Top 10 Loop Apple Watch – Paski do smartwatchy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular, tlenu we krwi i EKGApps, bransoletka mediolańska grafitowa. Tracker aktywności fizycznej, 45 mm Smartwatch – obudowa ze stali nierdzewnej grafitowa, wyświetlacz

#ad
Apple #ad - Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Zrób ekg. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym.

Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki w podróży i zostaw swój iPhone w domu. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli nie masz telefonu iPhone przy sobie. Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie.

Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, joga, takich jak bieganie, oprócz ulubionych ćwiczeń, pływanie i taniec. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Zawsze i wszędzie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.11
Numer częściMKL33FD/A
ModelMKL33FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. Apple

#ad

Wyświetlacz Always-On, Apple Watch Series 7 GPS + Cellular, bransoletka Milanaise. Tracker aktywności fizycznej, złota, 45 mm Smartwatch – obudowa ze stali nierdzewnej, tlenu we krwi i EKGApps

#ad
Apple #ad - Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu.

Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki w podróży i zostaw swój iPhone w domu.

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli nie masz telefonu iPhone przy sobie. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, oprócz ulubionych ćwiczeń, takich jak bieganie, joga, pływanie i taniec. Zrób ekg. Zawsze i wszędzie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.11
Numer częściMKJY3FD/A
ModelMKJY3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

3. Apple

#ad

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular, 41 mm Smartwatch – obudowa ze stali nierdzewnej srebrna, bransoletka mediolańska srebrna

#ad
Apple #ad - Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać.

Zawsze i wszędzie. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli nie masz telefonu iPhone przy sobie. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Zrób ekg. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, oprócz ulubionych ćwiczeń, joga, takich jak bieganie, pływanie i taniec. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca.

Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki w podróży i zostaw swój iPhone w domu. Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.09
Numer częściMKHX3FD/A
ModelMKHX3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

4. Apple

#ad

Bransoletka sportowa, 45 mm, jeden rozmiar, oliwkowa zieleń, Apple Pasek do zegarka

#ad
Apple #ad - Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze się trzyma. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i dopasowuje się do nadgarstka. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.47
Długość11.5
Szerokość2.91
Numer częściMR2T3ZM/A
ModelMR2T3ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

5. Apple

#ad

Midnight, Regular, Apple Watch 45 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar.

Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.24
Szerokość19.69
Numer częściMKUQ3ZM/A
ModelMKUQ3ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

6. Apple

#ad

Apple Zegarek 41 mm Sportowy pasek, koniczyna, Regular

#ad
Apple #ad - Zakres dostawy: pasek sportowy do zegarka apple watch w tym paski, które można dopasować do długości S/M i M/L, Regular Sport dostarczany z częściami dla S/M i M/L.

Miękki, gęsty materiał jest przyjemny w dotyku i dopasowuje się do nadgarstka. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, a 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko jest dobrze dopasowane. Większość bransoletek można łączyć z każdą obudową apple watch series 3 lub nowszym, który ma ten sam rozmiar. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.24
Szerokość5
Numer częściMKU73ZM/A
ModelMKU73ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Gwiazda polarna, regularny, Apple Watch 41 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar.

Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka. Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.24
Szerokość5
Numer częściMKU93ZM/A
ModelMKU93ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Black Unity, Regular, Apple Watch 44 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Solidarity. ". Bransoletka sportowa black unity jest inspirowana flagą panafrykańską, symbolem jedności i przywiązania w afrykańskiej diasporze. Flaga reprezentuje ofiary, które musiały ponosić pokolenia mężczyzn i kobiet.

Jej wizja sprawiedliwego świata inspiruje nasze zaangażowanie w walkę z wyzwaniami i niedogodnościami, które nadal istnieją dzisiaj. Apple wspiera organizacje, które angażują się w promowanie sprawiedliwości rasowej i sprawiedliwości. Apple pasek sportowy do zegarka możliwość dopasowania do długości S/M lub M/L. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, zaskakująco miękka i wyposażona w zapięcie pinowe z grawerunkiem laserowym "Truth. Regularna bransoletka o obwodzie 140-210 mm. Power.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.47
Długość11.5
Waga0.24
Szerokość2.91
Numer częściMJ4W3ZM/A
ModelMJ4W3ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

9. Apple

#ad

Apple Pasek do zegarka – bransoletka sportowa – 41 mm – edycja Pride – S/M

#ad
Apple #ad - Innowacyjne zamknięcie typu pin jest opatrzone laserowym grawerunkiem "Designed with pride in California". Bransoletka jest uzupełniona pasującym animowanym cyferblatem i pasującym tłem iPhone'a. Apple wspiera organizacje, które reprezentują interesy LGBTQ+ i wspierają pozytywne zmiany. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.21
Numer częściMRTL3ZM/A
ModelMRTL3ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

10. Apple

#ad

Regularny, Apple Watch 41 mm bransoletka sportowa, północ

#ad
Apple #ad - Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L.

Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.15
Szerokość5
Numer częściMKU83ZM/A
ModelMKU83ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy