Top 10 Insektenschutz Balkontür – Siatki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. yotache

#ad

Ochrona przed owadami, otwierana prawo/lewa, czarna, 100 x 205 cm, samoprzylepna, Yotache Moskitiera na drzwi balkonowe z magnesem

#ad
yotache #ad - Zaleca się, rolkę zapięcia na rzepy, a następnie ją przykleić. Grubsza nić na cały szew; 6 igieł na cal, a etykieta z logo jest dodawana jako poduszka, że drzwi moskitiery dobrze trzymają się i zatrzasną się automatycznie. Jesteśmy dumni z naszych drzwi z siatki magnetycznej i jesteśmy przekonani, że pokochasz jakość i komfort. Ciężkie drzwi z moskitierą – magnetyczny parasol na drzwi jest wykonany z pogrubionego materiału z włókna szklanego 18 x 16, dzięki czemu można nie tylko dobrze zapobiegać komarom, trwały i ma dobrą przepuszczalność.

Ulepszona i wzmocniona – górna środkowa tkanina jest podwójnie wszyta, a mianowicie trzy i pół igły; dodane na dole bardzo silne magnesy, które zapewniają, węższe i pozornie trwalsze niż większość innych moskitier, aby zapobiec rozerwaniu się moskitiery w górnej części środkowej. Drzwi drewniane można również wzmocnić pinezkami. Uniwersalny otwór z lewej i prawej strony – te zupełnie nowe drzwi z uniwersalnym otworem na lewą i prawą stronę można przymocować z obu stron taśmą na rzep, dzięki czemu zasłona z siatki może być swobodnie włączana w zależności od pozycji klamki; Twoja widoczność jest nieograniczona i wygodna dla Ciebie i Twojej rodziny.

Atwy montaż – magnetyczne drzwi na ekran zawierają ekran magnetyczny z włókna szklanego, aby kupujący nadmuchali taśmę klejącą suszarką do włosów, opakowanie pinezek i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. 100% satysfakcji – moskitiera na drzwi balkonowe to odpowiedni komfort inwestycji w twoim domu. Wysokiej jakości materiał z włókna szklanego nie jest łatwy do rozciągnięcia i rozerwania, wytrzymuje długie okresy słońca i wiatru i ma dłuższą żywotność niż zwykły materiał poliestrowy. Dzięki prostej instalacji dołączonej taśmy na rzep można ją łatwo i szybko zamontować lub zdemontować w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub wiercenia.
Markayotache #ad
Producentyotache #ad
Wysokość80.71
Długość0
Waga1.63
Szerokość39.37

2. Risareyi

#ad

Bez wiercenia, ochrona przed komarami, z taśmą klejącą, na lato, czarna, Risareyi Moskitiera z włókna szklanego, tarasowych, na drzwi balkonowe, do drzwi wejściowych, szer. x wys. 95 x 215 cm

#ad
Risareyi #ad - Wzmocnione włókno szklane - magnetyczna siatka na owady risareyi jest wykonana z bardzo delikatnego i gęstego materiału z włókna szklanego, stabilność wymiarowa, wystarczająco wytrzymała do wieloletniego użytkowania. Ponadto wiatroszczelna konstrukcja, które dobrze działają i zamykają się natychmiast po przejściu, ochrona przed muchami na drzwi balkonowe ma 1 parę prętów grawitacyjnych na spodzie.

Nie uszkodzi to ramy drzwi ani ścian. Ekskluzywne wykonanie, ścierania lub deformacji. Nowy, górna taśma na rzep rozszerza się z 2 cm do 4 cm dla większej stabilności, unikaj uszkodzenia, nie uszkadza futryny drzwi, odporny na ścieranie materiał krawędziowy wzór kratki w romby. Ciesz się przyjemnym latem. Ponadto nasze drzwi balkonowe można dopasować. Reinforced - wzmocniona górna taśma na rzep, można również łatwo zdjąć moskitierę, gdy nie jest używana. Moskitiera na drzwi balkonowe może powstrzymać komary przed wnikaniem, w przeciwieństwie do poliestru, włókna szklanego, jest odporna na ciepło, rozerwanie i starzenie, wpuścić świeże powietrze do środka.

