Top 10 Reolink Argus Pt – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Reolink

#ad

Kamera solarna z gniazdem na kartę SIM, migawka, widoczność w nocy bez świecenia, Reolink 4K 3G/4G LTE PTZ kamera do obserwacji dzikich zwierząt z czujnikiem ruchu, rozpoznawanie zwierząt, Go Ranger

#ad
Reolink #ad - W przypadku wykrycia ruchu kamera wykonuje zdjęcia i wysyła ostrzeżenia push-/e-mail/syreny. Sieć 4g lte i panel słoneczny 6 w: idealne rozwiązanie do monitorowania obszarów bez wi-fi i prądu, np. Inteligentne rozpoznawanie i podgląd na żywo: ta solarna kamera do obserwacji dzikich zwierząt 4g wykrywa ruchy ludzi/pojazdu/zwierząt z innych obiektów i redukuje tym samym fałszywe alarmy.

Rób zdjęcia, widoki na żywo do 20 minut i zachowaj piękno dzikiej przyrody w bardzo wysokiej rozdzielczości. Idealne rozwiązanie dla miłośników natury. Wystarczy uzyskać do niego dostęp i pobrać filmy bez dodatkowych opłat. Przysłona f1, 6 i noktowizor ir: dzięki bardzo dużej przysłonie f1, 6 i 12 diodom led IR 940 nm ta kamera 4G emituje niewidoczne światło, idealnie nadaje się do rejestrowania zwierząt w ciemności, bez ich straszenia.

Może nawet rozpoznawać zwierzęta, takie jak kozły, jelenie bez poroża i indyki. W lesie, w gospodarstwie rolnym, bez ograniczeń. 4k uhd oraz sterowanie przechyleniem i pochyleniem: zanurz się w żywym świecie rozdzielczości 4k uhd dzięki naszej nowo ulepszonej kamerze solarnej 4G LTE. Akumulator do ponownego ładowania i regulowany panel słoneczny 6 W umożliwiają instalację kamery LTE w dowolnym miejscu, w 100% bezprzewodowe, na podwórku, polu itd. Poznaj naturę zgodnie z własnym życzeniem, obracając i przechylając tę kamerę.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość7.09
Długość9.84
Szerokość8.86
Numer częściGo Ranger PT+SR3
ModelGo Ranger PT+SR3

2. Reolink

#ad

2-drożne audio, widoczność w nocy i, Reolink Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, 3 MP HD, do monitoringu dziecka, z funkcją rozpoznawania ludzi/zwierząt domowych, 2,4 GHz, pan&tilt, WiFi

#ad
Reolink #ad - Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy.

256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.

Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1-2 Pack-E
ModelE1-2 Pack-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

3. Reolink

#ad

Widoczność w nocy na podczerwień, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD, wodoodporna, RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520

#ad
Reolink #ad - Możesz śledzić swój druk 3d, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca. Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Ruch lub nagrywanie 24/7: kamera poe obsługuje zarówno nagrywanie sterowane ruchem, jak i ciągłe.

Jest łatwy w obsłudze i sprawia radość z dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Atwe podłączanie i odtwarzanie: kamera poe jest wyposażona w moduł poe do pojedynczego kabla sieciowego, który umożliwia przesyłanie zarówno prądu jak i danych. Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności. Można również nagrywać przez całą dobę, gdy jest podłączony do Reolink NVR.

Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów. Kamera super hd 5 mp: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera cctv może nagrywać krystalicznie czyste wideo. Zasięg widzenia w nocy wynosi do 30 metrów. Ponadto może pracować również z serwerem FTP. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink. Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Wykrywanie ruchu, wodoszczelność IP66, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE kamera do monitoringu, widoczność w nocy 30 m, na zewnątrz, zewnętrzna kamera IP z gniazdem audio i micro SD, RLC-410-5MP, zdalny dostęp do wnętrz

#ad
Reolink #ad - Inteligentne wykrywanie ruchu i alarm: po wykryciu zagrożenia kamera IP natychmiast wysyła ostrzeżenia za pośrednictwem poczty e-mail i powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne. Pobierz aplikację Reolink. W aplikacji na smartfona można automatycznie znaleźć kamerę CCTV w tej samej sieci.

Dzięki funkcji noktowizora można osiągnąć w nocy zasięg do 30 metrów. Nagrywanie audio w rozdzielczości 5 mp super hd: wyposażona w obiektyw 4 mm i kąt widzenia 80 stopni, kamera do monitoringu domu oferuje rozdzielczość 5 MP Super HD. Plug and play: połączenie internetowe w dwóch krokach: 1. Power over ethernet: dzięki zintegrowanemu modułowi poe zasilanie i transmisja wideo są wykonywane jednocześnie za pomocą wtryskiwacza PoE. Adapter sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Podłącz kamerę IP do routera; 2.

Ponadto nagrane zdjęcia/filmy są przesyłane i zapisywane na serwer FTP. Ponadto kamera zewnętrzna jest wyposażona w wbudowany mikrofon i zewnętrzne gniazdo na kartę micro SD karta SD nie wchodzi w zakres dostawy. Kamera bullet w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie IP66 może być zainstalowana na zewnątrz lub wewnątrz. Doskonała widoczność w nocy: kamera do monitoringu, wyposażona w 18 diod led i włączanie na podczerwień, automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych w ciemności.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość7.4
Waga3.17
Szerokość2.6
Numer częściRLC-510A-2 Pack
ModelRLC-510A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

5. Reolink

#ad

Gniazdo kart microSD i SIM, 2-drożne audio, widoczność w nocy, Reolink Go bezprzewodowa kamera do monitoringu 3G/4G LTE, 1080p Solar IP zewnętrzna kamera z czujnikiem ruchu PIR, światło gwiazdkowe, zewnętrzna bateria z panelem słonecznym

#ad
Reolink #ad - Dzięki zasilaniu solarnemu nie musisz się martwić, że bateria się rozładuje. Obsługa wielu kamer reolink w tej samej aplikacji i udostępnianie większej liczby użytkowników są dostępne. 2-drożny audio i zdalny dostęp: można w każdej chwili i wszędzie za pomocą darmowej aplikacji Reolink lub Klient z rodziną lub listonosz mówi, oglądanie na żywo i odtwarzanie filmów.

10 m światła gwiazd i widoczność w nocy i szeroki kąt widzenia: rozdzielczość 1080p fhd oraz pole widzenia 110°, kamera IP rejestruje ostre filmy i zdjęcia dla większych obszarów. Czujnik ruchu pir i lokalne zapisywanie danych: za pomocą czujnika pir bezprzewodowa kamera 4G uruchamia ważne alarmy i nagrywa filmy wideo do odtwarzania na karcie microSD do 128 GB, nie wchodzi w zakres dostawy, jednocześnie informuje Cię poprzez push, syrenę i e-maile z migawką. Idealny wybór do monitoringu wideo, gospodarstw rolnych lub wykorzystywana jako kamera leśna, gdzie nie ma dostępu do sieci WLAN i źródła zasilania.

Sieć 3g/4g-lte: ta bezprzewodowa kamera solarna obsługuje sieć 4g lte i 3g, dzięki czemu można łatwo włożyć kartę Nano-SIM i zainstalować tę kamerę IP w dowolnym miejscu. Atwy montaż i zastosowanie: koniec z plątanymi przewodami, placu budowy, np. Samochodów kempingowych, stajni, bardzo łatwa instalacja trwa kilka minut. Dzięki czujnikowi cmos w kształcie gwiazdy można cieszyć się również wyraźną widocznością w nocy do 10 m.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.95
Długość4.45
Waga2.65
Szerokość2.95
Numer częściEU-Reolink Go w SR2-S
ModelReolink Go+SP

6. Reolink

#ad

30 m, inteligentna kamera IP do użytku na zewnątrz z funkcją poklatkową, wodoszczelność IP66, widoczność w nocy, audio, gniazdo na karty micro SD, czarna, Reolink RLC-510A kamera do monitoringu zewnętrznego z rozpoznawaniem osób/samochodu

#ad
Reolink #ad - Możesz otrzymywać bardziej szczegółowe powiadomienia i od razu wiedzieć, co wywołuje ostrzeżenia. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągłe nagrywanie, nie wchodzą w zakres dostawy, gdy wykryje ruch lub w planowanym czasie. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację.

Szybsza instalacja poe: kamera cctv wykorzystuje pojedynczy kabel ethernet, aby przesyłać zarówno dane jak i prąd. Filmy można zapisywać na karcie micro SD do 256 GB, na Reolink NVR lub serwerze FTP. Niezawodne połączenie typu plug-and-play dla entuzjastów majsterkowania. Inteligentne rozpoznawanie osób i samochodu: dzięki zaawansowanemu inteligentnemu wykrywaniu ruchu kamera IP może odróżnić osoby i pojazdy od innych obiektów. 5 mp super hd i nagrywanie audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1920 5 mp kamera monitorująca RLC-510A może nagrywać krystalicznie czyste wideo z drobnymi szczegółami.

