Top 10 Glass Food Storage Containers – Puszki na żywność

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazon Basics

#ad

Pojemniki na żywność wykonane ze szkła na żywność, z pokrywką, 7-częściowy zestaw, AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Pojemniki ze szkła borokrzemowego są nieporowate, odporne na plamy i zapachy, odporne na korozję i łatwe do czyszczenia. Nadaje się do mycia w zmywarce górna podstawa.

7-częściowy zestaw szklanych pojemników na żywność z pasującymi pokrywkami; w zestawie znajdują się 2 x prostokątne pojemniki 829 ml, 2 x prostokątne pojemniki 345 ml, 1 x okrągły pojemnik 796 ml i 2 x okrągłe pojemniki 332 ml. Proszę używać produktu w tej samej temperaturze. Szklane dno i pokrywka z tworzywa sztucznego nadają się do piekarnika, zamrażarki, kuchenki mikrofalowej, zmywarki i zamrażarki. Bez bpa, bezpiecznie zamykana pokrywka z tworzywa sztucznego z pierścieniem silikonowym zapewnia szczelne zamknięcie. Proszę zwrócić uwagę, że szkło może wytrzymać różnicę temperatur wynoszącą 180°C.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość7.72
Długość15.55
Waga6.24
Szerokość8.9
Numer częściHS0301
ModelHS0301

2. M MCIRCO

#ad

Auslaufsicher, 10 Transparente Deckel Spülmaschinen, BPA-frei…, MCIRCO Glas-Frischhaltedosen Set für Lebensmittel,20 Teile 10 Behälter, Mikrowellen & Gefrierschrankfreundlich

#ad
M MCIRCO #ad - Kein auslaufen mehr. Wir stellen ihnen die beste Lösung zu erstatten oder innerhalb von 24 Stunden erneut sendet. 100% zufriedenheitsgarantie: wenn geknackt produkte erhalten sie mit unseren Produkten oder Sie nicht 100% zufrieden sind, wenden Sie sich bitte an unseren Kundenservice. Im set enthaltene größen/formen: rechteckiger Behälter: 5x370ml, Zuhause, auch bei Picknicks und Camping.

Sie sind auch ideal für den Einsatz im Restaurant, 5x1040 Mlideal für die aufbewahrung und den Transport von Mahlzeiten, im Büro, in der Schule und im Fitnessstudi. Es stärker ist und Temperaturschwankungen viel besser aushalten kann als gewöhnliche Frischhaltedosen. Zum bewahren der langlebigkeit enfernen Sie bitte die Deckel, dass Lebensmittel länger frisch bleiben. Hochwertiges borosilikatglas: die lebensmittelbehälter von mcirco sind aus hochwertigem borosilikatglas, korrosionsbeständig und extrem haltbaren. Die sie ideal für das kochen in Öfen und am besten geeignet für die langfristige Lagerung von Lebensmitteln machen in Gefrierschrank, so dass Sie lange Chargen von hausgemachten Lebensmitteln in einem Rutsch zu machen und zu speichern.

100 % lebensmittelecht und extrem praktisch: unsere lebensmittelbehälter aus glas sind sicher für den gebrauch in backofen geeignet für über 230 °C, Mikrowelle, Gefrierschrank und Spülmaschine. Sind sie die perfekten Helfer für Ihren Alltag. Luftdichte und auslaufsichere aufbewahrungsbehälter & platzsparend: die bpa-freie, kleine frischhaltedosen können in den großen Frischhaltedosen aufbewahrt werden. Sie sind leicht zu verwenden sowie zu reinigen, nicht-porös sowie flecken, geruchresistent, klaren, einfach in den Geschirrspüler geben oder einfach unter fließendem Wasser abspülen.
MarkaM MCIRCO #ad
ProducentM MCIRCO #ad
Wysokość7.4
Długość15.86
Waga0.81
Szerokość9.84
Numer części370+1040
Model370+1040

3. GENICOOK

#ad

GENICOOK Słoik do przechowywania żywności/pojemnik ze szkła z pokrywką/puszki na zapasy/szklana miska/pojemnik na zapasy / pojemnik na żywność 9 sztuk

#ad
GENICOOK #ad - 100% szczelności – te bardzo praktyczne pojemniki są całkowicie zabezpieczone przed wyciekiem i hermetyczne. Nie zawiera substancji szkodliwych – certyfikat fda, dgccrf, lfgB, SGS.