W zestawie z taśmą klejącą o wysokiej lepkości, może być stosowany na gładkich i płaskich powierzchniach drzwi aluminiowe, drzwi szklane itd. Pełne zapięcie na rzep, bez wiercenia, drzwi z płytkami, gwoździe do bezpiecznego zawieszenia, do mocowania taśmy na nierównej ramie drewnianej. O risareyi – oferujemy szeroką gamę rozmiarów magnetycznych moskitiery na drzwi tarasowe, z nadzieją przynieść zdrowie i komfort każdej rodzinie.
MarkaRisareyi #ad
ProducentRisareyi #ad
Wysokość84.65
Długość0.39
Waga750
Szerokość37.4
Numer części95x215cm
ModelFit Door 36"x81"

3. HONGTAISHENG

#ad

Na drzwi tarasowe, ochrona przed komarami, zasłona na drzwi do piwnicy, odporna na zarysowania, 110 x 220 cm, ochrona przed owadami, Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe

#ad
HONGTAISHENG #ad - Magnetyczne samozamykające sięta zasłona na drzwi ma 36 magnesów, które zamykają się automatycznie i bezgłośnie po przejściu. Przyjazna dla dzieci i zwierząt domowychta wytrzymała moskitiera wytrzymuje pazury kotka lub psa, a mimo to jest wystarczająco lekka, aby zwierzęta domowe i dzieci mogły przez nią przejść.

Na krawędzi zasłony na drzwi przyszyte jest zapięcie na rzepy. Wytrzymuje co najmniej 50 000 normalnych zastosowań i będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Wykonamy krawędź drzwi o szerokości 6 cm z trzech stron. Wszystko wchodzi w zakres dostawy. Atwa instalacjado instalacji nic więcej nie jest konieczne. Proszę wybrać zasłonę, która jest większa niż i jest najbliższa temu rozmiarowi.

Gęsta siatka zatrzymuje komary i robactwo z dala i jednocześnie wpuszcza świeże powietrze. Wysoka jakość - ta zasłona na drzwi jest wykonana z mocnej tkaniny z włókna szklanego z 36 magnesami, które są zszyte maszynowo na środku zasłony. Dzięki dołączonemu zapięciu na rzep i instrukcji może nie być dostępna w języku polskim można go zamocować w mniej niż dwie minuty. Rozmiar drzwi i xborderproszę zmierzyć wewnętrzne wymiary drzwi bez ościeżnicy.
MarkaHONGTAISHENG #ad
ProducentHONGTAISHENG #ad
Wysokość86.61
Długość0.2
Waga1.81
Szerokość43.31
ModelHL6ZC001

4. RTOTS

#ad

Tarasowe, do salonu, na drzwi balkonowe, 285 x 230 cm, Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, czarna, magnetyczna moskitiera na drzwi, bez wiercenia, automatyczne zamykanie

#ad
RTOTS #ad - Ciesz się świeżym powietrzem i dużą ilością światła. Drzwi bez użycia rąk – w moskitierze znajdują się silne magnesy, które umożliwiają szybkie otwieranie i automatyczne ciche zamykanie. Może być stosowany do drzwi zewnętrznych, drzwi wejściowych, tarasowych i różnych francuskich drzwi, drzwi balkonowych, garaży, a nawet drzwi przesuwnych, drzwi kuchennych, dziedzińców, pokoju dziecięcego, sypialni, gabinetu itd.

Wystarczy przymocować go do futryny drzwi za pomocą dołączonej taśmy na rzep. Nawet jeśli twoja ręka jest pełna rzeczy, łatwo jest przejść przez drzwi ekranowe i zamyka się automatycznie i bezproblemowo. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Moskitiera na drzwi wykonana jest z wytrzymałego włókna poliestrowego, nie odkształca się, promieniowanie UV, które jest odporne na starzenie, mocna i trwała, wytrzymuje tysiące przejść.

Z filmami o produkcie do wyboru rozmiarów i dziecinnie łatwy montaż. Nie są potrzebne żadne narzędzia. Wiele opcji rozmiarów - nasza moskitiera na drzwi ma ponad 999 rozmiarów do wyboru. Ciesz się zdrowym, dzięki czemu więcej światła słonecznego i świeżego powietrza. Wymiary drzwi na ekran to szerokość x wysokość. Ulepszona, ta moskitiera magnetyczna przepuszcza gaz i jest przezroczysta, mocna siatka skutecznie blokuje owady i trujące krople do pomieszczenia, wygodnym i przyjemnym latem!.
MarkaRTOTS #ad
ProducentRTOTS #ad
Wysokość3.15
Długość17.72
Waga1.76
Szerokość11.81
Numer częściFly Insect Screen Door23021531
ModelFly Insect Screen Door23021531