Wybierz ścieżkę według życzenia. Odporność na warunki atmosferyczne ip66 do użytku na zewnątrz: metalowa obudowa sprawia, że kamera jest wodoszczelna. Można również ustalić, że otrzymasz powiadomienie w każdej chwili lub po harmonogramie. Działa idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu w każdych trudnych warunkach pogodowych. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywa również audio, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.3
Szerokość4.8
Numer częściRLC-510A-B
ModelRLC-510A-B
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

7. Reolink

#ad

2K 3 MP, monitor dziecka z rozpoznawaniem ludzi i, kamera dla zwierząt domowych, dwukierunkowe audio, Reolink Kamera Wi-Fi IP do wnętrz, 2,4 GHz, wychylna, Wi-Fi, kamera do monitoringu wewnątrz

#ad
Reolink #ad - 256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy.

Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.

Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.44
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1
ModelE1-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

8. Reolink

#ad

Wykrywanie ruchu + PIR, 1080p, syrena, gniazdo na kartę microSD, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight

#ad
Reolink #ad - Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej. Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować osoby, pojazdy i inne obiekty w nocy. Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu.

Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji. Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów. Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy.

Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, nie wchodzi w zakres dostawy, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy. Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

9. Reolink

#ad

8 MP IP z dźwiękiem i gniazdem na karty Micro SD, zwierząt, widoczność w nocy na podczerwień, tryb poklatkowy, Reolink 4K Smart PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, pojazdu, RLC-810A, wodoszczelność IP66, z funkcją rozpoznawania osób

#ad
Reolink #ad - Kamerę można szybko i łatwo zainstalować w celu zapewnienia niezawodnego połączenia. Jest to zintegrowane gniazdo na karty micro SD, które obsługuje kartę micro SD do 256 GB nie wchodzi w zakres dostawy. Szybsza i uproszczona instalacja: dzięki technologii poe power over ethernet kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy i zasilać prąd za pomocą tylko jednego kabla sieciowego.

Widok poklatkowy w ciągu jednej minuty: ta kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Rozpoznawanie ludzi/samochodu z inteligentnymi ostrzeżeniami: ta kamera poe IP może zidentyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, co minimalizuje niepotrzebne alarmy takie jak zwierzęta lub cienie. Możesz śledzić swój druk 3d, śledzić cały proces budowy w ciągu kilku minut lub robić piękne widoki od wschodu słońca do zachodu słońca.

Nagrywanie audio pomaga nagrywać dźwięk otoczenia dla większego komfortu. Wiele opcji nagrywania: kamera ip może stale nagrywać po wykryciu ruchu lub w planowanym czasie. Można również określić rodzaj wykrywania, gdy do Ciebie wysyłane są alarmy ruchu. Detale, są idealnie odtwarzane podczas strumieniowania na żywo i odtwarzania. Wideo 4k ultra hd: 4k uhd oznacza również 8mp jakość obrazu monitoringu wideo na najwyższym poziomie. Jest 1, które widzisz w domu lub w firmie, 6 razy jaśniejszy niż 5 MP i 4 razy bardziej niż 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.5
Szerokość4.8
Numer częściRLC-810A
ModelRLC-810A
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

Kamera monitoringowa zewnętrzna z poklatkowym, gniazdo na kartę microSD,, widoczność w nocy na podczerwień, Reolink 5MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, wodoodporna

#ad
Reolink #ad - Ostre nagrywanie 5 mp super hd i audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera bezpieczeństwa IP może nagrywać krystalicznie czyste wideo z żywymi szczegółami. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Filmy można zapisywać na karcie microSD do 256 GB, którą lubisz i ciesz się indywidualnym bezpieczeństwem.

Wybierz ścieżkę, nie wchodzi w zakres dostawy, gdy zostanie wykryty ruch lub w zaplanowanym czasie. Otrzymuj powiadomienia o podejrzanych osobach lub samochodach w domu lub sklepie. Niezawodne połączenie Plug and Play dla entuzjastów majsterkowania. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestruje również dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Alarmy ruchu w czasie rzeczywistym: za każdym razem, gdy zostanie rozpoznane niebezpieczeństwo, kamera monitorująca uruchamia alarmy wysyłając powiadomienia push lub e-maile ostrzegawcze na Twoje urządzenie w czasie rzeczywistym. Inteligentne rozpoznawanie ludzi/pojazdów: ta kamera IP jest wyposażona w technologię rozpoznawania na urządzeniu i może identyfikować osoby i samochody pod każdym ruchem.

Atwa instalacja poe: ta kamera cctv wykorzystuje jeden kabel ethernet do przesyłania danych i prądu. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągły zapis przez całą dobę, reolink NVR lub serwerze FTP. Nie wymaga adaptera. Możesz oglądać kanały na żywo, otrzymywać powiadomienia o sytuacji awaryjnej i odtwarzać filmy z ważnych momentów – wszystko można zrobić w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Reolink lub klienta.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość5.51
Numer częściRLC-520A
ModelRLC-520A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.