielkiej szerokości uchwytu można wygodnie pracować jedną ręką.

Szczypce zaciskowe – jeśli nie jesteś zadowolony z naszych szczypiec zaciskowych, możesz je po prostu odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy! | Rachunek VAT w zestawie. Atwe użytkowanie – dzięki powłoce antypoślizgowej nasze płaskie szczypce doskonale nadają się do codziennego użytku dla elektryków. Nadaje się dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Z regulowaną siłą nacisku. W ten sposób powstają bezpieczne połączenia kablowe. Szczypce zaciskowe baurix kairon niezawodnie ściskają płaskie tuleje wtykowe w zakresie od 0, 50 do 2, 50 mm². Szczypce zaciskowe do płaskich tulejek wtykowych. Do różnych rozmiarów dostępne są trzy otwory zaciskowe.
MarkaBAURIX #ad
ProducentBruce Commerce GmbH #ad
Numer częściKAIRON SINGLE
ModelKAIRON SINGLE

6. PEBA

#ad

Profesjonalne szczypce 0,05 – 0,5 mm² do Dupont, Molex, szczypce zaciskowe JST wtyczka zestaw -, JSTXH/SM/SYP/VH, AMP/TE, IC, PEBA Zestaw szczypiec zaciskowych premium z 18 stylami JST-XH 2,5 mm

#ad
PEBA #ad - Dupont 2, ph 2, 54 mm, seria amp/te ei, vh 3, 5 mm, 0 mm, jstxh/syp/sm 2, kf2510, D-SUB i Futaba Serie. Z regulowaną siłą zaciskania i dźwignią szybkomocującą. Szczypce zaciskowe dupont plus: szczypce zaciskowe są wyposażone w wydajne mechanizmy zapadkowe i profesjonalne wkładki zaciskowe do 0, 05 – 0, 5 mm².

Wtyczka jst: obudowa wtyku naszego narzędzia wykonana jest z izolującego tworzywa sztucznego, podczas gdy wtyczki/gniazda są wykonane z wysokiej jakości niklowanego metalu o wysokim poziomie bezpieczeństwa okablowania, ochrony przed rdzą i właściwościami antyoksydacyjnymi. Vo podłączenie itp. Materiał: nasze szczypce zaciskowe są wykonane ze specjalnej stali węglowej i mają ergonomiczny kształt z uchwytem wykonanym z materiału PP+TPR, zapewniając wygodny uchwyt, antypoślizgowe, dzięki czemu są trwałe i łatwe w użyciu. Idealnie nadaje się do ręcznego majsterkowania, urządzeń drukarskich 3D, kopiarek, urządzeń gospodarstwa domowego, płytek drukowanych itd.

Jest to najlepszy wybór dla hobbystów i profesjonalnych rzemieślników! pomarańczowy uchwyt. Prawdziwy wszechstronny produkt: szczypce zaciskowe są w stanie zacisnąć różne rodzaje, 96 mm, 0 mm, molex kk 254 + micro-fit 3, np. Zestaw złączy wtykowych: w zestawie 18 rodzajów wtyczek jst-xh + piny zaciskowe + szczypce zaciskowe + dwuwarstwowa skrzynka narzędziowa. W peba zawsze możesz polegać na absolutnej najwyższej jakości.
MarkaPEBA #ad
ProducentPEBA #ad
Wysokość3.54
Długość10.63
Waga2.01
Szerokość7.68
Numer częściDB1050
ModelJST XH 1050pcs

7. IWISS

#ad

Narzędzie do zaciskania pinów z mikrołącznikiem, iCrimp IWS-3220M narzędzie zaciskowe do tulejek kablowych 0,03 – 0,5 mm², zaciskarka zapadkowa do D-Sub, JST i JAE., otwartych dociągów Molex

#ad
IWISS #ad - Szerokie zastosowanieszczypce zaciskowe idealnie nadają się do mikrowtyków o pojemności od 0, 03 do 0, JST SHD, Molex PicoBlade, 52 mm² Mate, JAM, TYCO D-100 itd.