Idealny do jedzenia dla niemowląt. Jako pudełka na kanapki, pojemniki na żywność lub pudełka na lunch. Szklany pojemnik wykonany z wytrzymałego szkła borokrzemowego i pokrywka z polipropylenu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. 4 różne rozmiary: prostokątny pojemnik szklany 2 x 1050 ml i 2 x 640 ml + kwadratowy pojemnik szklany 2 x 800 ml i 3 x 320 ml. Praktyczna – nadaje się do mycia w zmywarce, piekarnika i zamrażarki, kuchenki mikrofalowej, odporna na temperaturę od -40°C do +561°C bez pokrywy. Małe pojemniki na żywność można przechowywać w dużych pojemnikach na żywność. Zajmuje mało miejsca – można układać w stos.
MarkaGENICOOK #ad
ProducentGENICOOK #ad
Wysokość9.06
Długość15.75
Waga9.3
Szerokość6.89
Numer części1804-1
Model1804-1
GwarancjaGwarancja satysfakcji: 1 rok gwarancji na bezpłatną wymianę.

4. Fenger

#ad

Wielokrotnego użytku, z pokrywkami z tworzywa sztucznego klasy premium, nie zawierają BPA, szczelne, pojemniki do przechowywania żywności do kuchni i restauracji, Zestaw pojemników na żywność ze szkła

#ad
Fenger #ad - Oszczędność miejsca i praktyczność – zestaw szklanych puszek jest dostępny w 10 różnych rozmiarach, jak i kwadratowych – dzięki temu zawsze znajdziesz odpowiednią miskę do przechowywania i serwowania. Wysokiej jakości pojemniki na żywność fenger wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, odporne na plamy i zapachy.

Wielokrotnego użytku – pomaga uniknąć jednorazowego plastiku. 100% gwarancji satysfakcji: jeśli produkty popękane otrzymasz z naszych produktów lub nie jesteś w 100% zadowolony, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Bezplastikowa alternatywa dla jednorazowych pojemników na żywność. Dlatego są one idealnym pomocnikiem w kuchni i przygotowaniu posiłków. Szkło jest odporne na korozję i bardzo trwałe, które jest przezroczyste, nieporowate, dzięki czemu może lepiej wytrzymać wahania temperatury niż tradycyjne pojemniki na żywność.

Dopuszczalne do kontaktu z żywnością – szklane pojemniki idealnie nadają się do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zamrażarki odporne na temperaturę od -40°C do +560°C bez pokrywki. W celu zachowania trwałości należy zdjąć pokrywkę przed włożeniem pojemników do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki. Można układać w stos, zarówno prostokątnych, małe pojemniki na żywność można przechowywać w dużych pojemnikach na żywność. Umożliwia to jednoczesne przygotowywanie i przechowywanie dużych ilości domowych produktów spożywczych.
MarkaFenger #ad
ProducentFenger #ad
Waga11.68
Numer częściFenger
ModelFE101

5. Fenger

#ad

9 przezroczystych pokrywek, szczelne,, kuchenek mikrofalowych i zamrażarek, nadają się do mycia w zmywarce, 18 części 9 pojemników, Zestaw szklanych pojemników na żywność do przygotowywania żywności

#ad
Fenger #ad - Nadaje się do kuchenki mikrofalowej, zamrażarki – szklane pojemniki na żywność fenger są wszechstronne. Do przygotowywania posiłków i kontroli porcji – zachowaj zdrowie i oszczędzaj cenny czas dzięki wstępnemu gotowaniu i zamrażaniu samodzielnie ugotowanych potraw. Każdy szklany pojemnik do przygotowywania posiłków ma idealny rozmiar do kontroli porcji i przestrzegania własnego planu żywieniowego.

Przechowuj jedzenie w lodówce lub zamrażarce i ciesz się nim następnego dnia z kuchenki mikrofalowej. Wytrzymują one bez pokrywki w piekarniku do 560 stopni w temperaturze do minus 40 stopni z pokrywką w zamrażarce, piekarnika, a w kuchence mikrofalowej można łatwo założyć pokrywę lub otworzyć opcjonalny zawór parowy. Pokrywka z zamknięciem "snapLock" i uszczelki z silikonu utrzymują bakterie z dala od żywności. W celu zachowania trwałości należy zdjąć pokrywkę przed włożeniem pojemników do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki.

