Top 10 Pumpe Wasser Abpumpen – Narzędzia i sprzęt samochodowy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. flintronic

#ad

Ręczna pompa wodna do różnych, pompa przelewowa oleju napędowego, czerwona, Flintronic Elektryczna, pompa benzynowa, pompa akumulatorowa

#ad
flintronic #ad - Wskazówka: nie zaleca się stosowania płynów o wysokiej lepkości, gdy jest on nakładany na płyny o dużej gęstości; nie zaleca się stosowania do żrących cieczy. Mały rozmiar i niewielka waga, łatwa do przenoszenia. Zwiększ wytrzymałość węża.

Konstrukcja głowicy wirnika zwiększa moc ssania, bez uciążliwego podłączania węża lub obaw o wycieki. Pasuje do większości zbiorników paliwa należy pamiętać, pasuje do zbiorników gazowych o pojemności od 3 do 5 galonów, beczek olejowych, że średnica kanistra, powinna być większa niż 33 mm. Duży przepływ: ta automatyczna pompa paliwa do 9 kw. Wskazówka: należy wyjąć akumulator, gdy nie jest używany. Rozmiar: Średnica rury ssącej: 1, z którego pobierana jest ciecz, 3 cala ok.

Atwa do przechowywania: pompa do transferu cieczy posiada otwór do zawieszenia ułatwiający przechowywanie. 8 l/2, szybsze odkurzanie sprawia, że jesteś bardziej efektywny. Połączenie między wężem a pompą jest wstępnie zamocowane, 2 galona na minutę ok. Może być stosowany w garażach, czysto nawadnianych piwnicach, ponieważ siła ssania oleju jest słabsza, łazienkach itd. Każdy zestaw jest dostarczany z pierścieniem okrągłym. Długość rury 40 cm i wąż 61 cm, beczek itd.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-de #ad
Waga0.82
Numer częściF4-3312350

2. LUKEDO

#ad

LUKEDO Pompa ręczna – pompa do przelewania cieczy, takich jak woda, olej – odporna na paliwo z funkcją próżniową i długim wężem, olej napędowy, benzyna

#ad
LUKEDO #ad - Pozwala to zaoszczędzić czas i wysiłek. Atwe zastosowanie – pompa benzynowa może być używana przez wielokrotne naciśnięcie mieszka bez użycia siły oraz bez ręcznego zasysania. Bezpośrednio gotowy do użycia – produkt jest dostarczany już zmontowany i może być używany bezpośrednio do przelewania i wypompowywania płynów.

Wszechstronne zastosowanie – dzięki wężowi o długości 2 m i bardzo dużej grubości ścianek, pompka ręczna może być stosowana na wiele sposobów, na przykład do napełniania kanistrów lub opróżniania zbiorników. 60 dni zwrotu pieniędzy – jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w 100% zadowolony z zakupu, otrzymasz zwrot pieniędzy – do 60 dni po zakupie! Instrukcja na opakowaniu pomaga przy pierwszym użyciu.

Wytrzymała i wytrzymała – pompa próżniowa jest odporna na paliwo i olej, olej napędowy, takich jak woda, benzyna, dzięki czemu nadaje się do wszystkich płynów, Adblue i oleje.
MarkaLUKEDO #ad
ProducentLUKEDO #ad
Numer części1
Model1

3. PobbXenn

#ad

Pompa ssąca, do płynnego akwarium, pompa paliwowa, Pompa do przelewu, z łącznie wężem 2 m, pompa tłocząca ciecz ręczna do oleju napędowego, ręczna pompa do wody, pompa benzynowa

#ad
PobbXenn #ad - 2 m x Φ20 mm, może być cięta zgodnie z własnymi wymaganiami, pompowanie 10 l/min. Wysokiej jakości ręczna pompa syfonowa – ręczna pompa benzynowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów PCW o dobrej wytrzymałości i trwałości. Jak na przykład woda, benzyna, Ad-Blue lub olej.

Długi wąż – zasysa lub pompuje każdy płyn. Doskonale nadaje się do wymiany oleju przekładniowego – wszechstronne urządzenie do wypompowywania płynów. 2, 0 m, można przyciąć zgodnie z życzeniem. 15 mm, długość ok. Wysoki przepływ: pompa benzynowa o długiej długości i grubej przezroczystej rurce pvC, wysoka temperatura i odporność na korozję sprawiają, że ten transfer pompy jest szybszy, dł. Zastosowanie w statkach, motocyklach, akwariach i innych syfonach płynnych.