5. Risareyi

#ad

Drzwi tarasowe, biała, odporna na rozerwanie, zasłona magnetyczna do salonu, Risareyi Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, 215 x 205 cm, dziecinnie łatwy montaż na klej bez wiercenia, drzwi do piwnicy

#ad
Risareyi #ad - O risareyi – oferujemy szeroką gamę rozmiarów magnetycznych moskitiery na taras, z nadzieją przynieść zdrowie i komfort każdej rodzinie. Nowy, górna taśma na rzep rozszerza się z 2 cm do 4 cm dla większej stabilności, unikaj uszkodzenia, odporny na ścieranie materiał krawędziowy wzór kratki w romby. Całkowicie obszyte. Nie uszkodzi to ramy drzwi ani ścian.

Ponadto wiatroszczelna konstrukcja, ochrona przed muchami na drzwi balkonowe ma 1 parę prętów grawitacyjnych na spodzie. Z akcesoriami – Łatwy montaż na klej, drzwi drewniane, może być stosowany na gładkich i płaskich powierzchniach drzwi aluminiowe, montaż trwa zaledwie kilka minut bez użycia specjalnych narzędzi. Reinforced - wzmocniona górna taśma na rzep, nie uszkadza futryny drzwi, gdy nie jest używana. Wysoka jakośćmagnetyczna siatka na drzwi marki risareyi wykonana z wysokiej jakości włókien włókien, nasza siatka na muchy jest skutecznie odporna na rozerwanie, nie martw się, w przeciwieństwie do innych, że łapy Twojego zwierzaka porysują otwory siatkowe, wpuszczać świeże powietrze do środka, na drzwi balkonowe mogą zatrzymać owady komary, wystarczająco wytrzymała do wieloletniego użytkowania, odporna na starzenie, pozwala cieszyć się przyjemnym latem.

W zestawie z taśmą klejącą o wysokiej lepkości, z wyjątkiem wybielenia ścian, pełne zapięcie na rzep, drzwi szklane itd. Drzwi z płytkami, bez wiercenia, gwoździe do bezpiecznego zawieszenia, do mocowania taśmy na nierównej ramie drewnianej. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dotyczących drzwi moskitiery prosimy o kontakt mailowy przez Amazon, a my rozwiążemy wszystko dla Ciebie. Ponadto nasze drzwi balkonowe można dopasować.
MarkaRisareyi #ad
ProducentRisareyi #ad
Wysokość80.71
Długość0.39
Waga1.87
Szerokość84.65
Numer części215x205cm(85x81inch)
Model215x205cm

6. Orumrud

#ad

Magnetyczna moskitiera na drzwi, tarasowe, bez wiercenia, z włókna szklanego, tarasowe, kolor szary, wzmocniona siatka na drzwi balkonowe, wzmocniona siatka na drzwi balkonowe

#ad
Orumrud #ad - Moskitiera na drzwi jest odporna na korozję, trwałe włókno szklaneW porównaniu z wcześniejszymi poliestrowymi sitkami, wytrzymałość na rozerwanie i wysoka gęstość, może być wielokrotnie używana. Podwójnie szyta tkanina brzegowa, bardziej trwała. 2 bardzo ciężkie, aby umożliwić dzieciom i zwierzętom domowym w przyjazny sposób i wpuścić świeże powietrze.

Atwa instalacja - nie wymaga narzędzi. Prawidłowe czyszczenie i suszenie powierzchni futryny drzwi pomoże w bezpiecznym przyklejeniu. Podwójne wzmocnienietrzy strony poszerzone zapięcie na rzepy, niełatwa do noszenia i rozerwania, 4 cm szersze zapięcie na rzep na górze i 2 cm szersze zapięcie na rzep po obu stronach. Uwolnij swoje ręce. Zaktualizuj również pogrubiony materiał krawędzi, instalacja jest mocna i trwała, nie odpada łatwo. Ma właściwości odporności na wysoką temperaturę, nie jest łatwy do złamania i może się palić w ogniu.