Wysokiej jakości pojemniki na żywność fenger wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, odporne na plamy i zapachy. Nieporównywalny pod względem estetycznym – jedyny w swoim rodzaju mechanizm blokujący z 4 zawiasami zapobiega przedostawaniu się powietrza lub wody. Można układać w stos, małe pojemniki na żywność można przechowywać w dużych pojemnikach na żywność. Szkło jest odporne na korozję i bardzo trwałe, które jest przezroczyste, nieporowate, dzięki czemu może lepiej wytrzymać wahania temperatury niż tradycyjne pojemniki na żywność.
MarkaFenger #ad
ProducentFenger #ad
Waga11.75
ModelJCK178-18PC

6. M MCIRCO

#ad

12 pojemników + 12 pokrywek, MCIRCO szklane pojemniki na żywność, 24 sztuki, bez BPA, przezroczyste pokrywki, szklane pojemniki, do kuchni domowej lub restauracji

#ad
M MCIRCO #ad - Dzięki różnorodnym rozmiarom i kształtom szklane pojemniki idealnie nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju żywności, przygotowywania posiłków lub w podróży. Atwe czyszczenie: wystarczy włożyć do zmywarki lub po prostu spłukać pod bieżącą wodą.

Opakowanie zawiera 24 sztuki 12 pojemników i 12 pokrywek z przezroczystych i bardzo wytrzymałych szklanych pojemników; z wytrzymałego szkła borokrzemowego z przezroczystym polipropylenem PP pokrywką. Zabierz puszki ze sobą na piknik lub kemping. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie będziesz zadowolony z naszych szklanych pojemników, po zwrocie otrzymasz zwrot pieniędzy. 100% gwarancja zadowolenia: jesteśmy przekonani o naszych produktach i życzymy zadowolenia klientów.

Nadają się również do piekarnika bez pokrywki do 450°c i zamrażarki, dzięki czemu idealnie nadają się do gotowania w piekarniku i najlepiej nadają się do długotrwałego przechowywania żywności, dzięki czemu można przechowywać długie partie domowej żywności w jednym miejscu. Przygotowanie posiłków lub przechowywanie resztek.
MarkaM MCIRCO #ad
ProducentM MCIRCO #ad
Wysokość8
Długość16
Waga2.22
Szerokość12
Numer części9450
Model9450

7. M MCIRCO

#ad

MCIRCO Glas-Frischhaltedosen 1040ml | 5er Set klick-It Dosen mit Deckel | Silikon Dichtungsring | Glasbeh?lter mit Deckel | Meal Prep Glas

#ad
M MCIRCO #ad - Lebensmittelecht und bpa-frei: einfach zu bedienen und leicht zu pflegen, bevor Sie sie in die Spülmaschine, Spülmaschine und Ofen ist. Bleiben sie gesund und sparen Sie Zeit, indem Sie Ihre Mahlzeiten für später kochen und einfrieren. Nehmen sie die deckel ab, da es sicher in der Mikrowelle, im Gefrierschrank, den Ofen und die Mikrowelle legen.

Diese deckel sind einfach zu bedienen und verhindern Auslaufen. Hochwertiges borosilikatglas: unsere vorratsdosen aus Glas sind aus hochwertigem Borosilikatglas, das stärker ist als billigere Lebensmittelbehälter aus Glas, sicher aus dem Kühlschrank in die Mikrowelle oder den Ofen auf den Tisch. Diese deckel werden nicht brechen oder langsam aufhören zu arbeiten. 100% kundenzufriedenheit: wenn sie gesprungene produkte erhalten oder Sie mit unseren Produkten nicht 100% zufrieden sind, kontaktieren Sie bitte unseren Kundenservice.

Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden die beste Lösung bieten. 5 packungen glas-mahlzeit-vorratsbehälter: mit 5 packungen mit 1020 ml fassungsvermögen Lebensmittelzubereitungsbehälter mit Deckel, sie sind perfekt für die Zubereitung von Mahlzeiten. Luftdichter, intelligenter deckel: mcirco glas-frischhaltedosen verwenden schnappverschluss-Deckel, um sicherzustellen, die mit Silikondichtungen geliefert werden, dass Ihre Mahlzeit vorbereitet Lebensmittel viel länger hält als normale Kunststoff-Frischhaltedosen.
MarkaM MCIRCO #ad
ProducentM MCIRCO #ad
Wysokość3
Długość8
Waga2.25
Szerokość6.5
Numer częściglass-container005
Modelglass-container005

8. Skroam

#ad

Skroam Aufbewahrungsbox Glas für Lebensmittel 10 Deckel & 10 Behälter BPA-frei Luftdichte Küchen Vorratsbehälter, Mikrowellen & Gefrierschrankfreundlich, Glas-Frischhaltedosen Set, 10er Pack

#ad
Skroam #ad - Sie können schnell auf einen Blick sehen, was darin ist. Diese behälter sind zudem dank des modularen designs stapelbar Sie sparen eine Menge Platz in Ihrer Speisekammer, Gefrierschrank oder Schränken für eine bessere Organisation in der Küche. Somit eignen sie sich als Gefrierbox-Set, Mahlzeitenbox, für mealprepboxen.