Wąż: średnica wewnętrzna ok. Pompa do silnika zaburtowego, olej napędowy, pompuje wystarczającą ilość paliwa. Tylko do cięcia potrzebny jest nóż lub nożyczki. Idealnie nadaje się do wypompowywania zbiornika Doskonale nadaje się do wymiany oleju przekładniowego. Szerokie zastosowanie – lekkie i przenośne pompki ręczne, benzyny, oleju, kosiarkach, idealne do bezpiecznego przenoszenia paliwa, oleju napędowego, traktorach, łóżkach wodnych, pojazdach, wody lub płynów niekorozyjnych.
MarkaPobbXenn #ad
ProducentPobbXenn #ad
Wysokość0.79
Długość78.74
Waga0.77
Szerokość0.79
Numer częściNB

4. Abnaok

#ad

Abnaok Ręczna pompa benzynowa, benzyny, pojazdu, pompa oleju napędowego z 2 m płynnym PCW, oleju napędowego, Watser, samochodu, uniwersalna pompa odciągowa do łodzi

#ad
Abnaok #ad - Materiał premiumręczna pompa benzynowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów pcw o dobrej wytrzymałości i trwałości. Zadowolenie klienta jest naszym głównym zadaniem. Pompa diesla z 2 wężami id: 8 mm, łatwo dostępny w pojemniku, AD10 mm, długość całkowita ok.

Wskazówkaręczna pompa benzynowa działa tylko wtedy, gdy zbiornik docelowy jest niższy niż zbiornik źródłowy. Razem znajdziemy rozwiązanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pomp benzynowych, prosimy o kontakt. Nie nadaje się do stosowania ze słoną wodą lub chemikaliami powodującymi korozję miedzi. Szerokie zastosowaniepompa benzynowa jest używana do benzyny, wody i innych popularnych cieczy i jest idealna do awaryjnego przesyłania gazu, kosiarek, nadaje się do różnych pojazdów bez siatki antykradzieżowej, nożyc do żywopłotu, oleju, systemów paliwowych o niskim ciśnieniu itd.

Atwa obsługa ręczna pompa syfonowa jest wyposażona w wbudowany zawór przepływu bezpośredniego dla szybszego odsysania, wystarczy wcisnąć tylko dwa do trzech razy, a pompka ręczna do odsysania cieczy. Wbudowany zawór zwrotny skutecznie zapobiega cofaniu się płynu. 2, odporny na benzynę, 0 m, ochrona przed korozją.
MarkaAbnaok #ad
ProducentAbnaok #ad
Wysokość1.57
Długość8.66
Waga0.33
Szerokość5.51
Numer częściFBA-JYDE19006
GwarancjaNo

5. Locisne

#ad

Płynnego akwarium, samochodowa, do gazu, syfonowa, przenośna, benzyny, Locisne Przenośna pompa do pompowania wody, ręczna pompa syfonowa, oleju napędowego, łącznie z wężem 2 m

#ad
Locisne #ad - Wietna pomoc w obsłudze: lekka, przenośna pompka ręczna z syfonem. 3. Nadaje się do różnych pojazdów bez siatki antykradzieżowej, nożyce do żywopłotu, takich jak kosiarki, niskociśnieniowe systemy paliwowe itd.

Płyn, którego chcesz się pozbyć, musi być wyższy niż wiadro, do którego wlewasz. Wysokiej jakości ręczna pompa syfonowa o wysokim przepływie: pompa transferowa cieczy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów PCW o dobrej wytrzymałości i trwałości. Szerokie zastosowanie: idealny do bezpiecznego przenoszenia gazu, paliwa, motocyklach, łóżkach wodnych, oleju napędowego, wody lub cieczy niekorozyjnych. Tylko do pojazdów bez osłony przeciwpaliwowej.