Po zakończeniu próby papieros pozostaje na siatce z włókna szklanego przez 3-5 sekund, izolację cieplną i odporność na korozję. Ulepszone, wysokiej jakości materiał z włókna szklanego jest mocniejszy i trwalszy oraz ma ognioodporność dzięki formowaniu w wysokiej temperaturze. Ponieważ jest wykonany z ognioodpornego materiału z włókna szklanego z powłoką koloidalną, nie pozostawiając otworu. Automatyczne zamykanie i wzmocniona, że zasłona na drzwi jest mocniejsza i stabilniejsza.
MarkaOrumrud #ad
ProducentOrumrud #ad
Wysokość84.65
Długość0.2
Szerokość43.31

7. Dioxide

#ad

Czarna, Dioxide Magnetyczna moskitiera na drzwi, 110 x 220 cm, zasłona przeciw owadom bez wiercenia, drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, do drzwi balkonowych

#ad
Dioxide #ad - Szybki i łatwy montaż za pomocą rzepów wchodzi w zakres dostawy. Trzymając się z dala od chorób zakaźnych i komarów, wygodnym latem. Atwa instalacjamoskitiera na drzwi jest bardzo łatwa w montażu. Gdy nadejdzie zima, bez konieczności wiercenia. Jeśli chcesz długo otworzyć moskitierę, ten wzór jest idealny dla Ciebie.

Moskitiera magnetyczna na drzwi jest również dostarczana z 2 dodatkowymi klamrami paska. Zamykają się automatycznie - ta ochrona przed owadami ukrywa silne magnesy na listwie magnetycznej, nie odpadają, zamykają się bez przerw i są bezgłośne. Idealnie nadaje się do montażu moskitiery na drzwiach balkonowych, pokoju dziecięcym. Bez narzędzi, przenośna i nadająca się do prania. Jest zdejmowana, można ją zdjąć i przechowywać na następny rok. Doskonała przepuszczalność światła - w porównaniu z normalną roletą i zasłoną, kuchni, ta moskitiera przepuszcza powietrze i jest przezroczysta, sypialni, dzięki czemu zapewnia więcej światła słonecznego i świeżego powietrza.

Nawet dzieci i zwierzęta domowe szczeniaki mogą bez problemu przejść przez moskitierę na drzwi balkonowe. Innowacyjne wzornictwo - para wiatroszczelnych bloków grawitacyjnych jest wbudowana w spód tej moskitiery, przy silnym wietrze zasłona nie otwiera się samoczynnie. Przemyślany magnetyczny system blokady umożliwia łatwe wchodzenie i wychodzenie bez użycia rąk. Zachowaj świeże powietrzew gorące letnie dni ulepszona mocna siatka utrzymuje muchy, pszczoły, możesz również cieszyć się zdrowym, komary na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze, koty i psy.
MarkaDioxide #ad
ProducentDioxide #ad
Wysokość86.61
Długość2.76
Waga0.44
Szerokość43.31
Numer części110*220cm
Model110*220cm

8. LuCkyNa

#ad

łatwy montaż na klej, szara, 80 x 230 cm, bez użycia rąk, do drzwi balkonowych/piwnicy/drzwi tarasowych, A, Magnetyczna moskitiera na drzwi, zasłona przeciw owadom

#ad
LuCkyNa #ad - Adsorpcja magnetyczna: w letnie noce chętnie zostawiam otwarte drzwi balkonowe i trochę przewietrze mieszkanie. Zasłona przeciw owadom z możliwością dostosowania usługi: proszę podać nam żądany rozmiar i kolor, balkonu, tarasu, werandy, wewnętrznych lub zewnętrznych, a my dopasujemy rozmiar i kolor do Twoich potrzeb. Po przejściu przez kratkę ochronną magnesy zaczynają się samoczynnie chwytać.

Idealna zasłona magnetyczna przeciw owadom przyjmuje powiększoną konstrukcję klamry magnetycznej. Dodatkowa siła grawitacji na spodzie zapobiega nadmuchaniu zasłony przez wiatr. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z haczykiem: dzięki tej konstrukcji moskitiery utrzymują się w stanie otwartym, gdy świętujesz imprezę i ludzie muszą przejść przez drzwi, psom i dzieciom łatwo wchodzić i wychodzić. Informacje o produkcie. Dzięki zapięciom magnetycznym urządzenie jest zaprojektowane tak, aby dzieci i zwierzęta domowe mogły bez problemu przejść przez moskitierę. Atwa instalacja: ponieważ szybki i łatwy montaż moskitiery na drzwi tarasowych jest ważny, nasze są dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia, wszystko jest gotowe w zaledwie 3 krokach.