Durchsichtig und stapelbar - die durchsichtigen vorratsdosen sind robust genug für eine lange Nutzungsdauer. 4-seitige verschlussdeckel - jeder vorratsbehälter verfügt über ein luftdichtes 4-seitiges Verschlusssystem, das zu einer wasserdichten und luftdichten Versiegelung führt, damit Ihr Müsli super frisch bleibt. Diese kühlschrank-aufbewahrungsbehälter sind perfekt zur Aufbewahrung von Resten und zum späteren Genießen mit der Familie. Bpa-frei - dank strenger qualitätskontrollen ist unsere aufbewahrungsbox Küche für Lebensmittel und Flüssigkeiten jeglicher Art geeignet.

Längere frische: die seitlich verschließbaren deckel mit silikondichtung sorgen für ein luftdichtes Schließen dieser Vorratsbehälter aus Kunststoff mit Deckel für die Speisekammer, so dass nichts schal wird und die Lebensmittel frisch und trocken bleiben. Vorratsdosen 10 stück set -das set enthält 5 große 1040 ml und 5 große 370 ml glas aufbewahrungsboxen mit deckel- perfekt zur Vorbereitung gesunder mahlzeiten oder snacks. Jede aufbewahrungsbox ist BPA-frei.
MarkaSkroam #ad
ProducentSkroam #ad
Wysokość7.48
Długość16.54
Waga11.93
Szerokość9.84
Numer części1
Model1

9. M MCIRCO

#ad

625 ml, 10 Stück, Glas-Frischhaltedosen Set Glasbehälter für Mahlzeiten

#ad
M MCIRCO #ad - Fda certified food grade safe & bpa free: einfach zu bedienen und einfach zu kümmern, mikrowellenfest, spülmaschinenfest und für über 500 grad fahrenheit sicher ofen.

2 "x4 5. X2. Nehmen sie die deckel aus, bevor geschirrspüler, gefriertruhe sicher, backofen und mikrowelle für eine bessere wartung gehen. Lebenszeit. Perfekte größe und ein guter preis : 22 unzen, 6. Bleiben sie gesund und zeitersparnis durch das kochen und ihre mahlzeiten einfrieren für später. High quality borosilicatglas : unsere glaslagerbehälter sind aus hochwertigem borosilicatglas, die stärker und kann auf temperaturänderungen viel besser als billiger glasnahrungsmittelvorratsbehälter halten. 2", set von 10, es ist perfekt für essen prepping.
MarkaM MCIRCO #ad
ProducentM MCIRCO #ad
Wysokość2.2
Długość6.2
Waga1.38
Szerokość4.5
Model640-10

10. M MCIRCO

#ad

Auslaufsicher,, Spülmaschinen, M MCIRCO 8 Packs 860 ml Glas-Frischhaltedosen Set für Lebensmittel, Mikrowellen & Gefrierschrankfreundlich

#ad
M MCIRCO #ad - Fda certified food grade safe einfach zu bedienen und einfach zu kümmern, bevor in der spülmaschine, gefriertruhe sicher, spülmaschinenfest und für über 500 grad fahrenheit sicher ofen. Nehmen sie den deckel ab, wie es ist mikrowellenfest, backofen und mikrowelle für eine bessere wartung platzieren.

8 pack glass mahlzeit prep verpackung: unsere glasbehälter-sets 8 deckel 30 oz, 7, speiseresten, reisen, teil kontrolle, picknick, 7” x 2, büropaketen, 8” x 5, 5” es ist für eine vielzahl von gelegenheiten perfekt und veranstaltungen. Wir werden alle deckel ersetzen, die mit silikondichtungen kommt ihre mahlzeit prep lebensmittel, die. Mcirco glasnahrungsmittelvorratsbehälter verwenden schnappverschluss deckel, um sicherzustellen, wird viel länger als normale plastiknahrungsmittelvorratsbehälter dauern.

Diese deckel sind leicht zu bedienen und stoppen undicht. Fitnessraum, und mehr. High quality borosilicatglas: unsere glaslagerbehälter sind aus hochwertigem borosilikatglas gefertigt, die stärker und kann auf temperaturänderungen viel besser als billiger glasnahrungsmittelvorratsbehälter einzustellen. Diese deckel werden nicht brechen oder langsam aufhören zu arbeiten.
MarkaM MCIRCO #ad
ProducentM MCIRCO #ad
Wysokość2.5
Długość7.8
Waga1.88
Szerokość5.7
Numer częściGY-6205
ModelGY-6205