Wąż należy przechowywać w pojemniku i nie kłaść go tylko na powierzchni. Wysokiej jakości gumowa pompa do szybkiego odsysania cieczy. Płyn można całkowicie wypompować bez odpadów. Zastosowanie w statkach, benzyny, kosiarkach, pojazdach, traktorach, oleju, akwariach i innych syfonach płynnych.2. Z 2 wężami 1, 2 m + 0, 8 m. Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa: 1.
MarkaLocisne #ad
ProducentLocisne #ad
Waga0.33
Numer częściLocisneSiphonPump
ModelLocisneSiphonPump

6. flintronic

#ad

Pompa ręczna, benzyny, oleju napędowego, pompa ssąca do paliwa, pompa do przelewania, samochodu, pompy paliwowej, pompa próżniowa do wody, przewód paliwowy, łodzi, pompa do wody, flintronic Pompa ręczna

#ad
flintronic #ad - Ciecz, którą chcesz napompować, musi być wyższa niż cykl karmienia. Może skutecznie wytrzymać wysoką temperaturę i korozję oraz ma długą żywotność. Końcówka łącząca musi znajdować się nie tylko na powierzchni wewnątrz cieczy. Wąż 10 mm może szybciej pompować ciecz.

Przezroczysty wąż jest wykonany z materiału PCW o wysokiej elastyczności. Korpus pompy jest wyposażony w strzałkę wskazującą kierunek przepływu wody. Szerokie zastosowanie: lekka i przenośna pompka ręczna, traktorów, łóżek wodnych, oleju, kosiarek, motocykli, benzyny, pojazdów, oleju napędowego, odpowiednia do wszystkich rodzajów pojazdów i urządzeń bez siatki antykradzieżowej. Ręczna pompa syfonowa 10 mm - opakowanie jest wyposażone w wąż o długości 1, 2 m i 0, 8 m.

Idealny i bezpieczny do transportu paliwa, wody lub cieczy niekorozyjnych do statków, akwariów i innych płynnych syfonów. Nie nadaje się do słonej wody lub płynów korozyjnych; 4. Jest to idealne narzędzie do napełniania różnych płynów. 3. Doskonały materiał: kulka ssąca jest wykonana z wysokiej jakości materiału kauczukowego, który jest grubszy i trwały. Nadaje się tylko do pojazdów z silnikami benzynowymi.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-uk #ad
Numer częściF4-3280716
Model2429728031

7. PobbXenn

#ad

Pompa przelewowa z 3 wężami, Pompa ręczna do wody, benzyny, oleju napędowego, pompa ssąca do przelewania cieczy, nasadki, pompa ssąca

#ad
PobbXenn #ad - Do cieczy: pompa przelewowa jest przeznaczona do paliw takich jak olej, benzyna, olej napędowy i olej przekładniowy – można również wypompować wodę deszczową – Uwaga nie nadaje się do żrących płynów lub wody pitnej. Pompa do samochodu: za pomocą pompy ssącej oleju można dokonać niewielkiej wymiany oleju, idealny do paliw takich jak olej, olej napędowy, przelać benzynę do kanistra lub napełnić zbiornik w podróży – prosty mechanizm pompowania, benzyna, olej przekładniowy.

Pompa ręczna 3 w 1: pompa syfonowa łączy w sobie 3 praktyczne funkcje: pompowanie, kosy spalinowe, pompowanie i pompowanie. 131 cm długości, możliwość rozszerzenia do ok. Jako pompka powietrza: gruby, materacy dmuchanych, czarny wąż służy do pompowania powietrza – pompka powietrza z 3 różnymi nasadkami – użyj jej do pompowania piłek, karimat lub opon rowerowych.2

246 cm. Z wężami: 2 czerwone węże są przeznaczone do odsysania – najwęższy wąż służy jako przedłużenie lub do wąskich otworów naczyniowych – ok. Pompa olejowa nadaje się do małych benzynowych elektronarzędzi takich jak samochody, kosiarki, nożyce do żywopłotu itp.
MarkaPobbXenn #ad
ProducentPobbXenn #ad
Numer częściSB
ModelSB

8. Suuwwn

#ad

Pompa olejowa, wody, do benzyny, 2 szt., Suuwwn Ręczna pompa przelewowa, oleju, uniwersalna pompa benzynowa, samochodu, syfonu, oleju, pompa ssąca z syfonem, ręczna pompa do przelewu

#ad
Suuwwn #ad - Atwa obsługa: włóż rurę wlotową oleju do dna zbiornika oleju, włóż rurę spustową oleju do przygotowanego zbiornika oleju, ściśnij gumową kulkę 5-10 razy, a płyn wypłynie automatycznie.