Wysoka precyzja - typowy równoległy typ zacisku, który zapewnia stabilność i równomierność wydajności, szczypce zaciskowe są w stanie poprawić szczelność zacisku o 30%. Dwuwarstwowa konstrukcja - szczypce zaciskowe są produkowane za pomocą dwuwarstwowej obróbki drutu EDM. Lekki uchwytŁatwy w obsłudze dzięki dobrze wykonanemu mechanizmowi zapadkowemu i lekkiemu, przyjaznemu dla środowiska uchwytowi z TPR. Dane typukombinezon do molex clik-mate, JAM, molex picoBlade, JST SHD, TYCO D-100 itd. Dzięki przecięciu szczęk przewodnik i płaszcz izolacyjny mogą jednocześnie zacisnąć.
MarkaIWISS #ad
ProducentIWISS TOOLS Co.,ltd #ad
Waga0.66
Numer częściIWS-3220M
ModelIWS-3220M

8. IWISS

#ad

Iwiss XH 2,0 mm XH 2,54 mm XH 3,96 mm Dupont D-Sub zaciski JST Pin Crimper SN-01BM szczypce do AWG 28 – 20 0,08 – 0,5 mm2

#ad
IWISS #ad - Moc awg 28 – 20 0, 08 – 0, 5 mm2. Rodzaj klucza nasadowego, części wykonane ze specjalnej stali węglowej, zaciski, przewód ciśnieniowy, uchwyt wykonany jest z PP + TPR. Precyzyjna linia cięcia: Ostrze tnące z elektrodami drutowymi zapewnia wysoką precyzję zaciskania. Pasuje do ph2. 0, awg28-20, kf2510, xh2.54, jst, molex, wtyczki serwo. Wygodne, wytrzymałe, trwałe: ergonomiczna konstrukcja do zaciskania, wytrzymałe, wygodny uchwyt, oszczędność pracy o 50%, trwałe i łatwe w obsłudze.
MarkaIWISS #ad
ProducentYueqing Iwiss Electric Co.,ltd #ad
Wysokość0.59
Długość3.54
Waga0
Szerokość2.2
Numer częściSN-01BM
ModelSN-01BM 0,08-0,5mm²

9. Proster

#ad

Złącze wtykowe solarne, kabel PV, pomarańczowe, Proster Solarne szczypce zaciskowe PV Crimper 26-10 AWG, przyłącze zapadkowe do 2,5-6 mm²

#ad
Proster #ad - Upewnij się, że terminal wygląda dokładnie. Narzędzie do zaciskania solarnegonadaje się do kabli solarnych PV 2, 0 mm².

Atwy w użyciu. Przenośnyprzenośny rozmiar. Wysoka wydajnośćten produkt jest wyposażony w mostkowanie wyzwalania szczęk w celu uzyskania wadliwego okablowania lub uszkodzonego terminala. Trwałośćwszystkie ważne komponenty są wykonane z hartowanej stali. Lekki i kompaktowy, 5-6, może zapewnić doskonały efekt zaciskania. Atwa obsługakonstrukcja uścisku dłoni wykorzystuje zasadę dźwigni, która jest wygodniejsza i poprawia wydajność pracy. Wytrzymały i trwały.
MarkaProster #ad
ProducentProster #ad
Waga1.08
Numer częściPST217-TOP
ModelPST217-TOP

10. myWall

#ad

Transmedia SW4L szczypce, 0.5-1/1.5-2.5/4-6 mm²

#ad
myWall #ad - Ergonomiczna konstrukcja odciąża dłonie podczas dłuższych godzin pracy. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze szczypce zaciskowe są wyposażone w mechanizm blokujący, aby zapobiec przypadkowym obrażeniom.

Atwe w użyciu: szczypce zaciskowe są idealnym towarzyszem dla elektryków, inżynierów i majsterkowiczów. Wysoka jakość – twórz precyzyjne połączenia końcówek kablowych, 5-1/1, tulejek kablowych i wielu innych. Możesz polegać na niezawodnych i bezpiecznych wynikach. Wysoka jakość – wyprodukowano z wysokiej jakości i trwałego materiału dla długiej żywotności i niezawodnej wydajności.

Uniwersalne szczypce – te wszechstronne szczypce idealnie nadają się do różnych zastosowań, od instalacji elektrycznej po projekty DIY. Szczypce zostały zaprojektowane specjalnie do rozmiarów żył 0, 5-2, 5/4-6 mm² i zapewniają niezawodne i bezpieczne zaciskanie. Nadaje się do końcówek kablowych, tulejek kablowych i wielu innych.
MarkamyWall #ad
ProducentTransmedia #ad
Wysokość0.87
Długość10.87
Waga1.19
Szerokość4.09
Numer częściSW4L
ModelSW4L