Po usunięciu magnetyczna moskitiera nie pozostawia żadnych śladów na futrynie drzwi i nie uszkodzi futryny drzwi. Zdrowie pierwszy wybór: za pomocą magnetycznej moskitiery luckyna jesteś w 100% wolna od uciążliwych much, owadów i innych małych robaków i ciesz się świeżym powietrzem i promieniami słonecznymi, pszczół, komarów, prawidłowy pomiar ramy drzwi i wybór odpowiedniej moskitiery. Moskitiera na drzwi wytrzymała i oddychająca: w przeciwieństwie do tanich moskitiery luckyna siatka jest bardzo cienka, o minimalnej konstrukcji bez pionowych pasków i z wyjątkowo wytrzymałymi krawędziami szytymi maszynowo, magnetyczna moskitiera na drzwi jest wykonana z gęsto tkanego materiału, bardzo odporna na rozerwanie i wytrzymała.
MarkaLuCkyNa #ad
ProducentLuCkyNa #ad
Wysokość1.57
Długość12.6
Waga1.21
Szerokość11.02
Numer części1093958087352
Modelfly screen door curtain

9. Apalus

#ad

Zasłona magnetyczna jest idealna do drzwi balkonowych, nie można go skrócić, drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, Siatka przeciw owadom z magnesem Apalus 90x210 cm, łatwy montaż klejowy bez wiercenia

#ad
Apalus #ad - W kilka minut można zamontować i zdjąć łatwo i szybko bez konieczności użycia narzędzi. Siatka wykonana jest z poliestru i jest produktem wysokiej jakości, wytrzymałym na obciążenia.

Prosimy zwrócić uwagę na to, że moskitiera jest bardzo dobrej jakości, boki są prawidłowo obszyte i siatka nie kurczy się. W razie konieczności uzyskania specjalnego rozmiaru, zalecamy obszycie boków przez specjalistę. -. Wymiary 90 x 210 cm, do drzwi o maksymalnym rozmiarze 86 x 208 cm. Przyjazne użytkowanie dla zwierząt domowych. Dodatkowe pineski wchodzą w zakres dostawy i wystarczą na długoletnie użytkowanie.

Moskitierę mocuje się bardzo prosto za pomocą mocnych zapięć na rzepy, na futrynie drzwi. Idealna do drzwi balkonowych. 16 wszytych magnesów zapewnia dobre szczelne przyleganie moskitiery. Mocna siatka zatrzymuje owady na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze do pomieszczenia.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość9.84
Długość12.99
Waga1.21
Szerokość1.38
Numer częściBF003
ModelBF003

10. Apalus

#ad

Mocniejsze magnesy, Apalus VP moskitiera na drzwi, 100 x 210 cm, 2 x trwalsza niż klasyk Apalus, bezpieczna dla kocich pazurów, taśma na rzep o, magnetyczna ochrona przed owadami na drzwi balkonowe

#ad
Apalus #ad - Dodatkowa taśma na rzep o szerokości 3, 8 cm w górnej części drzwi zapewnia jeszcze bardziej stabilne trzymanie moskitiery VP. Boki zasłony są podwójnie zszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego i wytrzymałego materiału VP. Dzięki temu magnesy utrzymują moskitierę na drzwi bezpiecznie i zapewniają jeszcze łatwiejsze zamykanie moskitiery.

Idealnie nadaje się dla kotów. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim. Przezroczysta ochrona przed owadami przepuszcza powietrze i pozwala cieszyć się latem również na sofie. Materiał vp jest 2 x trwalszy niż normalna tkanina poliestrowa i wytrzymuje nawet zmieniające się warunki pogodowe i dłużej wytrzymuje bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dzięki drzwiom moskitiery niezawodnie ochronisz się przed nieproszonymi gośćmi. Jeszcze mocniejsze magnesy niż w przypadku klasyków apalusa – 14 bardzo długich magnesów, które zostały wkomponowane w paski magnetyczne, są dwa razy mocniejsze niż w przypadku klasycznej moskitiery magnetycznej Apalus na drzwi.

Z filmami o wyborze rozmiarów i dziecinnie łatwym montażem na drzwiach wejściowych, drzwiach bocznych, drzwiach wejściowych, drzwiach skrzydłowych, drzwiach wejściowych, drzwiach przesuwnych, drzwiach tarasowych i drzwiach do piwnicy. Można przyciąć bardzo szeroką taśmę na rzep 3, 8 cm – poszerzenie taśmy na rzep od 2 cm do 3, 8 cm do górnej części moskitiery VP na żądaną szerokość.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość82.68
Długość0.39
Waga2.34
Szerokość39.37
Numer częściBF004
ModelBF004