Silne uszczelnienie: bezpieczny do transportu świeżej wody z jednego pojemnika do drugiego. Pakiet ulepszony: 2-częściowa kombinacja pompy olejowej, którą można dowolnie wymieniać do codziennych potrzeb. Prędkość wyjściowa oleju jest szybka i łatwa w obsłudze. Trwały pe: nadaje się do przenoszenia substancji chemicznych, biodiesel, takich jak stężone kwasy i zasady, izopropanol, benzyna, do rozpuszczalników metanol, olej silnikowy. Szerokie zastosowanie: pompa olejowa nadaje się do samochodów, statków, łodzi, helikopterów, silników, kosiarek, motocykli itp. Ale również do akwariów, basenów, browarów domowych itp.
MarkaSuuwwn #ad
ProducentSuuwwn #ad
Wysokość1.57
Długość15.75
Waga0.22
Szerokość2.36
Numer częściCYB002A
ModelCYB
Gwarancja1

9. Fyihoxi

#ad

Oleju i oleju, pompa syfonowa, pompa odsysająca, pompa przelewowa z 3 wężami do benzyny i oleju napędowego, ręczna pompa, Fyihoxi Ręczna pompa do wody, pompa do odsysania oleju, nasadki, benzyny

#ad
Fyihoxi #ad - Jeśli otrzymasz pompę olejową z jednym łokciem, 1 x trzpień zaworu, pozostaw ją na chwilę na słońcu, aby lepiej wykorzystać tę pompę transferową paliwa. Pompa ręczna 3 w 1pompa ssąca oleju łączy w sobie 3 praktyczne funkcje: pompowanie, aby ułatwić jej użytkowanie. Prosty mechanizm pompowania, środka przeciw zamarzaniu, idealny do paliw takich jak olej, olej napędowy, oleju przekładniowego lub innych płynów samochodowych lub wody, benzyna, akwariów, olej przekładniowy.

Zastosowaniewąż do pompy spalinowej może być używany do odpompowywania paliw, takich jak olej silnikowy, benzyna, olej napędowy i oczywiście woda. Wskazówka: ręczny wąż benzynowy z pompką ręczną można wygiąć po długim transporcie. 246 cm. Wskazówka: dla własnego bezpieczeństwa nie nadaje się do żrących płynów ani wody pitnej. Wielofunkcyjna pompa syfonowapompa ssąca idealnie nadaje się do usuwania i napełniania płynu hamulcowego, pralek.

131 cm długości, piłki, zabawki basenowe, możliwość rozszerzenia do ok. Z wężami 2 czerwone węże są przeznaczone do odsysania – najwęższy wąż służy jako przedłużenie lub do wąskich otworów naczyniowych – ok. Zakres dostawy: 1 x ręczna pompa ssąca, 2 x wąż pompy cieczy 1, 2 m, 1 x dysza pompy gazowej, 3 m, 1 x wąż pomiarowy 1, 3 x przyłącza węża. Ponadto dzięki dyszom powietrznym można pompować rowery, karimaty i opony.
MarkaFyihoxi #ad
ProducentFyihoxi #ad
Numer częściJun-kongyouqi-1
GwarancjaNo

10. King Kong State

#ad

Olej napędowy lub mieszanina oleju l optymalna do samochodów i motocykli, benzyna, King Kong State Pompa ręczna – pompa do przelewania cieczy takich jak woda

#ad
King Kong State #ad - Zakres dostawy produktu – otrzymasz mechaniczną pompkę ręczną z wysokiej jakości materiału kauczukowego; do tego dostarczamy przezroczysty wąż PCW średnica = 14 mm o długości 200 cm. Bardzo duża pompka xl – dzięki dużej, specjalnie opracowanej pompce uzyskuje się wysoki przepływ.

Bardzo długi wąż – zawarty w zakresie dostawy wąż pcw ma długość całkowitą 2 metry; zestaw pompek ręcznych nadaje się tym samym optymalnie do codziennych prac przelewowych. W przypadku tradycyjnych pomp przepływ jest często bardzo niski, a tym samym czasochłonny. Maksymalna żywotność – dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów o zwiększonej grubości materiału nasze pompy odsysające nadają się do wielokrotnego użytku tak często; dzięki temu inwestujesz tylko raz.

Uniwersalna pompka ręczna – zestaw pomp przelewowych firmy King Kong State idealnie nadaje się do przelewania różnych cieczy, takich jak na przykład woda, benzyna, olej napędowy, Ad-Blue lub olej.
MarkaKing Kong State #ad
ProducentKing Kong State #ad
Waga1.68
Numer części01
ModelXL-HP